Şimdi Ara

Windows Phone Mango'lu Fujitsu-Toshiba IS12T, 25 Ağustos'da Japonya'ya geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Fujitsu-Toshiba tarafından Windows Phone Mango işletim sistemli dünyanın ilk akıllı telefonu olarak lanse edilen IS12T’nin, sözleşmesiz ve sözleşmeli fiyatının ardından Japonya çıkış tarihi kesinlik kazandı.

Sizler için yeniden hatırlatmak gerekirse Fujitsu Toshiba IS12T’nin;

Sözleşmesiz: 958$

İki yıllık sözleşmeli: 458$

NTT DoCoMo veya Softbank'dan KDDI'ye geçiş yapanlar için;

Sözleşmesiz: 753$

İki yıllık sözleşmeli: 252$

fiyatla satışa sunulması bekleniyordu. Gelen son bilgiler doğrultusunda Fujitsu-Toshiba IS12T, 25 Ağustos tarihinden itibaren Hokkaido, Tohoku, Kanto, Central, Kansai, Okinawa ve Kyushu’da yaşayan Japon teknoloji meraklılarıyla buluşacak. Takvimler ayın 26’sını gösterdiğinde akıllı telefon Chugoku’da, hemen bir gün sonrasında ise Shikoku’da piyasaya sürülecek.

Qualcomm’un MSM8655 işlemcisinden güç alan ve 118 x 59 x 10.6 mm ebatlarında - 113 gram ağırlığında üç farklı renk alternatifiyle tasarlanan IS12T, telefonların en büyük düşmanlarından suya dayanıklılık sergileyebiliyor.

480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde ve 3.7-inç boyutunda dokunmatik ekran ile 32 GB dahili flash belleğe sahip akıllı telefonun kamerası 13.2 megapiksel. Kamerada aynı zamanda otomatik odaklama özelliği bulunuyor.

Ayrıca 280 saate kadar bekleme, 400 dakikaya kadar konuşma süresi iddiası taşıyan bataryayla gelen Fujitsu-Toshiba IS12T'nin diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

• 13.2 megapiksele tek led flaşmı insan xenon flash koyar yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

13.2 megapiksele tek led flaşmı insan xenon flash koyar yahu.

fotoğraf makinesi diye bişey var ozaman foto makineleri biterdi bunlar alınırdı :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverJames

quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation13.2 megapiksele tek led flaşmı insan xenon flash koyar yahu.
    fotoğraf makinesi diye bişey var ozaman foto makineleri biterdi bunlar alınırdı :P

hayır saçmalık 13.2 megapiksele xenon koyacaksın madem fotograf makinesi var 8 veya 5de yeter 13.2yi hiç koymasınlar :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation13.2 megapiksele tek led flaşmı insan xenon flash koyar yahu.

şimdi karşılaştırırken biraz objektif olalım.Bi insan her ne kadar ufakta olsa sürekli fotoğraf makinesini yanında(cebinde) taşımaz.ama telefon sürekli yanında olduğu için onun yeri ayrı bunun yeri ayrı oluyor.Kredi kartı kadar fotoğraf makinesi aldım (casio-z33) onu bile taşımaya üşeniyordum :) birde şu laf var.1500milyara telefon alacağıma ucuz bi androit alırım bide slr like alırım.Bunu diyen adam kesin bunu yapan adamla aynı kişi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

quote:

quote:

şimdi karşılaştırırken biraz objektif olalım.Bi insan her ne kadar ufakta olsa sürekli fotoğraf makinesini yanında(cebinde) taşımaz.ama telefon sürekli yanında olduğu için onun yeri ayrı bunun yeri ayrı oluyor.Kredi kartı kadar fotoğraf makinesi aldım (casio-z33) onu bile taşımaya üşeniyordum :) birde şu laf var.1500milyara telefon alacağıma ucuz bi androit alırım bide slr like alırım.Bunu diyen adam kesin bunu yapan adamla aynı kişi :D

hahahaha koptum.
  • Orijinalden alıntı: OvernightSensation

1500milyara telefon

6 sıfır yetmedi 9 sıfır daha atalım yoksa hesaplar karışıyor. lol
  • Orijinalden alıntı: mav1li

Orijinalden alıntı: OvernightSensation1500milyara telefon 6 sıfır yetmedi 9 sıfır daha atalım yoksa hesaplar karışıyor. lol

beynim çürümüş kusura bakma :D ben yatıyım en iyisi :D
  • Orijinalden alıntı: mav1li

Orijinalden alıntı: OvernightSensation1500milyara telefon 6 sıfır yetmedi 9 sıfır daha atalım yoksa hesaplar karışıyor. lol

olur yanlıslıklar :D
  • Beyni çürümüşler androidi androit diye yazanlar bu forumda takılıyosa oohoo
  • quote:

Beyni çürümüşler androidi androit diye yazanlar bu forumda takılıyosa oohoo

adam esprisine yapıyor ne kadar doğrucu sevmiş sizi yahu uyuz oluyorum sizin gibi doğruculara
  • quote:

androidi androit diye yazınca ne oluyor bana ingilizce mi öğreteceksin ingilizce öğretmenliği okuyan birine. ikincisi kendi Türkçe'ni doğru kullan oluyo moluyo ne bu böyle Türkçe mi olur? ana dilini iyi öğren sonra gel benle yarışa gir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OvernightSensation -- 24 Ağustos 2011; 2:28:50 >
  • Çocuklar kavga etmeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

Çocuklar kavga etmeyin :)

kendi boş konuşuyor beni sinirlendiriyor gece gece :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

Çocuklar kavga etmeyin :)

kendi boş konuşuyor beni sinirlendiriyor gece gece :)

Dostum oluyor böyle şeyler germeyin kendinizi :) Cihazlara bakın sadece :)

Androit android afyon vs vs :)
  • quote:

"takılıyorsa"
    Türkçe konuştun da İngilizce kaldı.Başıboş adam seni! Ramazan ramazan ayar ediyorsunuz insanı.Konunun hep boş yerlerinde siniz.Sizin gibi insanlarla aynı gezegende olmak bile utanç veriyor.Az önce The cove belgeselini izledim orada Japonlar yunusları öldürüyordu ana avrat dümdüz gidiyordum bide bu yazını gördüm arada sende nasibini aldın kusura bakmayacaksın artık.Sonuçta d t harflerini önemsemedik seni hiç önemsemem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeverJames Beyni çürümüşler androidi androit diye yazanlar bu forumda takılıyosa oohoo
    takılıyorsa Türkçe konuştun da İngilizce kaldı.Başıboş adam seni! Ramazan ramazan ayar ediyorsunuz insanı.Konunun hep boş yerlerinde siniz.Sizin gibi insanlarla aynı gezegende olmak bile utanç veriyor.Az önce The cove belgeselini izledim orada Japonlar yunusları öldürüyordu ana avrat dümdüz gidiyordum bide bu yazını gördüm arada sende nasibini aldın kusura bakmayacaksın artık.Sonuçta d t harflerini önemsemedik seni hiç önemsemem.

sonuna kadar doğru söyledin kardeşim gelmiş bana artislik yapıyor gecenin köründe İngilizce'yi bana öğretecek sanki ana dili Türkçe'yi çok iyi biliyormuş gibi :)
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeverJames Beyni çürümüşler androidi androit diye yazanlar bu forumda takılıyosa oohoo
    takılıyorsa Türkçe konuştun da İngilizce kaldı.Başıboş adam seni! Ramazan ramazan ayar ediyorsunuz insanı.Konunun hep boş yerlerinde siniz.Sizin gibi insanlarla aynı gezegende olmak bile utanç veriyor.Az önce The cove belgeselini izledim orada Japonlar yunusları öldürüyordu ana avrat dümdüz gidiyordum bide bu yazını gördüm arada sende nasibini aldın kusura bakmayacaksın artık.Sonuçta d t harflerini önemsemedik seni hiç önemsemem.

sonuna kadar doğru söyledin kardeşim gelmiş bana artislik yapıyor gecenin köründe İngilizce'yi bana öğretecek sanki ana dili Türkçe'yi çok iyi biliyormuş gibi :)

babadan oğla nesil bunlar ya bitmiyor bu tip insanlar.Bir insanı düzeltmek kadar iğrenç bir şey yok.Ki ben hata yapmayı seven biriyim.Bu günlere hata yapıp onları düzelterek geldim.Hiç sevmem ama şöyle bir laf var " Kopan bir ipin en sağlam yeri düğümlendiği yer "bunun gibi bir laftı hatalarla insan daha iyi öğreniyor.Konu uzamasın amacının dışına çıkıyor.Bir insan kendi başarısını bile bu kadar savunmaz ama forumlarda insanlar markaların avukatları oldu.İsmini yanlış yazmama bile tahammülleri yok.Umarım forum bir düzene girer.Yönetimde izliyor yorumların alakasız olanlarını elemeleri lazım.İlk başta benim mesajlarımdan başlayın.Bu forumda herkes çok bilgili kimsenin yeni bir şeye ihtiyacı yok.Varsın olsun karalama insanları yanıltma.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sonuna kadar doğru söyledin kardeşim gelmiş bana artislik yapıyor gecenin köründe İngilizceyi bana öğretecek sanki ana dili Türkçeyi çok iyi biliyormuş gibi :)
    babadan oğla nesil bunlar ya bitmiyor bu tip insanlar.Bir insanı düzeltmek kadar iğrenç bir şey yok.Ki ben hata yapmayı seven biriyim.Bu günlere hata yapıp onları düzelterek geldim.Hiç sevmem ama şöyle bir laf var Kopan bir ipin en sağlam yeri düğümlendiği yer bunun gibi bir laftı hatalarla insan daha iyi öğreniyor.Konu uzamasın amacının dışına çıkıyor.Bir insan kendi başarısını bile bu kadar savunmaz ama forumlarda insanlar markaların avukatları oldu.İsmini yanlış yazmama bile tahammülleri yok.Umarım forum bir düzene girer.Yönetimde izliyor yorumların alakasız olanlarını elemeleri lazım.İlk başta benim mesajlarımdan başlayın.Bu forumda herkes çok bilgili kimsenin yeni bir şeye ihtiyacı yok.Varsın olsun karalama insanları yanıltma.

haklısın bir şeyi eleştirince yok apple fanısın,yok android fanısın...Millet adam damgalamak için fırsat arıyor.Forumun düzelmesi lazım gerçekten.
  • herşey güzelde fiyatı pek hoşuma gitmedi
    xD XD Xd xxdd
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.