Şimdi Ara

Desire HD vs. Incredible S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha yeni olduğu için incredible s'i düşünmüştüm ancak telefonun hoparlör sesinin çok az çıktığını ve ayrıca konuşurken karşı tarafı duymanın zorluğundan ykaınmış bazı arkadaşlar. Desire HD'de kafama takılan ise, çıkalı çok olması ve yazılım desteğinin çekileceğinden korkmam. Diğer bir taraftan Desire HD'nin şarjının whatsapp, twitter, mail kullanımıyla 12 saati bile çıkarmadığını söylüyorlar. Güya şarj sorunu son güncellemeyle giderildi diyorlardı. Bu beni hayal kırıklığına uğrattı. 1300 lirayı şarjı 10 saat bile gitmeyen bir tele verirsem çok üzülürüm. Sizin kararınız ne olurdu arkadaşlar?

• Beklerim motorola atrix 4g alırım 1900 mah bataryası var çok iyi
  • Türkiye için garantili alııcam kardeş.
  • Büyük ihtimal eylül sonu trye gelcek beklemeye değer bence, gelmezse bile istediğiniz teli alırsınız fiyatıda ucuzlar hemde
  • incredible S de karşı tarafı duymama gibi bir sorun yok (en azından benim telefonda) ancak hoparlör sesi için bir şey diyemem kişiden kişiye değişir bana göre yeterli bir hoparlör sesi seviyesi var
  • telefonu alıp almadığını bilmiyorum ama bende 2 gün önce aldım inan ki taş gibi telefon çok inceledim çok araştırdım almadan önce. türkçe ve yabancı forumları talan ettim. Emin ol ki alırsan asla pişman olmayacağın bir telefon. Karşıdan ses almama veya yankılanma gibi bir problemim yok, hopörlör seside benim için yetrli bu kişiye göre değişir ama kulaklığı kaliteli olduğu için film bile izlesen sıkıntı yaşamazsın diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.