Şimdi Ara

iPhone 5'in batarya ve kamera modülü internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
14.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer modellerde olduğu gibi 5.nesil iPhone'un da montajının yapılacağı ülke olan Çin'den iPhone 5'e ait olduğu iddia edilen bileşenlerin detayları gelmeye devam ediyor. Fakat, bu sefer yayınlanan bileşenler, telefonların iki önemli parçası; kamera modülü ve batarya.

iPhone'un parça tedarikçileri arasında yer alan TVC Mall'ın yayınladığı iPhone 5'e ait olduğu iddia edilen bataryanın görselinde yer alan teknik bilgilere göre yeni iPhone'un bataryası, iPhone 4'ünki ile enerji bakımından benzerlik gösteriyor. 3.7 V'luk olan pilin bir saat boyunca sağladığı enerji miktarı 5.3 J iken, iPhone 4'de bu değerler sırasıyla 3.7 ve 5.25 Whr. Ayrıca, bataryanın 616-0580 olan parti numarasının iPhone 4'ün bataryasının parti numaralarıyla (616-0513 ve 616-0521) benzerlik gösterdiği görülüyor.

TVC Mall'ın yayınladığı ikinci bileşen olan kamera modülü ise iPhone 4'ün kamera modülüyle tasarımsal açıdan birkaç küçük farklılık dışında benzerlik gösterirken; flaşın lensin hemen yanında yer alması, bazı iPhone 4'lerdeki ışık patlaması sorununun önüne geçmek için Apple'ın iPhone 5'de flaşı kameranın yanında konumlandırmayacağı ve iPhone 5'in çift LED flaşa sahip olacağıyla ilgili iddiaların doğru olabilme ihtimalini oldukça azaltıyor.

• Çok buyuk gozukuyor bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık tanıtın şu cihazı yaw bune gelinlik kız gibi nazlandılar da nazlandılar...
  • çıksa artık ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis xvier

Artık tanıtın şu cihazı yaw bune gelinlik kız gibi nazlandılar da nazlandılar...

hala iPhone satmaya calısıyor herhalde
  • firikik verdı mı pekı ?
    1 telefonu ne hale getırdıler yahu
  • Ama anlamadığım yenisi çıkacak iphone 4 hala 1700-2000 liralarda geziyor 5 çıktığı zaman tvlerde ''Bu sezon sizin için güzel geçsin gelin %0.49 faizle iphone kredisi verelim ödemeye bi sonraki model çıkınca başlayın hayat denizde güzel'' gibi reklamlar görürsek şaşmam ....
  • bu nasil bir ask yahu birsey kapan kosup geliyo iphone 5in urasini gordum burasini gordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis xvier

Artık tanıtın şu cihazı yaw bune gelinlik kız gibi nazlandılar da nazlandılar...

Maalesef ki naz değil, parça tedariğinde sıkıntı çekiyor. Farkındaysanız son ekran panellerinde LG ile olan anlaşmasına rağmen LG firmasının kapasitesi yetmediğinden yeterli üretimi yapamayacağını söyleyen bir haber yayınlanmıştı geçtiğimiz günlerde, e Samsung ilede davalı, yani sonuç gayet net üretim sıkıntısı var yoksa her sene haziran ayında tanıtılan IPhone bu sene Ağustos'u neredeyse devirecek olmamıza rağmen bırakın satışa çıkartılmayı daha tanıtılmadı bile.
  • Birde haber oluyor ya ona yanarım
  • 8mp mi olacak acaba ya? ya çıksada alsak sinir oldum 2 aydır bu telefonu bekliyorum ya 4 de almadım
  • iphone alacaklar kesinlikle 4 almasın 5 i beklesinler
  • ben 4 kullandım dayım bana demıstı sana vereyim 5 çıkarsa aldırtmam babana diye oyuzden hayır demiştim iyi mi yaptım bilmiyorum
  • tek led flashlı kamerası galiba?
  • öyle görüküyor ama 8mp ve full hd olur sanırım inş
  • sim sim, same , gelinlik kız uyarlaması çok iyi idi
  • 3000 TL gibi fiyattan gelir artık :D iphone 15-20 felan onlarda bir araba parası olur bu gidişle xD
  • arkadaşlar diyelimki eylül 5 mi 7 mi artık herneyse tanıtılacak apple kaç gün önceden duyuru yapıyo ip3 ip4 de nasıl olmuştu hatırliyan varmı?
  • iphone istismarı yapıyolar
  • 2000 2200 olsa alıcam yau
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.