Şimdi Ara

Galaxy S 2 Ekrani Cizildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
11.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cizilmez gorilla glass ekrana sahip oldugu iddaa edilen s2 maalesef durduk yere cizildi.Kilifindan durduk yere neredeyse hic cikarmamistm fakat isik altinda zar zor gozuken birkac cizik var.Bende bu tur konulari gordugumde adam dusurmustur filan derdim ama malesef olay oyle degilmis.Telefondan sogudum ne yapmaliyim sizce iade alirlar mi?Garantiye girer mi?

• Çizilmeyecek diye birşey yokki, gorilla glass testlerine youtubedan bakın evet normal bir ekrana göre daha dayanıklı derin çizikler olması daha zor ama sonuçta çizilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper_town

Herkeze merhaba,

Cizilmez gorilla glass ekrana sahip oldugu iddaa edilen s2 maalesef durduk yere cizildi.Kilifindan durduk yere neredeyse hic cikarmamistm fakat isik altinda zar zor gozuken birkac cizik var.Bende bu tur konulari gordugumde adam dusurmustur filan derdim ama malesef olay oyle degilmis.Telefondan sogudum ne yapmaliyim sizce iade alirlar mi?Garantiye girer mi?

Geçmiş olsun.. çok yapabileceğiniz birşey yok maalesef..
    Bende de çizik takıntı maalesef.. bu yüzden takıntı yapmayın diyemem, psikolojik birşey..

En iyisi ekran koruyucu uygulayın cama.. hem çizikleri görmezsiniz hem de yeni çizikler oluşmasını engellersiniz..

• sat gitsin
  • Zekice bir oneri bekliyorum.Garantiye girer mi?Para iadesi sartlarini bilen var mi bu arada?androidtelefonlari.comdan aldim 2yil onlar 1 yil global samsung garantim var
  • quote:

Zekice bir oneri bekliyorum.Garantiye girer mi?Para iadesi sartlarini bilen var mi bu arada?androidtelefonlari.comdan aldim 2yil onlar 1 yil global samsung garantim var

garantiye pskolojik olarak çizildi mi diceksin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

quote:

Zekice bir oneri bekliyorum.Garantiye girer mi?Para iadesi sartlarini bilen var mi bu arada?androidtelefonlari.comdan aldim 2yil onlar 1 yil global samsung garantim var

garantiye pskolojik olarak çizildi mi diceksin?

Faydasiz yorum lazim degil sagol.
  • quote:

İade imkanın var evet yalnız %10 oranında kesinti yapıyorlar 150TL'ye denk geliyor androidtelefonları.com daki eleman öyle söyledi değişim olayını hiç bilmiyorum fakat değişimi kapsamıyorlar sanıyorum 1yıllık uluslar arası garantide değişimi kapsamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

Benimkinin ekranı da çizildi hemde tam ortada, yukarıdan aşşağı doğru 3 - 4 cm kadar felan. Normal kullanımda çok nadir gözüküyor, o da ters ışık vurduğunda. Rahatsız edici tek noktası, orada olduğunu bilmem. Normal kullanımda hiç bir rahatsızlık vermiyor. Senin dediğin gibi nasıl çizildiğini bile bilmiyorum. O kadar nazik kullandım bide, kılıftan sadece kullanırken çıkardım.

Aynı benim olayı anlattın.Benimki 7 mm civarı
  • Videoları ızledım youtubede adamlar neler yapıyor zar zor cızılıyor benım s2 de o kadar ıyı kullandıgım halde 1cm 1.5cm cıvarı cızık var nasıl oldugunu bır bılsem. ekranı kapattıgımda cok dıkkatlı bakarsam gozukuyor ve bu durum gercekten benıde sınır edıyor. eskı telı sırf ekranında ufak cızık var dıye satmıstım. orada o cızın oldugu bılmem gercekten morelımı bozuyor.
  • tr deki sgs2 ler gorilla deglmi o zaman youtubeda adamlar iskence ediyor bisi yok adamlarda nasil basardiniz helal olsun,gecmiste olsun garantinin soz konusu olacagni sanmiyorum kullanici hatasidir cizikler
  • galaxy s I9000 im var şarjını kafama takmam her akşam şarj ederim bazen günde 2 defa şarj ederim
    ekrana filim felan hayatta takmam
    sadece silikon koruyucu kulanıyorum düşünced kırılmasın diye ekranıda haftada bir silerim ekranı görsen miden bulanır.
    :Neymiş takmayacan kulanacan ama hor kullanmayacan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 24 Kasım 2011; 19:57:00 >
  • Allah aşkına bunları söylerken ciddimisiniz ya. çizik ürün garantiye girermi hiç. Götürürseniz adam güler size. birde iadeden bahsediyorsunuz. Çizik kullacı hatasıdır.
  • Hey Allahım ya bak senın yüzünden bende ekrana baktım benim cihazdada çok zor görülen kılcal çizikler var nolcak aman boş ver dikkatli bakınca görünüyor. Bence bu tür çizikler parmakla dokunmakla bile olabilir
  • herhalde çizilecek çizilmeyen ekran mı var şu an ?
  • Çizilmeyecek ekran yoksa çizilmez ekran demesinler kardeşim ben mi dedim Samsung'a çizilmez diye satın diye ?
  • Valla benimde çizik takıntım var alıralmaz koruyucu film taktım inşallah sıkıntı olmaz
  • Valla benimde çizik takıntım var alıralmaz koruyucu film taktım inşallah sıkıntı olmaz seninde yapacağın tek şey anca adamlar sıkıntı cikarmazsa iade etmek. garanti yalan olur telpa garantisi olsa gene neyse belki konuşurdun adamlarla ikna olacak birini bulurdun
  • http://www.youtube.com/watch?v=YkR0yQm8pGw

geçmiş olsun o kadar şey yapıp çizemiyor adam başınıza gelen talihsizlik olmuş.
  • Bu dokunmatik ekran olayı iyi olmadı arkadaşlar inanın ellerimi temizlemekten mahfoldum. Ortamdaki tozların ekrana yapışması falan kötü oluyor eski telefonami geçsem acaba.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.