Şimdi Ara

Grundig NB 1020 inceleme: 10.1' N455 2gb ddr3... (450 lira) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
48.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihaz beklediğimden güzel çıktı açıkcası . arkadaşım 6 aya yakındır sorunsuz kullanıyor . sanırım bende alacağım bundan bitane
  • Ben nasıl rep gönderildiğini gerçekten bilmiyorum. Bir yardımın cinsi, yardıma eşdeğer olmalı enaz.Kuru bir teşekürle olmamalı. Duayı ettim gitti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

cihaza bu arada windows xp pro kurdum, windows 7'ye göre performans inanılmaz derecede arttı.
    chromeda yeni sekmeler açarken her sekmede daha da yavaşlıyordu mesela,
    şimdi çat çat yeni sekmeleri rahatça açıyor.

bence xp'ye dönmeyi prensip olarak kafadan silenler hariç performans almak için xp kurmalı,
    windows 7'nin sürümleri cihazın performansını baya zayıflatıyormuş, özellikle işlemci kullanımını.

hocam hangi xp yi kurdunuz nası? açıkça anlatabilirmisiniz..
  • Peppermint 2, lubuntu yada linux mint öneririm.
  • Ben aldım. 2011 kasımın sonunda. kapanma sorunu çıktı. 3 kere servise verdik düzeltemediler. Akşam normal kapatıyoruz sabah açınca 5 dk ya kapanma oluyor. Sonra yazışmalar falan değiştirdik onu. Yenisini verdiler. Bu sabah açtım yine kapanmış. Önceden ışığı yanıyordu kendini kapatınca (uyku modu falan değil) açılmıyordu hiç bi şekilde. Şimdi tamamen kapanmış.
    Bu sorunuyaşayanlar varmı. Yada win 7 starter den olabilirmi? Xp mi kursak napsak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

quote:

Orijinalden alıntı: aang76

Kardeş ya netten 9dragons oyununu indirip grundig kurarmısın ben bu grundig almayı düşünüyom oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyorum

malesef :) bu intel gma 3150 şu an piyasada satılan hemen her netbookta var.
    oyunun kendi forumunda herhangi bir netbook ile oynayan var mı bakman daha sağlıklı olacaktır.

Bu icatla Full HD film izlediniz mi? Takılmalar oluyor mu? İntel GMA full hd filmlerde yetersiz kalır diyolar test etme şansınız oldu mu acaba?
  • gocaherif kendi Grundingimde 1080p hd denedim akıcı izleyemiyorsun hd izliyeceksen alma

Beyler bide bu gma 3150 için booster olarak sherry 1.3 programını kurdum ufakda olsa bir hız artışı oldu gma booster 3150 için yok (varsa da ben bilmiyorum ) bildiğiniz booster ya da hız arttıran program var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanka24

gocaherif kendi Grundingimde 1080p hd denedim akıcı izleyemiyorsun hd izliyeceksen alma

Beyler bide bu gma 3150 için booster olarak sherry 1.3 programını kurdum ufakda olsa bir hız artışı oldu gma booster 3150 için yok (varsa da ben bilmiyorum ) bildiğiniz booster ya da hız arttıran program var mı ?

Cevabın için teşekkürler. Oyun performansı nasıl hangi oyunları oynayabiliyorsun bir kaç örnek verebilir misin?
  • (win7 starter kurulu ) half life, opposing force , counter 1.5 , nfs 5 ,mk4 bunları açıyo kasmadan bi counterda şarj takılyken oynaman lazım cc generalsi kurdum hiç oynanır gibi değil kısacası iyi değil oyun performansı

ancak oyunda ağırlıklı oynarım diyosan gma booster destekleyen ekran kartlı netbook lardan al örn. gma 950
    aslında sadece ekran kartı değil cpu ghz arttıran ve arka planda çalışıp ramden yiyen uygulamaları kapatan programları kullanırsan birçok oyun açabiliyorsun adamın biri cod4 açmış şok oldum :S yok ugrasamam diyosanda youtube yaz gma 3150 gaming diye koymuşlar oyunlar nası çalışıo diye bakıp fikir edinirsin

gma 3150 200mhz 950 133 mhz ama 950+booster 400 mhz yani booster şart umarım yardımcı olmuşumdur

• quote:

(win7 starter kurulu ) half life, opposing force , counter 1.5 , nfs 5 ,mk4 bunları açıyo kasmadan bi counterda şarj takılyken oynaman lazım cc generalsi kurdum hiç oynanır gibi değil kısacası iyi değil oyun performansı

ancak oyunda ağırlıklı oynarım diyosan gma booster destekleyen ekran kartlı netbook lardan al örn. gma 950
    aslında sadece ekran kartı değil cpu ghz arttıran ve arka planda çalışıp ramden yiyen uygulamaları kapatan programları kullanırsan birçok oyun açabiliyorsun adamın biri cod4 açmış şok oldum :S yok ugrasamam diyosanda youtube yaz gma 3150 gaming diye koymuşlar oyunlar nası çalışıo diye bakıp fikir edinirsin

gma 3150 200mhz 950 133 mhz ama 950+booster 400 mhz yani booster şart umarım yardımcı olmuşumdur

Teşekkürler cevplar için :)

• YA BEN aldım arkadaşlar , 450 civarında bir ücretle, ama vin 7 starter yüklü, ufak tefek lazım proğramlar yükledim, interneti filan normal ama media playeri hiç randımanlı kullanamadım ne takılmadan bir film nede müzik dinlemekte zorlanıyorum, benmi bir yerde hata yapıyorum anlamadım.
    Birde XP kurup mu denesem diyorum ama, haliyle malumunuz cd/dvd sürücü olmadığı için driverleri nasıl yapacağız ben bunu töbe kuramam, yardımcı olmadan. lütfen yardım... şimdiden teşekkürler,..
  • quote:

Orijinalden alıntı: big_printer

YA BEN aldım arkadaşlar , 450 civarında bir ücretle, ama vin 7 starter yüklü, ufak tefek lazım proğramlar yükledim, interneti filan normal ama media playeri hiç randımanlı kullanamadım ne takılmadan bir film nede müzik dinlemekte zorlanıyorum, benmi bir yerde hata yapıyorum anlamadım.
    Birde XP kurup mu denesem diyorum ama, haliyle malumunuz cd/dvd sürücü olmadığı için driverleri nasıl yapacağız ben bunu töbe kuramam, yardımcı olmadan. lütfen yardım... şimdiden teşekkürler,..

Bu cihazlara xp yüklemek şart. bence biraz araştırma yap. cd sürücü ile, belki de bir imkan olursa usb den flash bellek ile kurulum yapmaya çalış.
  • Ben xp professional sp3 yükledim driverlarınıda bulamadım nasıl bulurum yardımcı olurmusunuz
  • quote:

gocaherif kendi Grundingimde 1080p hd denedim akıcı izleyemiyorsun hd izliyeceksen alma

cevap için sağol. Eğer hd filmleri takılmadan oynatsaydı hemen alacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahkoroglu

quote:

cevap için sağol. Eğer hd filmleri takılmadan oynatsaydı hemen alacaktım.

720p'leri oynatıyor ama 1080p'leri oynatmıyor.
    ekranı zaten 1024-600, 720p bile değil.
    vga çıkışıyla televizyona falan bağlayacaksan bilemem tabi.
    sonuçta hdmi yok üzerinde.

bu arada standart k-lite codec ile 720p'yi akıcı oynatamıyor,
    arkadaşım bir codec tavsiye etmişti, onu kurmuştum, onunla oynattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: karael32

Ben xp professional sp3 yükledim driverlarınıda bulamadım nasıl bulurum yardımcı olurmusunuz

kutusundan cd ile çıkan xp driverlarını mı bulamadın?
  • yaa netbookun ekrani kirildi servis 180 lira istiyor daha ucuza nerde yapabilirim
  • ürün hediye olarak geldi 4 aydır kullanıyorum.Şahsen para verilip alınacak ürün değil.Dizi sitelerinden online dizi izlerken bile kasma yapıyor(internet hızıyla ilgili kasma değil ,tamamen işlemciden kaynaklanan kasma).
  • Bu cihazı kasmayacak bir antivirüs yazılımı yok mu? çok kasılıyorda
  • beyler elimde 3 aydır kullandığım(ara sıra) daha jelatinlerini çıkarmadığım nb1020 var.
    tablet alacağımdan dolayı satıyorum.
    ilgilenen varsa pm den konuşalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.