- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
WINDOWS 7 DE OTURUM ŞİFRESİ UNUTULDU NASIL AÇABİLİRİZ.
28 Cevap53848 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

71 Mesaj
22 Ağustos 2011; 15:37:05 

Arkadaşlar,
Asus notebook ta windows7 yüklü oturum şifresini unuttuk nasıl açabilirim?

OYUNNNN ZAMANI...

1752 Mesaj
22 Ağustos 2011; 18:40:41 

Biostan girip format atarak çözebilirsin.
tabi herşey silinir.

71 Mesaj
24 Ağustos 2011; 11:52:16 

Teşekkürler sanırım başka çarem kalmıyo.

OYUNNNN ZAMANI...

1752 Mesaj
24 Ağustos 2011; 15:32:26 

Şifre kırma programları var ama windows 7 çok güvenli.
hacker olman lazım bu iş için.
kısaca değmez.

2465 Mesaj
25 Ağustos 2011; 2:19:00 

cd den çalısan linux ile bilgilerini hdd ye kopyala.
sonra da format atabilirsin.

burdan live cd indirebilirsin:
http://www.livecdlist.com/

İmza Yok

3046 Mesaj
25 Ağustos 2011; 21:30:27 

güvenli mod la pc aç... ordan kullanıcı hesaplarına gir ayarlarını yenile..
bios ise : pc nin içinde bios pili 2-3 dk çıkar sonra yeniden tak sıfırlanır... bios şifresi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 25 Ağustos 2011; 21:31:33 >

588 Mesaj
26 Ağustos 2011; 1:41:55 

Active boot disk 5 plus adlı programı google dan bul ve indir.
İndirdiğin dosyayı neroda kalıp dosyası olarak yazdır.

Pc nize reset atın bios'a girin öncelikli boot'u Cd sürücüsüne verin Active Boot cd sini cd sürücünüze takın Save&Exit diyin ve bekleyin.Cd den boot için herhangi bir tuşa basın dediğinde rasgele bi tuşa basın ve bekleyin.Karşınıza ayrı bir işletim sistemi gibi active boot sistemi gelecektir.Başlat simgesi gibi olan programın kendi simgesine tıklayın programlar kısmından Password Charger ı seçin ayarlara dokunmadan next diyin karşınıza kullanıcı listesi gelecek.Şifreli olan kullanıcıyı seçerek next diyin hiçbirşeye dokunmayın muhtemelen orda password never expires seçili olacaktır.SAVE'e basın ve pc nize reset atın Cd yi çıkartın bilgisayarınız normal olarak başlasın ve şifresiz olarak açılsın.

Kolay gelsin

Koydum sevinçlerimi önüme,baktim hepsi Galatasaray..

1752 Mesaj
26 Ağustos 2011; 4:34:49 

Güzel bir bilgi.
lazım olabilir,
Aklımda bulunsun.

71 Mesaj
26 Ağustos 2011; 12:31:41 

Teşekkür ettim hepsini denicem bakalım. olacakmı:):)))

OYUNNNN ZAMANI...

2468 Mesaj
26 Ağustos 2011; 20:42:41 

quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

Şifre kırma programları var ama windows 7 çok güvenli.
kısaca değmez.

alaymı ediyorsun kardeşim. 3 dk lık işi var hacker felanda değilim

2465 Mesaj
26 Ağustos 2011; 22:22:14 

quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

keşke açıklasaydın biraz

İmza Yok

1752 Mesaj
26 Ağustos 2011; 22:50:03 

quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

Açıkla da bizde faydalanalim.

2319 Mesaj
29 Ağustos 2011; 2:44:13 

quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

Açıkla da bizde faydalanalim.

kendi biliyor olsa neyse de çoluğa çocuğa inanıp keşke açıklasan demeniz komik olmuş

ama atıp tutturduğu bir gerçek var, cidden 3-5 dakikalık iş, açılışta ya dvd ile ya da f8 deki seçeneklerden komut istemiyle açacaksınız, net user administrator /active:yes ve net user administrator .... yazacaksınız, .... yerine kafaya göre parola verin geçin, açarken de bu yeni hesaba göre açıp kendi hesabınızın şifresini sıfırlayın, olay bu kadar yani windows 7 de öyle güvenli falan değil aslında

1752 Mesaj
29 Ağustos 2011; 4:47:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

kendi biliyor olsa neyse de çoluğa çocuğa inanıp keşke açıklasan demeniz komik olmuş

ama atıp tutturduğu bir gerçek var, cidden 3-5 dakikalık iş, açılışta ya dvd ile ya da f8 deki seçeneklerden komut istemiyle açacaksınız, net user administrator /active:yes ve net user administrator .... yazacaksınız, .... yerine kafaya göre parola verin geçin, açarken de bu yeni hesaba göre açıp kendi hesabınızın şifresini sıfırlayın, olay bu kadar yani windows 7 de öyle güvenli falan değil aslında

bu da güzelmiş,
sağolasın öğrenmiş okduk.
bu arada boş sözlerle uğraşacak vaktimiz yok.

4 Mesaj
5 Eylül 2011; 16:03:28 

ARKADAŞIM!Format felan atmana gerek yok elemsoft recovery indir iso formatında cd ye yazdır nerodar sonra pc yi cd den başlat o sana şifreyi söyleyecektir eğer yapaazsan bana yaz ben sana detaylı anlatayım.

1645 Mesaj
8 Eylül 2011; 15:50:23 

quote:

Orijinalden alıntı: cihangoren

Active boot disk 5 plus adlı programı google dan bul ve indir.
İndirdiğin dosyayı neroda kalıp dosyası olarak yazdır.

Pc nize reset atın bios'a girin öncelikli boot'u Cd sürücüsüne verin Active Boot cd sini cd sürücünüze takın Save&Exit diyin ve bekleyin.Cd den boot için herhangi bir tuşa basın dediğinde rasgele bi tuşa basın ve bekleyin.Karşınıza ayrı bir işletim sistemi gibi active boot sistemi gelecektir.Başlat simgesi gibi olan programın kendi simgesine tıklayın programlar kısmından Password Charger ı seçin ayarlara dokunmadan next diyin karşınıza kullanıcı listesi gelecek.Şifreli olan kullanıcıyı seçerek next diyin hiçbirşeye dokunmayın muhtemelen orda password never expires seçili olacaktır.SAVE'e basın ve pc nize reset atın Cd yi çıkartın bilgisayarınız normal olarak başlasın ve şifresiz olarak açılsın.

Kolay gelsin

daha once arkdasın bahsettıgı actıve boot cd programını kullandım gercekten harıka etık olarak aykırı oldugu ıcın parolayı soylemıyor ama sıfırlıyor

quote:

Orijinalden alıntı: TOLGA2727

ARKADAŞIM!Format felan atmana gerek yok elemsoft recovery indir iso formatında cd ye yazdır nerodar sonra pc yi cd den başlat o sana şifreyi söyleyecektir eğer yapaazsan bana yaz ben sana detaylı anlatayım.

bu programı da merak ettım indirip deneyecegım

1645 Mesaj
8 Eylül 2011; 15:52:52 

program detaylı anlatımı burada

link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarbarosTUGRUL -- 8 Eylül 2011; 15:53:32 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Mart 2013; 23:36:43 

Windows 7 Şifre Kurtarma şifresi kırma win 7 kullanıcı şifresi çözme resimli anlatım

http://www.patronforum....howthread.php?tid=17301

2 Mesaj
5 Mart 2013; 15:57:09 

Arkaşlar programı nerden indirbilirm

2 Mesaj
5 Mart 2013; 15:58:25 

Arkaşlar programı nerden indirbilirm

112 Mesaj
29 Mart 2013; 13:27:15 

Windows 7 Şifre Kurtarma şifresi kırma win 7 kullanıcı şifresi çözme resimli anlatım ben bu kouya bakarak yaptım sizede belki faydası olabilir.
http://www.patronforum....howthread.php?tid=17301

paylaşım adına patronforum

752 Mesaj
29 Ağustos 2013; 14:20:41 

kardeş ilk olarak bir yerden internetten falan cd den onyukleme yapıp geçici olarak çalışan mini xp cd si bul veya asus un harddisk ini başka bir pc ye takıp masaüstündeki şeyleri falan yedekle sonra format at yedeklerini programlarını falan kur en sağlamı boyle olur k.g

369 Mesaj
29 Ağustos 2013; 22:10:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Deli_-manyak

Arkadaşlar,
Asus notebook ta windows7 yüklü oturum şifresini unuttuk nasıl açabilirim?

windows7 dvd sini takıcaksın. dvd içersindeki setup dosyasına tıklıcaksın. setup a tıklıyarak format attıgın için hdd biçimlendirilmez.. hem dosyalarını geri alıcaksın hemde yeni sistemi kurcaksın.

Anakart : Gigabyte 970A-DS3 // İşlemci : Amd FX 6100 4.0Ghz 14MB Cache // Ram : Kingston(2x4) 8GB 1600Mhz // Ekran Kartı : Sapphire HD 7850 2GB 256 Bit GDDR5 // HDD : Seagate 500GB Barracuda // Thermaltake 600W Power //

1 Mesaj
4 Şubat 2014; 0:02:53 

YÖNTEM1:Şifreyi bilmiyosan CTRL+ALT+DEL+DEL (DEL e 2 kere bas) ve çıkan ekranda ADMİNİSTRATOR yaz ve pc açıldı ondan sonra git şifreyi değiştir veya kaldır.
YÖNTEM2:PC açıkken ve şifreyi yazcak yerdeyken bilgisayarı kapatma tuşuna basıl tut ve açarken güvenli modu seç ve pc açıldı ondan sonra git şifreyi değiştir veya kaldır.

3 Mesaj
6 Şubat 2014; 10:10:23 

arkadaşlar formata gerek yok bakın arkadaşlar şifreyi unuttuğunuzda bilgisayarı kapatın yenide açın açılırken f8 basıp basıp çekin hızlıca sonra orada sadece güvenli modda başlayı seçin burası çok önemli internet yada komutla deil sadece güvenli modda başlatın sonra adminastör var ona tıklayın yönetici olacaksınız sonra açıldığında biraz yavaş olabilir sabredin sonra denetim masasına gidin kullanıcı hesapları şifreyi unnuttuğunuz hesaba tıklyın sonra parolayı kaldıra tıklayın sonra normal olarak yeniden başlatın bitti ilgilini için teşşekürler lütfen bu mesajı bütün forumlara yayın allah rızası için herkes öğrensin tekrar teşekkürler

1144 Mesaj
6 Şubat 2014; 11:07:43 

quote:

Orijinalden alıntı: tarık0001

arkadaşlar formata gerek yok bakın arkadaşlar şifreyi unuttuğunuzda bilgisayarı kapatın yenide açın açılırken f8 basıp basıp çekin hızlıca sonra orada sadece güvenli modda başlayı seçin burası çok önemli internet yada komutla deil sadece güvenli modda başlatın sonra adminastör var ona tıklayın yönetici olacaksınız sonra açıldığında biraz yavaş olabilir sabredin sonra denetim masasına gidin kullanıcı hesapları şifreyi unnuttuğunuz hesaba tıklyın sonra parolayı kaldıra tıklayın sonra normal olarak yeniden başlatın bitti ilgilini için teşşekürler lütfen bu mesajı bütün forumlara yayın allah rızası için herkes öğrensin tekrar teşekkürler

bu bahsettiğiniz çözüm windows xp için geçerli.windows 7 de mümkün değil.windows 7 de şifre ekranını pass geçtiren dos programları var.bunlar ile sorununuzu çözebilirsiniz.

35 Mesaj
6 Şubat 2014; 21:42:20 

Hadi bklm hayirlis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Herkes Bir Gün Ölümü Tadacaktır.

73 Mesaj
16 Şubat 2014; 23:54:17 

Hiren's boot cd ile pc yi (notebook'u) başlatıp active password changer'ı seçerek şifrenizi kaldırabilirsiniz.Tüm bu işlemler 5dk.

33 Mesaj
18 Şubat 2014; 9:47:24 

Komut istemi ile başlat. Dos'da (Cmd) "net user kullanıcıadı" yazarsanız tamamdır işlem.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Komut istemi ile başlat. Dos'da (Cmd) "net user kullanıcıadı" yazarsanız tamamdır işlem. mmetem - 18 Şubat 2014; 9:47:24 -2
Yoruma Git Biostan girip format atarak çözebilirsin.
tabi herşey silinir.
ilkadım52 - 22 Ağustos 2011; 18:40:41 -1
Yoruma Git 350;ifre kırma programları var ama windows 7 çok güvenli.
kısaca değmez.
ilkadım52 - 24 Ağustos 2011; 15:32:26 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Windows İşletim Sistemleri » Windows 7 » WINDOWS 7 DE OTURUM ŞİFRESİ UNUTULDU NASIL AÇABİLİRİZ.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391