Şimdi Ara

PlayStation sertifikalı Sony Ericsson Xperia Play'e turuncu renk seçeneği eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sony Ericsson'un, PlayStation sertifikalı ilk akıllı telefonu olma ünvanını taşıyan Xperia Play'e siyah ve beyaz rengin ardından turuncu renk seçeneği eklendi. Almanya'da düzenlenen GamesCom etkinliğinde sergilenen Xperia Play'e turuncu rengin daha farklı bir hava kattığını söyleyebiliriz.

Turuncu Xperia Play, tahmin edebileceğiniz üzere renk dışında diğer versiyonlarla tamamen aynı teknik özellikleri paylaşıyor. Merak edenler için Xperia Play'in teknik özelliklerini kısaca özetlersek;

• Dörtband GSM şebekesi desteği

• HSPA

• Oyunlara özel tuş takımı

• 4.0-inç, 480 x 854 piksel, dokunmatik kapasitif ekran

• Timescape arayüzü

• Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi

• 1 GHz Qualcomm MSM8255 işlemci

• 512 MB RAM

• Adreno 205 grafik birimi

• 3.5 mm kulaklık girişi

• 32 GB'a kadar microSD kart desteği

• Wi-Fi 802.11 b/g/n

• Bluetooth 2.1 + A2DP

• GPS, aGPS

• 5 megapiksel kamera, otomatik odaklama, LED flaş

• 1500 mAh batarya

göze çarpıyor.

• kaliteli ve şekil her dönem 1 numara... ürünleri estetik...taklitsiz!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 22 Ağustos 2011; 20:15:01 >
  • şimdi olmuş işte..
  • Psp alacagina bunu al :D
  • playstation sertifikası ne işe yarıyor. psp oyunlarını aynen açabiliyormu nedir espirisi merak ettim.
  • İşlemci çift çekirdek olsa çok iyi olurdu kenarındaki l ve r tuşlarıyla telefon gel oynayalım diyor resmen...
  • psp oyunlarını çalıştırmadıkca cok da gerekli bi alet degil neticede psp go alırım yanınada xperia mini zaten daha iyisi olmuş olur....
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

playstation sertifikası ne işe yarıyor. psp oyunlarını aynen açabiliyormu nedir espirisi merak ettim.

şu demek... bildiğimiz Sony Play Station...''ben adımı cihaza veriyorum cihaz beni temsil eder ve marka değerimi taşır'',kısa ve öz budur...
  • telefonun tasarımı hoş ama o oyun konsolu olmamış afedersin tam 0-12 yaş arası bişey olmuş. şimdi birinin yanında açsam göstersem yaşım gelmiş 21 e. bu ne abi atarinide yanındamı getirion derler alay konusu olmak istemem. :D biraz ciddiyete binelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.complaystation sertifikası ne işe yarıyor. psp oyunlarını aynen açabiliyormu nedir espirisi merak ettim.
    şu demek... bildiğimiz Sony Play Station...ben adımı cihaza veriyorum cihaz beni temsil eder ve marka değerimi taşır,kısa ve öz budur...

traş yani. bildiğin android var sadece.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.complaystation sertifikası ne işe yarıyor. psp oyunlarını aynen açabiliyormu nedir espirisi merak ettim.
    şu demek... bildiğimiz Sony Play Station...ben adımı cihaza veriyorum cihaz beni temsil eder ve marka değerimi taşır,kısa ve öz budur...

E zaten PlayStation'u Sony üretmiyormu gidip bide kendi firmasından izinmi alıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

quote:

quote:

E zaten PlayStationu Sony üretmiyormu gidip bide kendi firmasından izinmi alıyor :D

sony ile ericsson arasında sadece telefon üretimi için ortaklık var. fazlası değil.
  • www.youtube.com/watch?v=z0CuXiLpX6c&feature=related

Bu video gerçek mi ? eğer gerçekse süper bir cihaz bu !
  • @sisi xvier:
    videonun sonunda malesef bu gerçek değil, ama hayal edebiliriz demiş... =/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis xvier

www.youtube.com/watch?v=z0CuXiLpX6c&feature=related Bu video gerçek mi ? eğer gerçekse süper bir cihaz bu !

Ahahaha güldürme beni multiplayer oynuyor adam bir de daha çıkmamış bir oyun diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver021

telefonun tasarımı hoş ama o oyun konsolu olmamış afedersin tam 0-12 yaş arası bişey olmuş. şimdi birinin yanında açsam göstersem yaşım gelmiş 21 e. bu ne abi atarinide yanındamı getirion derler alay konusu olmak istemem. :D biraz ciddiyete binelim.

Zaten 'uygun ortamlarda açın' diye yandan kayacak şekilde dizayn etmişler cihazı. Diğer türlü yani açık değilken görsel açıdan anlaşılacak bir şey yok.
  • Amiral gemisi Arc bir yana oyun odaklı cihazını dahi donanım anlamında farklı kılamadı SE. Zaten bu cihazın satışları da bekleneni veremedi.
  • Neo'nun turuncusu olsaydı keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaghatai

@sisi xvier:videonun sonunda malesef bu gerçek değil, ama hayal edebiliriz demiş... =/

Ewt üst köşede olduğu için görememişim ne kadar sevinmiştim ilk gördüğümde gerçek diye... :)
  • Güzel düşünülmüş bir telefon. Ama pahalı, ağır ve radyosu yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.