Şimdi Ara

Doom 4'ün Senaryo Modu 30 FPS Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       id Software hala Rage üzerindeki çalışmalarına devam ediyor, ama ünlü firma bir yandan da Doom 4'ü geliştiriyor. Rage'i heyecanla beklerken bir yandan da kulağımız Doom 4'te olduğunu inkâr edemeyiz. Ne de olsa Doom serisi oyun dünyasında çok önemli bir yere sahiptir.

John Carmack, Doom 4 ile ilgili uzun süre sonra ilk defa bir açıklama yaptı ve oyunun senaryo modunun 30 FPS (saniye/kare oranı) hıza sahip olacağını, buna karşın multiplayer modunun ise 60 FPS'de çalışacağını söyledi.

Rage'in 60 FPS'de çalıştığını, çünkü yarış yaptığımız bölümlerin bunu zorunlu kıldığını belirten Carmack, çok sayıda programcının Rage'in yapımı tamamlandıktan sonra Doom 4 ekibine katılacağını da söyledi.

• görüntü kalitesi baya yüksek olacak galiba
  • heyecan
  • Görüntü kalitesi yüksek olsun olmasınada, yine kapkaranlık mekanlarda gezeceksek o kaliteyi biraz zor algılarız
  • onu bunu bilmem çıksın da 5+1 eşliğinde gece 2 de altımıza sıçalım:D:D:D:D:
  • beklediğim bir çok oyun var ama en en en çok bu oyunu yani DOOM 4 ü bekliyorum DOOM 3 ü bile defalarca bitirdim hala oynuyorum o kadar güzeldiki kesinlikle en çok beklediğim oyun DOOM 4 ÇIK ARTIKIN!!!...
  • Konsoldadır 30 fps pc akar :D
  • yahu doom 4 duyuruldumu?
  • @ultra_storm konsollara daha açıklanmadı oyun panpa?
  • 30 fps felan anlamam 60-70 fps de akarım ben (H)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

yahu doom 4 duyuruldumu?

John Carmack Rage çıkmadan Rage 2'yi duyururken Doom 4'ü söylemişti.Yani Rage 2'den önce çıkıcak.
  • Konsolcular düşünsün.Biz gtx 590 ev 6990'la 60 değil 120 akarızzzzzz.
  • sırf oyun için konsolu satanlar var örnek ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.