Şimdi Ara

RCZ ' ye lpg takılabiliyor mu ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
19.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nette araştırdım bulamadım Peugeot RCZ modeline tüp/lpg takılabiliyormu ? Sonuçta Benzinli 1.6 araba bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

• Kimse bilmek zorunda degil seviyeni koru diyecegimde yok ki koruyasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tıpıış tıpış gidersin servisine ustasına oğrenirsin kaç kişinin rcz'si varki sana cvp verecek kaldı ki bilen bile olsa .... neyse işte
  • takılır neden takılmasın , çok iyi olur hatta epey bi ekonomi sağlar. ama rcz den ziyade yeni honda crz ye düşünürsen 10 kuruşa gezebilirsin. o daha iyi olur bence
  • merhaba
    asagıdakı lınktekı numarada recep usta ıle gorusun TSİ motorlara takıldıgına gore THP motorlara da takılır dıye dusunuyorum.
    http://www.lpgotogaz34.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisyilmaz79

takılır neden takılmasın , çok iyi olur hatta epey bi ekonomi sağlar. ama rcz den ziyade yeni honda crz ye düşünürsen 10 kuruşa gezebilirsin. o daha iyi olur bence

Crz apacilerin eline dusmemeli
  • Crz ye lpg takılıyorsa honda civic hybrid e de takılr
  • Lpg ile pek alakam yok fakat aracın zaten stepne lastiğini bile bagaja koyuyorlar (özel stepne yeri yok yani) Nereye sığacak bu lpg tüpü
  • ne olur crz yi rahat bırakın. rcz ye naparsanız yapın. crz hiç bir zaman s2000 106 206 vs.. olmamalı ..
  • takılıyor bi abim 200 hp olanına taktırdı
  • hiç uğraşma dostum ya lpg de 3lirayı geçecek 2013 olmadan bu gidişle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eas722

hiç uğraşma dostum ya lpg de 3lirayı geçecek 2013 olmadan bu gidişle.

geçmedi :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerozler

quote:

Orijinalden alıntı: eas722

hiç uğraşma dostum ya lpg de 3lirayı geçecek 2013 olmadan bu gidişle.

geçmedi :))

mükemmel öngörü, harika bir tahmin
  • Merhaba,

Yakın zaman içerisinde RCZ aracıma lpg kiti taktırdım. Soruları olan arkadaşlara seve seve yardımcı olurum..
  • Kardesim be kadara mal oldu ve yakıt performans nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Caki35033

Kardesim be kadara mal oldu ve yakıt performans nasıl

Merhaba,

RCZ için en uygun kit Prins marka VSI-DI 2.0 olan kit... Ancak çok pahalı bir kit yaklaşık 4500 TL civarında ama çok km yapıyorsanız amorti edersiniz ben bu benzin fiyatlarından bıktığım için taktırdım ve çok memnunum... 11 litre / 100 km yakıyor... Kışın bu rakam artar... 115 TL ile tank şu anda doluyor ve 450 km yapıyorum yaklaşık...Gazı Milangaz'dan alıyorum hem ucuz hem de kaliteli...Performans anlamında % 10 gibi bir kayıp var ama umurumda değil artık benzin fiyatlarını düşünmüyorum.....
  • Abi ozelden yazdim numarami konusabilirsek cok iyi olacak birkere lpg donusumun nasil oldu nerede yaptirdin ve arac kac km de idi lpg takildiginda yuksek km tavsiye etmiyorlar acikcasi birde bu isi yapacak servis ve usta kaliteli olmali

• RCZForever R kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin abi lpg uyumu nasil motorda herhangi bir sknti cikariyormu saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: Meamet

Kolay gelsin abi lpg uyumu nasil motorda herhangi bir sknti cikariyormu saygilar
    Merhaba, başlangıçta ufak tefek sıkıntılar oldu ( stop etme, motor arıza ışığı yakma ) fakat iyi bir kalibrasyondan sonra hepsi düzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.