Şimdi Ara

Superonline IP Tv (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
4
Favori
24.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal çözümü yok ama, Türk aklı çözümsüz kalmaz. :)
    Kaydettiğiniz programdan sonraki programıda kaydedin olsun bitsin... :)

Ya da film, dizi başladıysa ya da başlamaya yakın, kanalı açıp direk kumandadan REC tuşuna basıp 333 dakikalık kayıt yapın.

333 tabi örnek. İstediğiniz kadar süre girebilirsiniz yeriniz olduğu müddetçe...
  • GILMOUR kullanıcısına yanıt
    O arkadaş 6 aydır ortalıklarda yok. Belki de artık Türkcell TV+ 'da çalışmıyor. :)
    Şutlanmış mıdır acep? :)

Türkcel TV+ yeni gelişme bekliyos. Çalışıyormusunuz, yatıyormusunuz bilelim yav.
    Hem nedir o "Ulan İstanbulun" 34,35,36,37. bölümlerini eklemişsiniz.
    6 aydır yapa yapa "Ulan İstanbul" lamı anlaşma yapabildiniz? :)

Vallahi de bravo, billahi de bravo...
  • ...mTc... . kullanıcısına yanıt
    Yokuş aşağı tam gaz gidiyorlar, kendileri bilir

Hakkını yemeyelim efendim lütfetmişler;

"Ulan İstanbul kolaj" beleş :-)
  • kuyu0kazici kullanıcısına yanıt
    Bunların hiçbir şeyden anladıkları yok buna eminim artık.

Az önce en üst birimden kızcağız aradı konuştuk, problemin senin de belirttiğin gibi ip atamasından olabileceğini belirttim ama nato mermer nato kafa kendileri.
    Gene merkezden bazı ayarlar yaptı ama takılmalar aynen devam ediyor.
    Yarın tekrar aranacakmışım ,bir daha ne teknik ekip ne de başkasını evime sokmam.
    Yeter artık 6 defa eve gelindi be kardeşim.
    Evimde var olan donanımsal-altyapısal her şey yenilendi.Bundan sonra bina girişindeki dolap mı değişir , fiber switch mi değişir bilemem ama bildiğim tek şey var ,o da arızanın kısır bir döngüye girdiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...mTc...

Normal çözümü yok ama, Türk aklı çözümsüz kalmaz. :)
    Kaydettiğiniz programdan sonraki programıda kaydedin olsun bitsin... :)

Ya da film, dizi başladıysa ya da başlamaya yakın, kanalı açıp direk kumandadan REC tuşuna basıp 333 dakikalık kayıt yapın.

333 tabi örnek. İstediğiniz kadar süre girebilirsiniz yeriniz olduğu müddetçe...

Elbette bende aynı çözüm yolunu kullanıyorum. Ama bunun kolay bir yolu olmalı bu işe yüzbinlerce dolar yatıran ve kodrosunda onlarca bilgisayar mühendisi çalışıtran bir firma. Acaba hiç kayıt yapmadı mı Veya sonun olmayan bir kaydın tüm büyüsünü kaybedeceğinin veya hiç bir işe yaramayacağının farkında değil mi. yoksa tüm bunların farkında da konuyu önemsemiyor mu keşke bu sorulara bir cevap alabilsek.

• Bu konuda Superonline nın elinden hiçbirşey gelmez. Kanallar yayın akışlarına bağlı kalmadıktan sonra elden birşey gelmez. Bir yayında program çok reklam alırsa geç biter, kimse reklam vermezse erken. Sonraki programda 10 dakka erken başlarsa kayıt yine patlar.
    Maalesef Superonline nın en azından bu konuda suçu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...mTc... -- 19 Mart 2015; 22:39:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 de yeni kanallar eklenecek diyorlardı gelişme var mı?
    telefondakide gelen elemanda boş nato kafa ne dersen de sorun yok diyorlar... çöp modem değişse bile düzgün modem takmazlarsa sorun geçmez... telefon kullanmıyorsan ( ses hizmeti dedikleri VoIP ) başka router al... sorun geçer ASUS, TP-LINK v.s. al sorun biter... mac adresini klonladın mı modem değişmiş farketmezler bile...
    77.88.8.88,77.88.8.2 dns adresi ile gayet iyi performans alırsın...
  • Kanal sayısı 78'e çakıldı kaldı.
    Müşteri hizmetlerinden doğru düzgün cevap alınamıyor.
    Verdikleri tek cevap ; Kanal ekleme çalışmaları devam ediyor.
    Yayını geriden izleme özelliği dışında hiçbir albenisi kalmadı
    Speedtest değerlerim çok iyi memnunum keza torrent indirmelerimde saniyede 4-6 megabyte arası sorunsuz.
    Tek şikayetim iptv'de yayını geriden izlerken takılması.
    Farklı bir router kullanmak sorun olmaz,eve kadar fiber geldiği için mac clone yapmama bile gerek yok.Fakat superonline devlet sırrı gibi sakladığı iptv ayarlarını ifşa etmediği için modem değişikliği de fayda sağlamaz.
    Elimiz kolumuz bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...mTc...

Bu konuda Superonline nın elinden hiçbirşey gelmez. Kanallar yayın akışlarına bağlı kalmadıktan sonra elden birşey gelmez. Bir yayında program çok reklam alırsa geç biter, kimse reklam vermezse erken. Sonraki programda 10 dakka erken başlarsa kayıt yine patlar.
    Maalesef Superonline nın en azından bu konuda suçu yok.

Ez azından programların kayıt sürelerini 10 dakika uzatabilirler. böylece kaydettiğimiz bir programın sonunda görmüş oluruz ve böyle bir uygulamanın kimseye zararı olmaz
  • maxser M kullanıcısına yanıt
    evet fikir çok iyi, ama maalesef Türkcell TV+'da henüz daha kullanıcı deneyimlerini toplayan, sınıflandıran sonrada analiz edip programını geliştiren bir uygulama yok.

Evet işte burada Türkcell TV+ hatalı, eksik, suçlu. Yakışmıyor doğrusu... :)
    Kendi akıllarına göre yılda bir defa güncelleme yapacaklar galiba. Ben bekliyorum önümüzdeki haziran, temmuzda büyük bir güncelleme. Yılda bir defa da olsa buna da şükür deriz en azından...
    o ayarlar Root şifresi ile gözüküyor hatta VoIP bile... bi ayar daha var uzaktan modeme erişimi bile kapatabiliyorsun... şifreyi hatırlamıyorum not almamıştım... zaten Root şifresinide değiştirdim... uyuz modem oturum kapatma saçmalığını inatla kapattırmıyor... nede şifreyi kaydettirmiyor... access pointle ağı genişletmiyorda... çok saçma modem...
    Eğer geriden yayın izlerken takılma problemi çözülecekse farklı bir router alırım.
    Bu konuda emin misin?
    Arıza şikayetime gelirsem;
    25 Şubattan beri şikayetim açık halde ,kapattırmadım.
    Evime 6 defa geldiler bu hafta da merkezden arandım, tekrar ekip yönlendirmek istediler,kabul etmedim.
    Artık evden yapılacak hiçbir şey kalmadığını kendilerine belirttim,çünkü evime Huawei mühendisleri de dahil belkide toplamda 6-7 kişi girip çıkmışdır.Müşteri temsilcisi bir saat sonra tekrar aradığında;
    Artık şikayetime Anadolu teknik müdürünün el attığına dair bir cevap aldım, müdür ne yapacaksa artık anlamadım.
    İlk defa böyle bir sorunla karşılaşmışlar....Koca bir palavra, benim gibi takılma problemi yaşayan başka kullanıcıları okuyorum burada ama diğerleri uğraşmaktan bıktığı için şikayeti olumlu kapatıyorlar.
    Bu işi beceremediler,kendilerine de söyledim bunu
    Gelinen noktada yapılması gereken iki şey var;
    Ya cezai bedel uygulanmadan iptal edilecek ya da ücretsiz hizmet verilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 30 Mart 2015; 12:23:56 >

bendeki çöp takılmayı sadece geri sarınca yapıyor... bence tek sebeb modem ama sen kutuya takılan ethernet kablosunun rj45 soketlerini değiştirt dene...düzgün çakılmamış olabilir... medcezir uyduruk ama adamlar bunu yapıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuyu0kazici -- 30 Mart 2015; 3:43:26 >
  • Başka Router ile tv yi çalıştırabilen var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sorunumuz ortak sadece geri sarımda takılma yapıyor.
    Kablo olayına gelirsem her türlü kablo ile denedim sonuç değişmedi.
  • Bugün rc7 güncellemesi geldi. Herhangi bir değişiklik göremedim. Umarım hataları düzeltmişlerdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam ATV'de Kara Para Aşk dizisini kaydedemedim. Sanırım ATV, yayınlarının kaydedilme yetkisini rafa kaldırdı... :(
    Platform gelişeceğine git gide geri gidiyor sanırım...
  • Başka bir router'la ip tv yi çalıştırabilen var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.