Şimdi Ara

Counter Strike: GO, Çapraz Platform Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
4.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Valve patronu Gabe Newell, Counter Strike: Global Offensive duyurusunu yaptıktan ve bizleri iyice heyecanlandırdıktan sonra oyun ile ilgili ikinci bombayı bugün GamesCom'da yaptığı açıklamayla patlattı.

Newell, Counter-Strike: Global Offensive için ana hedefleri arasında oyunu çapraz platform yapmak olduğunun altını çizdi. Böylece oyunu Xbox 360, PS3 ve PC oyuncuları aynı sunucular içerisinde oynayabilecekler.

Valve'nin hedefleri arasında her zaman oyuncuların daha büyük kitleler hâlinde birlikte oynamalarının olduğunun altını çizen Newell, çapraz platform oyunculuğun da bunun temel taşlarından biri olduğunu söyledi.

Daha önce Portal 2'de de bizlere çapraz platform deneyimi sunmuştu Valve. PS3 ve PC oyuncuları aynı sunucularda co-op oynama imkanına erişmişti. Umarız yeni Counter Strike'da tüm platformlar için çapraz platform oynanışını görebiliriz.

CS: GO (Kısaltması da iyiymiş) çıkışı 2012 olarak hedefleniyor. Ayrıca bu sene gerçekleşecek olan PAX Prime ve Eurogamer Expo 2011'de oyun oynanabilecekmiş. Kulağa hoş geliyor.

Eski nesil oyuncuların favori FPS oyunları arasında olan - hatta hâlâ oynanıyor - Counter Strike, bu halkasıyla Call of Duty'ye şimdiden gözdağı veriyor. Counter-Strike büyük bir isim ve Valve bunu doğru kullanırsa bizi müthiş multiplayer saatleri bekliyor demektir.

• haber diye buna derim iste
  • o zaman dandik olacak deseniz ya :((
  • Nostalji yapmak için alınabilir aslında.
  • Xbox ve PS3 çapraz PC ayrı olsa daha mantıklı olur Gamepad ile klavye mouse bir değil.
  • PC oyuncuları çok daha avantajlı olcak şimdi
    Mouse + Keyboard
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkxy

o zaman dandik olacak deseniz ya :((

Ne alaka?
  • pc kullanıcıları her halukarda şanslı olacaktır, klavye ve mause ile yapılabilen şeyler gamepadle yapılması imkansız..
  • Eğer oyun bu şekilde gelse bile bir süre sonra iptal edilir ya da çapraz platform, tek platform seçeneği eklenir.
  • İyi bir denge sağlanırsa neden olmasın :)
  • iyi ozaman konsoldakileri ağlatırız :D
  • benim ps3 ve pc var.ps3 te oynayanlara yazık.bence böyle bişey olmucaktır.mouse her şekilde çok daha avantajlı.bence xbox ve ps3 birlikte olmalı.pc ayrı olmalı
  • konsoldakiler ölür :D
  • Hadi gelin şimdide konsolu savunun hep yenilince yok kolda oynamak zevkli flan diye :D
  • zamanında mıcrosoft böyle bi düzenleme yapmıştı ama konsol oyuncularının pc oyuncular karşısında dağılması nedenıyle plan aşamasındayken bitirlimişti...bu en başta mause klavye daha sonra fps ile ilgili bi durum,yetenekle alakalı değil...
  • HeHe...Konsol sahibi ergenleri laf atıkları PCler ile vurmak keyfide başka olucak :D
    Bize bu imkanı veren Valve patronu Gabe Newell,teşekür etmeyi borç bilirim..:D
    CS'de antremanlara başlayalım CS_Go'da PS3 ve x360cıları Head Shot yapma vakti geldi...
  • quote:

HeHe...Konsol sahibi ergenleri laf atıkları PCler ile vurmak keyfide başka olucak :D
    Bize bu imkanı veren Valve patronu Gabe Newell,teşekür etmeyi borç bilirim..:D
    CS'de antremanlara başlayalım CS_Go'da PS3 ve x360cıları Head Shot yapma vakti geldi...

Muhhahah :D
  • gabe in önceden gelen konsol düşmanlığı sonucunda olmuş bu heralde.
    bunları aynı serverda toplayalımda bizimkiler ezsin şunları demiştir gabe başgan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

Nostalji yapmak için alınabilir aslında.

ne nostaljisi dostum günde en az 2 saat halen oynuyorum =)) 3-4 yıl sunucularını sattıktan sonra,şimdi oyuncu olarak oynamaya devam.Bir ara başka bir projesi vardı Valve'nin demekki kapatılmış konusu.Umarım bu güzel olur.Artık yeni birşeyler görmek istiyoruz yıllarını counter-strike adamış oyuncular olarak =)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 21 Ağustos 2011; 0:01:19 >
  • güldürmeyin beni cs 1.5 1.6 oynayan kaç ergen cs go yu orj alır ? herhalde ergenler decidated serverde ps3 lerle birlikte oynadıklarını zannetcekler lol @CoolMnaiaC dostum anca sen hile açıp ps3 deki kişileri öldürdüğünü sanan biri olacaksın ;) tabi orijinal alabilirmisin bilemem ;) şuanda cs hayranı olan pc lerinin güçsüzlüğü yüzünden cs 1.6 oynayan ergenler 200 kişi olsa (atıyorum) 25 i orjinal alacaktır tabiki tüm cs yi oynayanlara demiyorumda pek sevinmeyin bence ;)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.