Şimdi Ara

IGO-Primo TR ikon seti+trafik ışıkları (1.0-1.1-1.2) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
25.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XCalibur hocam navitech qx b 513 cihazıma yükledim güzel bir görüntü kattı fakat bir alıyorum.

navigasyon açık müzik çalar arka planda çalışıyor navigasyon durumunda bazı illere girerken (Örn:Mardin) navigasyon ekranının ortasında bir hata beliriyor. ok dediğimde navigasyondan çıkıyor tekrar giriyorum 5 saniye sonra aynı hata

ekran görüntüsüde alamadığım için hatayı yazıyorum

xcalibur.spr hatası bu nedir ne yapmalıyım.
  • Bilmemki dosyayı ben hazırlamadım.

xcalibur.spr trafik ışığı niyetine kullanıldıysa ondandır, sizin cihazın çözünürlüğüne uygun resim yok olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Bilmemki dosyayı ben hazırlamadım.

xcalibur.spr trafik ışığı niyetine kullanıldıysa ondandır, sizin cihazın çözünürlüğüne uygun resim yok olabilir.

Error message:

Failed to open file:
    $Xcalibur.spr
    exiting application.

hata buymuş sayın hocam cihazın içine girdiğimde daha önce olmayan bir text dosyası vardı çok uzun şeyler yazıyordu isterseniz tamamını kopyala yapıştır yaparım ama forum kirliliği olmasın diye yazmadım bu mesajdan sonra belki çözebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurkorkmaz
    Error message:

Failed to open file:
    $Xcalibur.spr
    exiting application.

hata buymuş sayın hocam cihazın içine girdiğimde daha önce olmayan bir text dosyası vardı çok uzun şeyler yazıyordu isterseniz tamamını kopyala yapıştır yaparım ama forum kirliliği olmasın diye yazmadım bu mesajdan sonra belki çözebilirsiniz.

Kullandığınız dosyaları bir yere upload edebilirmisiniz? birde cihazınızın çözünürlüğü nedir?
  • This file can only be downloaded with SpeedyShare Premium. Get Premium Now!

indirme linkine alternatif istiyorum yukarıdaki hatayı alıyorum ve benim premium üyeliğim hiç olmadı :(

sizi uğraştırmamak için dosyayı tekrar indirip bir daha denemek istiyorum sonra upload ederim. ilginize teşekkürler
  • http://www.dosya.tc/

burayı kullanabilirsiniz. Uğraşmak değil hocam boş vakit geçsin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepolmez

linki başka bir siteye upload edebiilirmiyiz. Premium sahipleri indirebilir diyor.

Evet aynen öyle diyor.Baya zamandır duruma el atanda olmamış.Premium olmayanlar nereden indirecekler?
  • arkadaşlar ;

denemelerim neticesinde ilgili dosya primo 2 ve primo 2.0.1 versiyonlarda bazı problemlerle çalışıyor.

diğer versiyonlarda sorun yok.

bu problemi çözmek için biraz zaman tanıyın bana, işlerimin yoğunluğundan da sıkılmış durumdayım.

dosyayı hatasız hale getirip tekrar buradan yayınlayacağım..

hepinize selamlar..

@x-calibur hocam primo2.01. de denediniz mi dosyayı siz de durum nasıl cihazın modeli markasınla bilgi verirseniz sevinirim. denizliye selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

arkadaşlar ;

denemelerim neticesinde ilgili dosya primo 2 ve primo 2.0.1 versiyonlarda bazı problemlerle çalışıyor.

diğer versiyonlarda sorun yok.

bu problemi çözmek için biraz zaman tanıyın bana, işlerimin yoğunluğundan da sıkılmış durumdayım.

dosyayı hatasız hale getirip tekrar buradan yayınlayacağım..

hepinize selamlar..

@x-calibur hocam primo2.01. de denediniz mi dosyayı siz de durum nasıl cihazın modeli markasınla bilgi verirseniz sevinirim. denizliye selamlar..

Ve aleykum selam :)

Senin ve forumdaki tüm arkadaşların geçmiş bayramları mubarek olsun :) Bana hergün bayram o yüzden anca şimdi kutlayabildim :)

İnan ben ne kullanıyorum bilmiyorum, branding olarak yani :) Herhalde cihazımla gelen dosyayı kullanıyorum igo8 Primolar bana pek güzel gelmedi nedense, çoğunlukla tam ekran görüntüsü var diye igo8 den primoya terfi edildi ama igo8de tam ekran zaten. Ben eski kafalı kaldım bu konuda Emulatör diye birşey var ordan baktım bu primoya ama oda 2 miydi 2.0.1 miydi bilmiyorum, zaten navigasyonuda yolda RADAR uyarısı versin diye kullanıyorum çünkü bilmediğim uzun yollara hiç çıkmadım son zamanlarda.

Sorun ne bu brandingte? Bir yere yüklersen ve sorunuda belirtirsen vaktim olursa uğraşırım ama bunada söz veremem malesef

Benden de sana ve herkese selamlar, selam ve dua ile....

• quote:

Hocam mevcut olanı nasıl indireceğiz.Premium üyelik istiyor.Malum yerden indirdiğim dosyayı hiç sevemedim.
  • mevcut olanın linkini yenileyeceğim o zaman buraya da yazarım indirirsiniz.

primo 2.0 da problem;

ikonları atayamamadır. skin felan kullanıp deneyeceğim bakalım ne olacak..
  • next 525 için bekliyorum ikonları linkler ölü durumda yenisi bekliyoruz umarım problem cıkarmaz
  • Üstadlar, emeklerinize sağlık....

Branding logoları harita üzerinde büyük boyutta görünüyor. Orijinal primo gibi haritayı zoom'ladıkça küçülebilirmi??? Bu şekilde yapabileceğimiz sys ayarları varsa yayımlayabilirseniz çok sevinirim...

Tekrardan allah razı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termometre -- 14 Aralık 2012; 23:48:52 >
  • LİNK GÜNCELLENMİŞTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 19 Aralık 2012; 14:08:23 >
  • quote:

LİNK GÜNCELLENMİŞTİR.

ustad telefonum galaxy note igo primo 2.0 yüklü. çözünürlüğüm 1280x800.buna göre tasarlayabilsen sana dua ederim:)
  • branding i yukledim save yi de ilgili
    yere kopyaladım ama ikonlar çıkmıyor.
  • link kırık.nasıl indireceğim
  • Link çortlamış,
  • Trafik Işıklarını kaldırmak mümkün mü? Haritaya bakmak istediğimde ve biraz daha küçülterek baktığımda, trafik ışıkları baloncuklarından haritadaki yollar görünmüyor. Bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saner80

Trafik Işıklarını kaldırmak mümkün mü? Haritaya bakmak istediğimde ve biraz daha küçülterek baktığımda, trafik ışıkları baloncuklarından haritadaki yollar görünmüyor. Bilen var mı?

Aynı sorunu bende yaşıyorum.Sygic çok daha pratikti bana göre.
    Bütün menüleri taradım kaldıramadım
    Telefonumda igo primo v2.0 9.6.22 kullanıyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.