Şimdi Ara

Windows 7 Bağlantı Yok Sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
26.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet Bağlı olduğu halde bu şekilde bağlantı yok diyor Yaklaşık 2 3 haftadır bu sorun var pek umursamıyordum fakat kafama takıldı. Modemin tüm ışıkları yanıyor sorun Windowsta sanırım ama ne
    NOT:Format ve sistemi geri yükleyemem başka çözümler önerirseniz iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 5 Ağustos 2014; 2:11:00 >

• İnternete bağlanabiliyor musunuz peki ?
  • Windows XP yüklü iken hiçbir sorun olmadan girdiğim net, Windows 7 Ultimate yüklediğimde aynı bu hatayı veriyordu.. Başka bir sebebden dolayı XP geri yükledim ve o zamandan beri hiç bir sorun olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BecHo-minaTor

İnternete bağlanabiliyor musunuz peki ?

İnternete bağlanabiliyorum bunun internet yokken yazması gerekiyor ama internet var ve ben girebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiHunter

quote:

Orijinalden alıntı: BecHo-minaTor

İnternete bağlanabiliyor musunuz peki ?

İnternete bağlanabiliyorum bunun internet yokken yazması gerekiyor ama internet var ve ben girebiliyorum

bu olay banada oldu bi ara kendiliğinden düzeldi
    ama bende ünlem işareti oluyordu yınede nete giriyordu
  • İnşallah düzelir huylandım.
  • ağ ve paylaşım merkezinde ip atama sorunu var modemin tüm ışıkları yanıyorsa internet olduğundan eminseniz
    ağ ve paylaşım merkezine girin bağlaştırıcı ayarlarını değiştir deyin yerel ağ bağlantısını devre dışı bırakıp etkinleştirin.
  • tp link ile kablosuz ağa bağlandım sorun yok orda ama yerel ağda bu sorun var neyse umarım bi sorun çıkmaz ilerde.
  • Selam
    Bu sorunuz için eklediğiniz resimdeki gezginde, Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin yazan yere girin ve orada fazladan bir ağ bağdaştırıcısı var mı? ona bakın. Varsa kaldırın(çakışma nedeniyle kopma olayı gerçekleşiyor olabilir).

Durum düzelmemişse, Aygıt yöneticisine girin ve oradaki yerel ağ bağlantınızın aygıtını kaldırın ve bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra yeni yüklenecek süsücü bu sorununuzu çözeceğini düşünüyorum.
    Kolaay gelsin
  • S kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bendede var diger laptomlardan internete baglanildigi halde benim laptomda baglanti yok diyo ve hicbir agi gostermiyor siz duzeltebildinizmi @S @S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorunu bende aldım. Önceden ''tanımlanamayan ağ'' hatası almıştım. Forumlardan vs edindiğim bilgi ile tekrar bağlanmayı başardım. Şuanda istediğim her şeyi yapabiliyorum ve sorunu yaşadığım bilgisayardan yazıyorum bu yorumu da... Dediğim gibi nete bağlanmayı başardım ama şimdi de sizler gibi bağlantı yok hatası alıyorum. Henüz bir zararını görmedim ama sağ alttı o kırmızı işareti görmek canımı sıkmaya başladı. Yardımları bekliyorum.
  • Arkadaşlar şunları yapın

Bilgisayarım - Aygıt Yöneticisi - Ağ Bağdaştırıcıları kaldırıp yeniden başlatın sorun düzeliyor.
  • nasıl bu ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.