- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Sagopa Kajmer - Ama Galiba
8 Cevap723 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Ağustos 2011; 0:09:43 

Sagopa kajmer sanki evrimleşti ve kendine yeni tarz yarattı.
Bu şarkısı gerek sözleri gerekse beat olarak tatmin edici.

İşin enteresanı aynı şarkıya 10 mix hazırlamış hepsi de birbirinden güzel..

5695 Mesaj
24 Ağustos 2011; 0:20:42 

Sago kaf kef,

0

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Ağustos 2011; 0:28:15 

yanlış işaret

584 Mesaj
24 Ağustos 2011; 0:34:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Sago kaf kef,

0

İşi gücü yok bunlarla mı uğraşacak adam?

5695 Mesaj
24 Ağustos 2011; 0:37:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

İşi gücü yok bunlarla mı uğraşacak adam?

Uğraşmış ya da uğraştırmış aç klibini izle var orada sex yazısı var, ne diye koymuş bende anlam veremedim ama o yazı orada var,

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

584 Mesaj
24 Ağustos 2011; 0:41:40 

quote:

Uğraşmış ya da uğraştırmış aç klibini izle var orada sex yazısı var, ne diye koymuş bende anlam veremedim ama o yazı orada var,

Varolabilir de tesadüftür. Gerçekten böyle bir amacı olsa daha dikkat çeken bir bölümde kullanırdı. Kaç defa izledim hiç dikkatimi çekmedi mesela

5695 Mesaj
24 Ağustos 2011; 0:43:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Varolabilir de tesadüftür. Gerçekten böyle bir amacı olsa daha dikkat çeken bir bölümde kullanırdı. Kaç defa izledim hiç dikkatimi çekmedi mesela

Alıcı gözüyle bakmadığın içindir bende bu resimden sonra baktım ondan sonra gördüm, kabul etmek isteme sende o yazı orada duruyor,

584 Mesaj
24 Ağustos 2011; 0:45:14 

quote:

Alıcı gözüyle bakmadığın içindir bende bu resimden sonra baktım ondan sonra gördüm, kabul etmek isteme sende o yazı orada duruyor,

Yazı duruyor da tesadüftür bence diyorum, yoksa yazıyı ben de inkar etmiyorum

4039 Mesaj
24 Ağustos 2011; 0:56:34 

2010®
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266