Şimdi Ara

FIFA 12'den 50 Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
6.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Geçtiğimiz aylarda düzenlenen E3 fuarından sonra Gamescom fuarından da "En iyi konsol oyunu" da dahil olmak üzere birçok ödül ile dönen FIFA 12 için bugün yeni bir video daha yayınlandı. EA Sports, oyunun Gamescom sunumu için yaklaşık bir saat uzunluğunda bir videoyu kendi resmi sitesinden yayına soktu.

Oyunun yapım ekibinin anlatımlarıyla karşımıza çıkan bu videonun büyük bir bölümünde tabi ki oynanış görüntülerine şahit oluyoruz. Oyunun Gamescom'da yayınlanan tanıtım videosu ile açılışını yapan bu videoda oyunun birçok oynanış dinamiğini görüyorsunuz. Bu oynanış videosunu oyunun PC versiyonundan alındığını da hatırlatalım.

13 Eylül'de çıkacak olan oyunun bu videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Neden 1 hafta önce yayınlanan içerikleri yayınlıyorsunuz ?
  • yine alakasıs suratlar :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

yine alakasıs suratlar :(

Zaten FIFA'nın bence en büyük eksilerinden biri :( Oyundaki ünlü oyuncuları harika yapıyorlar ama diğer oyunculara gelince alakasız şeyler çıkıyor karşımıza tamam adamlarda haklı 1000 tane oyuncu koyuyorlar oyuna ama biraz daha gerçekçi FIFA :)
  • kardesim gören var görmeyen var ben ilk kez görüyorum bu video yu sen video yu izledin diye yok 1 hafta önce verilmişti gibisinden laf kalabalıgı yapmana gerek yok haber için teşekkürler bsc.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anLcbN

Neden 1 hafta önce yayınlanan içerikleri yayınlıyorsunuz ?

kardeş haber mi haber 1 hafta öncesine ne bakıyorsun ?
  • dönusler fifa 11 gore keskin kalmis gibi ve impact engine disinda bir yenilik yok. 11 bu sene de yeter
  • yüzler kötüyse ne olacak? sanki şutları çekerken yüze göre vuruyorsunuz. Bu tip şeyleri kafanıza takmayın fazla.
  • quote:

Transformers evulation soccer oynarsın sen.
  • evet öyle yapıcam bi sorun mu var ?
  • sert rüzgarlar esiyor :) herkes bu videoyu koyuyor adam haklı
  • quote:

sen pesini oyna tammamı eee :))))
  • bu nasıl bi oynayış ya izlerken uyuz oldum düzgün bi ara pas bile atamadı eleman .d
  • eee yeter be bu sene fifa pes ciler kıskanmayın eger fifaya bana rep verin eger haksızsam - basın FİFA F4rever pes sanki robot futbolu gibi artık sonuna kadar dunyanın fifa :)
  • Büyük bir devrim niteliğinde PC oyuncuları için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

eee yeter be bu sene fifa pes ciler kıskanmayın eger fifaya bana rep verin eger haksızsam - basın FİFA F4rever pes sanki robot futbolu gibi artık sonuna kadar dunyanın fifa :)

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultra_storm

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

eee yeter be bu sene fifa pes ciler kıskanmayın eger fifaya bana rep verin eger haksızsam - basın FİFA F4rever pes sanki robot futbolu gibi artık sonuna kadar dunyanın fifa :)

+1

+1
  • bence çok tartışmayın :D oynanış olarakta grafık olarak ta en iyi spor oyunu 2k11 diyorum :D
    pesin grafıgını her zaman çok sevmişimdir de.. oynanış olarak çok kocaman bir fark yemesi... fifayı öne çıkarıyor...
  • Pes 2012 demoyu oynamadan konuşmayın.! .Oyunu görmeden dandik diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: anLcbN

Neden 1 hafta önce yayınlanan içerikleri yayınlıyorsunuz ?

arkadaş sadece başına bakmış haberin.Başta daha önceden koyulan trailer var.Ama sabretseydi diğer 49 dakikalık kısmın yeni olduğunu görürdü.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.