Şimdi Ara

HTC Desire HD wifi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bazı yerlerde wifi'a baglanırken taranıyor diyor sonra bağlanıyor diyor ve baglantı kesildi diyor.Sorunun ne oldugunu anlayaiblmiş degilim lütfen yardım edin.

• Cihazını Aç Kapa Düzelir...
  • Acıp kapadım bir işe yaramadı bu mac filtrelemesi nedir ondan dedi bi arkadas ama nasıl kapatabilrim ?
  • Orjinal rom kullanmiyorsan tekrar kernel flashla
  • Rom'u ile ilgili bir oynama olmadı bazı wifi lara baglanıyor bazılarına baglanmıyor
  • Orjinal romda benim de basima gelmisti bir kac kere, genellikle telefonu yada modemi kapatip acinca sorun kalmiyor.
  • Denerim birdahakine teşekkürler : )
  • cihazı güncellemen gerekio güncelleme yapınca düzelio . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nova avil -- 31 Ağustos 2011; 22:59:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fataflex90

cihazı güncellemen gerekio güncelleme yapınca düzelio . . .

Nasıl güncelleme yapabilirim
  • telefonun ayarlar kısmından yazılım guncellemesine gir güncelleme yaptıkran sonra sorun düzelir...
  • DOSTUM YENİ BİR YAZILIM GÜNCELLEMESİ YOKMUŞ NE YAPABİLİRİM??
  • wifi sürekli kopuyarsa bunun birçok nedeni olabilir aşağdaki adımları takip et...

1. bağlandın router/modemde bir sorun olabilir ilk olarak tabiki router/modem bir reset atıp tekrar bağlanmayı çalış sorun çözülmediyse adımları takip et
    2. sorun devam ediyorsa aynı router/modem ile farklı bir chiaz dene aynı sorun farklı bir chiazda görünüyormu diye bak
    3. htc desire hd farklı bir routere bağla ve wifi kopmaları farklı bir router ile devam ediyormu diye bak
    4. sorun devam ediyorsa chiazı ve router komple bi kapatıp 30saniye bekledikten sonra tekrar bağlanmaya calış ve dene.

5 sorun devam ediyorsa chiaza bir hardreset atmanı öneririm.

6 hardreseten sonra tekrar aynı sorun devam ediyorsa ve yukardaki adımlar sana bir cözüm sunmadıysa muhtemelen wifi modülde bir arza vardır garantiye göndermeni tavsiye ederim. chiazınız 2 yıl garantili
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.