Şimdi Ara

Kırmızı Pasaport'tan sonra Vodafone'dan yurtdışı konuşma paketleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Vodafone, dünyanın en büyük servis sağlayıcılarından biri olmasının avantajını Türkiye'deki müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Ayda 3,99 TL'ye sunduğu Kırmızı Pasaport ile kullanıcılarına tarifelerindeki dakikaların yarısını yurtdışında kullanma fırsatı sunan Vodafone, şimdi de Yurtdışı Konuşma Paketleri ile faturalı ya da faturasız farketmeksizin bütün kullanıcılarına yurtdışında rahatça konuşabilme fırsatı veriyor. Vodafone müşterilerinin tarifelerine ek olarak satın alabilecekleri paketler ve içerikleri şöyle;

Paket
    Vodafone Ülkeleri
    Avrupa/ Rusya/ Amerika
    Tüm Dünya
    Günlük 30 dakika
    7,5 TL
    -
    -
    Aylık 30 dakika
    -
    15 TL
    -
    Aylık 60 dakika
    -
    25 TL
    45 TL
    Aylık 120 dakika
    -
    45 TL
    75 TL

2009’dan bu yana uyguladıkları müşteri odaklı strateji kapsamında, yürüttükleri tüm faaliyetlerin merkezine müşteri memnuniyetini yerleştirdiklerini söyleyen Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, sözlerini şöyle sürdürdü; "Globalden aldığımız tecrübe ve gücü, Türkiye’deki müşterilerimizin hayatına katma değer sağlayacak hizmetler geliştirmek üzere değerlendiriyoruz. Bu çerçevede, Yurtdışı Kullanım Paketleri ile faturalı-faturasız ayrımı yapmaksızın tüm Vodafone abonelerine dünyanın her yerindecep telefonuyla özgürce konuşma imkanı veriyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz."

• işte şimdi oldu gayet iyi olmuş
  • güzel gelişme
  • sitede yayınlandı mı
  • Vodafone ha gayret lider olacaksın
  • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Kısa kısa konuşanlar telefonun sayacına güvenmesin
  • Tum dunya paketi isime yarar . Faturasiz hat ustune iyi gider yurtdisinda:)
  • KKTC'ye sabit hat aramalar için artık hy dak. açmalı veya cüzi bir f/p paketi açmalıdır.
    (Örnek:150 dk 10 tl gibi.)
  • Kirmiziiii...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

Kirmiziiii...

Beyaz..
  • Turkcell' in cabalari nafile, yurt disinda Vodafone' un yanina yanasamaz, Turkiyedede simdilik 1. Opereator...

Simdilik.
  • Trcell in Şahan lı afrika'da kazan içindeki reklamı çok ironik.
    Rehber Afrika'dan doya doya konuşuyor deniyor ama yurtdışı paketleri sadece Avrupa,Amerika,Rusya ve Çin için deniyor

Afrika'dan öyle konuşsa hakikaten kaynar tencerenin içinde yanarsın:)
  • turkcell konusma tarifelerini cıkardıktan sonra vodafone dan da bekliyordum,guzel daha uygun fiyatlı olmuş turkcelldeki gibi yurtdısında kullanmak icin sms paketi var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Islander -- 24 Ağustos 2011; 9:01:49 >
  • Herkese selam,

15-20 gün içinde Rusyaya gidiyorum ve artık orda yaşayacağım, eşim bir süre türkiye'de kalacak.

Onun ve benim operatör ve tarife seçenekleri için yardımcı olabilir misiniz, lütfen?

Hali hazırda avea kamu kullanıyoruz.

Şimdiden çok teşekkürler...

Not : Muhtemelen ben kısa bir süre (2-3 ay) kullanacağım,bundan sonra orda yaşacağımız için artık oranın operatörlerinden bir tanesi seçip kullanırım.

Edit: not eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VERATUKA -- 24 Ağustos 2011; 9:18:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VERATUKA

Herkese selam,

15-20 gün içinde Rusyaya gidiyorum ve artık orda yaşayacağım, eşim bir süre türkiye'de kalacak.

Onun ve benim operatör ve tarife seçenekleri için yardımcı olabilir misiniz, lütfen?

Hali hazırda avea kamu kullanıyoruz.

Şimdiden çok teşekkürler...

Not : Muhtemelen ben kısa bir süre (2-3 ay) kullanacağım,bundan sonra orda yaşacağımız için artık oranın operatörlerinden bir tanesi seçip kullanırım.

Edit: not eklenmiştir.

rusya 'da türkiye 'ye ait herhangi bir operatör kullanmamanı tavsiye ederim. çünkü türkiye aramalarında dünyanın en pahalı ülkesidir. dk. sı 8 lira civarlarında. rusya 'da satılan indirimli arama kartları var onları kullanarak eşini arayabilirsin. oraya yerleşincede zaten kullanacağın operatör belli MTS ... :)

• vodafone yurtdışı paketi ile rusyada aylık 120 dk 45 tl
  • bayramda yurtdışına gitmeyi planlıyorum da Turkcell'in de paketleri var, hangisi daha uygun kafam karıştı reklamlardan

turkcell'in aynı dakikada faturalı faturasız fiyatları filan bir değişik, yanlış mı yazmışlar emin olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

turkcell konusma tarifelerini cıkardıktan sonra vodafone dan da bekliyordum,guzel daha uygun fiyatlı olmuş turkcelldeki gibi yurtdısında kullanmak icin sms paketi var mı acaba?

onu bilmiyorum ama Turkiyeden Dunyanin heryerine 100 sms olayi var, sadece tarifene 9 TL ilave ediyorsun ve Dunyanin istedigin yerine Tam 100 SMS atiyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 24 Ağustos 2011; 15:38:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cuwi

bayramda yurtdışına gitmeyi planlıyorum da Turkcell'in de paketleri var, hangisi daha uygun kafam karıştı reklamlardan

turkcell'in aynı dakikada faturalı faturasız fiyatları filan bir değişik, yanlış mı yazmışlar emin olamadım.

bu kampanyadan sonra en uygunu Vodafone Tabiiki...

heleki eger Vodafone' un oldugu bir Ulkeye gidiyorsan, bundan alasi samda kayisi, oda bu mevsimde olmaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.