Şimdi Ara

Apple'dan yeni bir Mac mi geliyor ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
4.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 5.Nesil iPhone, Retina Ekran'lı 3.Nesil iPad konuşula dursun, Cupertino merkezli Apple bu yılın son döneminde yepyeni bir "Mac"'i kullanıcılara sunabilir.

Tutarlı iddiaları ile bilinen Macotakara sitesinin Asyalı bir tedarikçi firmadaki kaynağına dayandırdığı son iddiasına göre Apple, ürün gamına mevcut Mac'lere "benzemeyen" yeni bir Mac'i bu yılın sonuna doğru eklemeyi amaçlıyor. Yeni Mac hakkında başka bir bilgi bulunmazken; bilgisayarın mevcut modellere benzemeyecek olması Apple'ın bir süredir konuşulan Intel'den ARM'a geçiş sürecinin ilk meyvesi olabileceğini akıllara getirmiyor değil. 

Cupertino'lu teknoloji devi, geçtiğimiz ay içerisinde yeni nesil Macbook Air'ı satışa sunmuş; aynı dönemde efsane Macbook'un son kullanıcıya satışına son vermişti.

• artık delirmek üzereyim şu iphone 5 çıksın alacammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  • fiyatlarıda git gide yukarı çekmezler umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

artık delirmek üzereyim şu iphone 5 çıksın alacammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Biz sana alma mi dedik

Hele bi soluklan cikicak
  • quote:

Foruma her gün "Acaba etkinlik tarihi belli olmuş mudur?" heyecanıyla giriyorum, haberlere bakıyorum ama yok...
  • alacak deılde dha cok aldıracak bı havan var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

quote:

Biz sana alma mi dedik

Hele bi soluklan cikicak

• bu arada samsungcular sanırım 3 eksi basmıs sagolsunlar artı kardes bende senın yaptıgının aynısnı yapıyorum hergün uyanıp foruma tarihi belli olmus mu dıye giriyorum
  • adamı iPhone alacak diye eksilemişler :D iyice kendini bilmez oldu bu millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

adamı iPhone alacak diye eksilemişler :D iyice kendini bilmez oldu bu millet

Gereksiz şahsiyetler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .WondercrafteR.

quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

adamı iPhone alacak diye eksilemişler :D iyice kendini bilmez oldu bu millet

Gereksiz şahsiyetler...

ya bu galaxy s2 cileri anlamıyorum gittim baktım telefona hos degil ya ısınamadım illa beğendirecekler yahu düşünmedim degil yoksa onu alacaktım ama ısınamadımki telefona
  • çeşitlilik iyidr.. heleki apple yapıyorsa yine bir özelliği fazla diğeri az olan sırf model sayısı artsın mantığıylay çıkarmaz.. az ve öz ürün çıkaran bir marka.. o yüzden ne çıkaracaksa iyi bir şeydir düşüncesideyim..

bu site bir gün apple haberi yapmasa sanırım akşama kadar aynı şeyleri okuyacak millet başka birşey yok çünkü.. haberi sevsemde artık appledan gına geldi okumasamda olurdu diyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

çeşitlilik iyidr.. heleki apple yapıyorsa yine bir özelliği fazla diğeri az olan sırf model sayısı artsın mantığıylay çıkarmaz.. az ve öz ürün çıkaran bir marka.. o yüzden ne çıkaracaksa iyi bir şeydir düşüncesideyim..

bu site bir gün apple haberi yapmasa sanırım akşama kadar aynı şeyleri okuyacak millet başka birşey yok çünkü.. haberi sevsemde artık appledan gına geldi okumasamda olurdu diyorum..

editörler rastgele haber yapmıyorlar sanırım.. Apple haberlerini takip eden editörler var genelde apple haberleri onlardan geliyor.. diğer haberleri yapan editörlere yakınmak lazım gerekli özeni göstermeyen onlardır belki de dediğiniz gibi çok fazla apple haberi çıkıyor bazen.. tamamen editörlerin sıkı çalışmasıyla alakalı bana göre
  • 1800 TL yi bir telefona vermek=İSRAF...iphone iyi güzel ama alo diyeceğim ve mesajlaşacağım,arasıra internete gireceğim bir alete bu para israf gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

1800 TL yi bir telefona vermek=İSRAF...iphone iyi güzel ama alo diyeceğim ve mesajlaşacağım,arasıra internete gireceğim bir alete bu para israf gerçekten.

Alo diyip mesaj atmayi 3310 la çok rahat yaparsin.Ben bilgisayarda oyun oynamiyorum ve iphone aldigimdan beri çok az bilgisayar açar oldum.Onemli olan kullanabilmek
  • quote:

1800 TL yi bir telefona vermek=İSRAF...iphone iyi güzel ama alo diyeceğim ve mesajlaşacağım,arasıra internete gireceğim bir alete bu para israf gerçekten.

işte hiç Apple kullanmamış yada kullanmayı bilmiyen bir insanın yapacagı yorum budur. Apple herzman 1 numaradır....
  • quote:

Sana benim nokia 5230 u vereyim o bile Cok sana. Sırf böyle bir şey yazmak için apple forumuna giren eli klavye tutan ama daha ileri gidemeyen tipler var. Ne gereksiz ne saçma işleriniz var. Alma kardesim sen iPhone. Ağır gelir sana. Hem çok karışık senin için hemde ev parası. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkdaslar ne alakasi var bu yorumlarin bu haberle!
    ayrica haberde daha cok magazin olmus cok kaba taslak anlamsiz...
  • quote:

Sen kafanı yorma bu işlere fazla, al bir tane Ericsson 688 çiçek gibi, hem konuşur hem mesaj atarsın.
  • armli macbook air gibi bişi yapıcaklardır ios sistemi olcaktır millet zaten bi cacık yapmıyor pclerde.20saat pil ömrü olur millet bayıla bayıla alır starbucksta durum güncellemesi yapar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.