Şimdi Ara

Hatırlatma: Black Ops - Rezurrection, XBL'de

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Call of Duty: Black Ops'un dördüncü ve son harita paketi Rezurrection, Xbox Live'deki yerini bugün aldı.

Call of Duty: World at War'dan 4 favori zombi haritası ve ay üzerinde geçen yeni 'Moon' haritası ile kullanıcıların beğenisine sunulan harita paketi daha önce de söylenildiği gibi 1200 MS puanına ($15) satışta.

Playstation 3 ve PC için çıkışını önümüzdeki ay yapacak olan harita paketinin en son yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz:

• adamlar 1 haritayı 15 dolara satıyo ya helal olsun
  • Tamam biraz erken çıksın da Live'a 1 ay erken de olmaz ki. Gerçi 15$ değmez bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerkaya1905

adamlar 1 haritayı 15 dolara satıyo ya helal olsun

o satıyor ben alıyorum, şimdi defol !
  • quote:

aaaaa enayı war burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmyayla

quote:

aaaaa enayı war burda

para benim değil mi artist ?

senin paranı anan baban verirken ben kendim kazanıyorum.
  • almaya karar verdim ama sonra vazgectim. cunku adam vurmaktan baska bisi yok. strstejik saldiri yok. bina ates edip betonu adamin ustune dusurme yok. galiba cod sıkıci olmaa basladi
  • heycan yok ki bu zombi modunda kovlamaca yok neden çünkü her türlü düşüyorsun ben ne zevk aldım bu oyundan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wisla

heycan yok ki bu zombi modunda kovlamaca yok neden çünkü her türlü düşüyorsun ben ne zevk aldım bu oyundan ?

Sen düşüyorsan o senin sorunun oyunun değil.
  • quote:

o satıyor ben alıyorum, şimdi defol ! alıp almamasında degıl is, enayı yerıne konulmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: oa454

quote:

quote:

aaaaa enayı war burda

para benim değil mi artist ?

senin paranı anan baban verirken ben kendim kazanıyorum.

hahahahhhahah komık cocuk kendını guldurme bu bır ıkıncısı benım paramı nerden kazandıgmı sen nerden bılıosun evlat yasımı bılmeden ne yaptıgmı bılmeden bos konusma bu üc 4 burda kımse sana bı laf etmeden mılletın ortaya attıgı lafa alıntı yapıp ortamı germe bellıkı evlatsın ama bunuda belllı etme kımseye hadı canım ıkıle yawastan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost-riley -- 24 Ağustos 2011; 1:02:56 >
  • adamın zevki değilmi istediğini alır belki adam zengin 15 $ hiçbirşey renkler ve zevkler tartışılmaz yani

aynı şeylere benziyorsunuz 10 liraya kulaklık varken 100 200 $ kulaklığa verilirmi gibisinden
  • Bak arkadasim alir tabi istedigni ama adamlar 15 dolara dlc satio helal olsun diyen birine kalkipta o satar be alirim defol deme hakkini vermez ki ortada hic bisey yokken biraz efendi olucak ilk once insan olucak suraya yazi yazarken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bak arkadasim alir tabi istedigni ama adamlar 15 dolara dlc satio helal olsun diyen birine kalkipta o satar be alirim defol deme hakkini vermez ki ortada hic bisey yokken biraz efendi olucak ilk once insan olucak suraya yazi yazarken

yeniden baktımda adamın hitap şekli yanlış adam sanki böyle alırım almam size paramla döverim sizi gibisinden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.