Şimdi Ara

HTC İncredible s için pc programi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, HTC İncredible S için pc ile bağlantısını sağlamak, pc den proğram yüklemek, kişi şistemi düzenlemek, tel içinde gezinmek, anlayacağınız tel imde saklı olan yada pc den yüklemek istediğim apk lar bana HTC İncredible S için proğram lazım hangisini önerirsiniz acaba? HTC Sync i yükledim kendi sayfasından bir türlü bağlantı kurulamadı. Bazen birbirlerini hiç görmüyorlar, daha işlevsel ve kolay hangi proğramı önerirsiniz, saygılar.

• dady 123 adlı arkadaşıma

mail adresini bilmediğim için buradan yazıyorum azıcıkta acemilik olarak kabul et ve özür.. bahsettiğin hiçbir sorunu yaşamadım. Bu yüzden de bu tel i gönül rahatlığı ile kullanıyorum, saygılar.
  • bu arada hala bana benim sorunumla ilgili bana yardım edecek birileri birşeyler yazmadı..sağlık olsun..
  • HTC SYNC telefonunuzu görmüyor mu?? Telefonu PC 'ye taktığınızda çıkan seçeneklerden HTC SYNC 'ı seçiyor musunuz??
  • evet seçiyorum ama içerik görünmüyor...
  • Zaetn içerik gözükmez kardeşim, içerik gözükmesini istiyorsan, telefonu pc ye bağladığında telefonda çıkan"sabit disk olarak algıla" seçeneği var ona tıklat sd kartının içine girersin. ayrıca synec baştan kur istersen bende de hiç bir prblem olmadı cihazla eşleşme yaptı Kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.