- x
Bilgisayar Wi-fi modemi görmüyor?
48 Cevap63501 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

50 Mesaj
19 Ağustos 2011; 21:29:51 

selam forum donanım kullanıcılar...üstadlar...şu an basımda cok enterean bı wifi sorunu bulunmakda....hıc sorunsuz olarak kullandıgım laptop ve aırtıes marka Air6372SO marka modemım var...gecenlerde modemın fişini çektim ve geri takdım fakat o dakıkadan sonra bilgisayarım wifi si modemi goremiyor...apartmandakı 10 a yakın hattı goruyor ama evın ıcındekı kendı modemımı gormuyor...baska laptop getırdım denemek ıcın onlar hıc sorunsuz gırıyor ..cep telefonum var onunlada hıc sorunsuz gorup aga baglanabılıyorum ama kendı bılgısayarımla kendı modemımı goremıyorum bıle...kablo ıle baglanırsam baglanıyor ama kablosuz kesınlıkle agı gormuyor...modeme defalarca reset atmama ragmen bu sorunu duzeltemedıgım ıcın bugun gıtttım 10metre kablo aldım evın ıcınde kabloyla gezıyorum..bana bu konuda yardımcı olacak ustadlardan fıkır beklıyorum...saygılar....

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

365 Mesaj
19 Ağustos 2011; 21:36:15 

WiFi kartının en güncel driverlarını üretici sitesinden indirip kurmayı dene. Bazı eski firmware içeren kartlar WPA2 algoritmasında şifrelenerek gelen sinyalleri algılayamayabiliyor. Yeni driver denedikten sonra yine de bağlanamazsan güvenlik seviyesini düşürmeni öneririm. WEP deneyebilirsin.Umarım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pislick67 -- 19 Ağustos 2011; 21:37:07 >

50 Mesaj
19 Ağustos 2011; 21:42:42 

şifreyi wep e cevirdim denedim ancak yine olmadı...şimdi bi wifi surucunu guncelleyım bakalım belkı o zaman duzelır...

50 Mesaj
19 Ağustos 2011; 21:51:32 

asus sitesine girerek en guncel wireless surucusunu yukledım ama sonuc olumsuz...Anlayamadıgım nokta su sorun benım bılgısyarımda olsa apartmandakı 10 a yakın agıda gormezdı...Sorun modemde olsa dıger bılgısayarlarla baglanamazdım..Eeeee sorun nerde o zaman ? modemın fısını cekıp taktıkdan sonra basladı bu sorun ne yaptımsa olmadı yaf :((

365 Mesaj
19 Ağustos 2011; 22:42:59 

Şifreyi iptal ederek bir denermisiniz ?

5216 Mesaj
19 Ağustos 2011; 22:45:11 

işletim sisteminiz sanırım win 7 ona göre yaacağım eğer değilse yazın xp ye göre yazalım
ağ ve paylaşım merkezini açın sol üstte kablosuz ağları yönet deyin
açılan penceredeki heşeyi sağ tıklayıp kaldır deyin
daha sonra modem in veb arayüzüne girin kablosuz ağ özelliklerinden ağ adı nı değiştir in yani klasik şunun gibi airties_rt205 değilde başka bi ad koyun
ve şifrelemeyide ayarlayın kısa bi şifre yazın modemi yeniden başlatın ve arama yapın bulacaktır

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir

50 Mesaj
20 Ağustos 2011; 15:47:35 

zeki kardes ilgin için teşekur ederım ama işletim sistemim xp...bana yukarıda yazılanları xp ye uyarlarsan cok mesut bahtiyar olucam ...evın ıcınde kabloyla dolasmakdan bıktım yaf

50 Mesaj
20 Ağustos 2011; 15:52:55 

bu arada sunuda bılgı olarak eklıyeyım...bundan 2 hafta oncede bu olay basıma gelmısdı kablo ıle modeme baglanıp agın ısmını degıstırmısdım duzelmısdı...ancak 2 sefer basıma geldıgınde denemedıgım sey kalmadı...ısım degıstırdım sıfreyı kaldırdım,wep yaptım ,wpa yaptım ancak asla agımı gormuyor... sankı modem benım bılgısayarı hafızasına almıs ve yasaklamıs gıbı...mac sıfreleme yaptım olmadı kaldırdım yıne olmadı...modeme reset attım olmadı... evımde aslında zte w300 marka bir modem daha var...dedım onu kurayım onunda sonu @ttnet olarak kaydedılmıs..degıstırılmıyor...forumlarda arama yaptım degıstıren arkadaslar var telnet komutları ıle ancak ne yaptımsa ben beceremedım... sys ppp on @tellcomadsl komutu gırdıgımde not found ıletısı alıyorum...eger ılk sorunumu cozemessem 2 olaya yogunlasacam

69 Mesaj
20 Ağustos 2011; 19:44:44 

boyle birsey ılk defa duydum.

sorun modemde olsa dıger pc'ler baglanamaz; pc de olsa pc'in dıger ağları görmez!..

çözümü merak ettim.

The Engineer...
The PROГOKOL...

8177 Mesaj
20 Ağustos 2011; 23:05:22 

bendede xp de daha önceleri ağı görüyordu ancak ağa bağlanamıyordu
sorun service pack imiş meğer..

sizin durum hakkında yorum yapamadım açıkcası..ağı hiç görmüyor ? ağ adını değiştirmeyi denediniz mi ?
modemi baştan tekrar kurun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 20 Ağustos 2011; 23:05:53 >

101 Mesaj
20 Ağustos 2011; 23:25:08 

Çözümü merak ettim açıkçası ilginç bir durum.Sonuca ulaşırsan bizide bilgilendirsen iyi olur.Ben olsaydım eğer çoktan bilg format atmıştım herşeyi baştan kurmuştum kesin çözüm...

https://www.flickr.com/photos/119234618@N08/

50 Mesaj
21 Ağustos 2011; 15:53:33 

arkadaslar ben laptopumu yaklasık 4 sene once aldım...bınbır ugras sonucu vısta olan ısletım sıstemını xp yapabıldım suruculer fılan epey sorun olmusdu o dönem ıcın ...sonra her format attıgımda suruculerle ugrasmamak ıcın norton ghost ıle ımajını alıp yedeklemısdım...4 senedır bılgısayarıma hıc format atmadım senede 1 defa o ımajı tekrar yukluyorum...tabı ımaj 2007-2008 senesıne aıt oldugu ıcın yuklemeden sonra xp kendını guncellemek ıcın epey bı ugrasıyor...en son yaklasık 10 gun once bu ımajı yukledım xp ve gereklı butun programları guncelledım...sorun bundan sonra basladı ancak sorun buradan kaynaklansa yukler yuklemez sorunun baslaması lazımdı..ben 5 6 gun sorunsuz olarak kullandım sonra bı ara modemın fısını cıkarıp taktıkdan sonra basladı bu problem.... gecenlerde eve gelmeden 7 8 metrelık kablo aldım ve nete bu sekılde baglanıyorum...bugun entersan bı sekılde agı goruyor ve baglanıyor bılgısayarım...hıc bı ıslem yapmadım ama....kablomu yanımdan eksık etmıyorum cunku sorun her neyse her an tekrarlayabılır....sımdılık bı sorun yok ama maalesef cozumde yok

50 Mesaj
9 Eylül 2011; 20:35:03 

Arkadaslar 15 gundur modemımı asla kapatmadım ve hıc bı sorun yasamadım bugun modemın fısını cektım ve tekrar taktım ...ve su an ıtıbarı bılgısayarımın wıfı sı modemımı gormuyor...sarıp dolabıma sakladıgım 5 metrelık adsl kablomu tekrar cıkartmak zorunda kaldım...Yokmudur bu sorunuma el atacak bı arkadas yada bı fıkır ?

50 Mesaj
11 Eylül 2011; 14:29:54 

guncel...

31 Mesaj
29 Ekim 2011; 10:22:26 

modem ismini ve şifresini degiştiriniz.sorun çözülecektir büyük ihtimal.

KADERİNE RAZI OL Kİ:RAHAT EDESİN...

70 Mesaj
29 Ekim 2011; 11:59:23 

bendede aynı sorun var yardım

1178 Mesaj
27 Kasım 2011; 14:32:51 

Merhaba Arkadaşlar Ayni Sorun Bendede Var Hatta Bendeki Birazdaha Değişik. 2 TANE İŞLETİM SİTEMİ KULLANIYORUM WİN7 VE PARDUS KENDİ MODEMİM YANMSTI SUPER ONLİNEDEN Air6372SO MODEM GELDİ WİFİ BAGLANIRKEN SORUN YASIYORUM AMA WİN7 DE PARDUS DA YASAMIYORUM. ŞİFREYİ GİRİYORUM WİN7 DE DOGRU OLDUGU HALDE BENDEN YENİDEN ŞİFRE İSTİYOR KULLANICI ADINI DEGİŞTİRDİM ŞİFREYİ DEGİŞTİRDİM HAYLA AYNİ SORUN YAPIYOR 10 VE YA 15 KERE DENEDİMMİ ARADA BAGLANIYOR Bİ 20 DK SONRA OTAMADİK GİDİYOR VEYA PC YENİDEN BASLATTINMI TEKRAR BULMUYOR MODEMİ
KABLOSUS AG YERİNDEN HERŞEYİ SİLDİM TEKRAR YAPTIM BULMUYOR TEKRAR NE YAPMAM GERİYOR MODEMİ İADEMİ EDİM SUPERONLİNEYİ ARAYIP YENİ MODEM Mİ İSTESEM... VE ÇEKİM GÜCÜ BERBAT DERECEDE KÖTÜ BİR MODEM Air6372SO....
MODEMİ KALDIRDIM PC DEN TEKRAR KURDUM OLMUYOR HERŞEY DENEDİM ANLİYACAGINIX GÜNCELLEMELER PC YENİ ALDİM YENİ NESİL WİFİ VAR ZATEN .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadir3428 -- 27 Kasım 2011; 14:36:26 >

|| Asus M5A99X Evo R2.0 || AMD FX X8 8320 @ 4.5GHz || Noctua NH-D14 || 2x4GB Kingston HyperX DDR3-1725MHz || Corsair 128GB Force GS (560MB/535MB) || 2.5TB Seagate Barracda / 1TB Samsung M3 || Asus HD7950 DirectCU II TOP DDR5 3GB 384BIT (1250/1785) || Corsair Carbide 400R || 600W Corsair CX600 || Lg GH24NS95 24X DVD-RW Sata || Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 x64 || Logitech Gaming Keyboard G510 || Logitech G9x Gaming Laser Mouse 5700dpi || Logitech M305 || AeroCool Strike-X Fury || 23.6" AOC E2461FWH || 6x Akasa Viper 12cm / 4xAkasa Viper 14cm || Creative Inspire 4400 || Creative Fatal1ty Gaming Headset || Logitech C310 HD720p || SpeedLink SL-6538 ||

|| Acer Aspire 5750G (i5-2410M / 2x4 Kington DDR3-1333MHz / GT 520M) ||

|| BlackBery 9900 Bold / iPhone 5s GOLD || Playstation 3 Süper Slim 500GB || Novero Brooklyn Earphones || Canon PowerShot SX150 || LG 47LM760S || Casio EF-550D-1A ||

150 Mesaj
27 Kasım 2011; 16:46:56 

xp iişletim sistemleri için WİFİ HOPPER programını önerebilirim ayrıca bir arkadaşın dediği gibi wifi adını değiştirirsen sorun çözülür diye düşünüyorum.

imza mı ?

83 Mesaj
3 Şubat 2012; 14:26:22 

Aynı sorun bendede var superonline dan aldım modemi teknik servisi mi arasam bilmiyorum ne yaptıysam olmadı nebiçim bi modem miş arkadaş

1 Mesaj
7 Nisan 2012; 2:11:14 

Frekansı 9 a çek düzelir. Sanırım autodur..

14 Mesaj
24 Haziran 2012; 12:29:54 

dün hp pavillion g6 aldım aynı modem aynı sorun. başka bilgisayarlar modemi görüyor, benim bilgisayar da başka modemleri. yardım edecek birileri var mı?

yukarıda yazılı olan her şey tamamiyle hayal ürünüdür. gerçek kişi ve kuruluşlarla bir ilgisi yoktur.

3 Mesaj
10 Ağustos 2012; 19:22:32 

Benim bilgisayarımda pavilion g6 modemde aynı ve aynı sorun bende de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2305 Mesaj
13 Kasım 2012; 22:05:16 

Bunun çözümü bulunamadı mı? Evde 2 bilgisayar iki telefon var. Benim bilgisayar bağlanıyor telefon bağlanmıyor. Arkadaşın telefon giriyor, bilgisayar girmiyor. 15 metre kablo aldık çektik salondan, mülteci evi gibi oldu giriş. Kaçak göçek iş yapıyomuşuz gibi sanki ordan burdan kablo fırlıyor. Ne yapabiliriz acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alejàndro -- 13 Kasım 2012; 23:46:59 >

!'^ %&/()=?_>£#$½{[]}\|@<>
bniem sdaık yriam kraa tporktaır

569 Mesaj
5 Aralık 2012; 16:50:01 

evet çok gıcık bir durum insanı deli ediyor böle şeyler :)

427 Mesaj
7 Aralık 2012; 13:08:41 

lanet olsun air6372so arkadaş bence bu modem sorunlu aynı sorunları bende yaşıyorum :D
isim değiştirdim düzeldi bi ara ama modemi kapatıp açtım sorun gene başladı

bu imzada 11 yıllık hort vardı ama adminler kural dışı imza olduğunu söylediler :D

2 Mesaj
7 Ocak 2013; 14:46:04 

Air 5341 modem sorun aynı, malum IP değiştirmek için modemi açıp kapattım. Bilgisayar wireless ağı görmüyor, apartmandaki diğer ağları görüyor. Diğer bilgisayarlar wireless ağı görüyor. Yani modem ve pc birbirine darıldı!
Modemi fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi, ama her an tekrar olabilir gibi geliyor, bana.

33 Mesaj
21 Ocak 2013; 15:48:27 

Bende de aynı sorun vardı tek farkı ağı bazen görüyor fakat girmiyordu tanıla yapınca düşük sinyal uyarısı veriyordu. Modemden adını değiştirip kanalı 6 yaptım şşuan düzeldi. Tekrarlar mı göreceğiz.

29 Mesaj
1 Şubat 2013; 21:59:44 

arkadaşlar ben hp pavilion g6 kullanıyorum karşı komşumdan wifi üzerinde net çekiyorum wifi açık oldugu halde benim bilgisayarım görüyor baglan dedigim zaman sorun veriyo ama bazen hemen baglanıyo wifinin driverlerinide yükledim
bana yardımcı olursanız çok sevinirim
not çekmekle sorun yok modemin yanında da sorun veriyo

29 Mesaj
2 Şubat 2013; 1:14:31 

arkadaşlar bende komşunun netinden giriyorum wifi olarak bilgisayarıma bu agı kaydettk
giriyorum bazen kendi atıyo bazen pc açıp kapattıktan sonra girmiyo sorun gider diyo onu yaptım driverleri güncelledim ama bi türlü çözüm yok komşun leptop dan
girebiliyo ben pc yi modemin yanına götürüyorum girmiyo
yardım edin lütfen

2 Mesaj
16 Şubat 2013; 1:36:10 

aynı sorun bendede vardı biraz kurcalayınca benim sorunum çözüldü nasıl çözdüm şöyle çözdüm;
ağ ve paylaşım merkezinden sol taraftan bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin ardından wi-fi ağınıza sağ tıklayıp özellikler>yapılandır açılan pencereden güç yönetimi sekmesinde "güç kazancı sağlamak için,bilgisayar bu aygıtı kapatsının" yanında kutucukta ki işareti kaldırın ve onaylayıp çıkın ben bunu yapar yapmaz düzeldi sorunum ama sizde ne olur nasıl olur bilmiyorum umarım sorununuzu çözer.

101 Mesaj
24 Şubat 2013; 11:45:14 

bende ayrı bir dert var arkadaşlar... wi-fi televizyonum eğer önce modemi açmış isem tv açılınca modemi görüyor ama önce televizyonu açayım yada modemi bir açıp kapayınca göremiyor modemi... modemim ZTE w300.. ayrı bir ayarı varmı modemin wifi için....

theado38
FORD alırsan lord olursun, CONNECT alırsan KRAL olursun........

101 Mesaj
24 Şubat 2013; 11:46:17 

quote:

Orijinalden alıntı: rockcik

aynı sorun bendede vardı biraz kurcalayınca benim sorunum çözüldü nasıl çözdüm şöyle çözdüm;
ağ ve paylaşım merkezinden sol taraftan bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin ardından wi-fi ağınıza sağ tıklayıp özellikler>yapılandır açılan pencereden güç yönetimi sekmesinde "güç kazancı sağlamak için,bilgisayar bu aygıtı kapatsının" yanında kutucukta ki işareti kaldırın ve onaylayıp çıkın ben bunu yapar yapmaz düzeldi sorunum ama sizde ne olur nasıl olur bilmiyorum umarım sorununuzu çözer.

ayarları değiştirelimde, ne yapacağız ayarları daha detaylı anlatırmısınız....

theado38
FORD alırsan lord olursun, CONNECT alırsan KRAL olursun........

203 Mesaj
18 Nisan 2013; 1:07:58 

quote:

Orijinalden alıntı: gogorok

Air 5341 modem sorun aynı, malum IP değiştirmek için modemi açıp kapattım. Bilgisayar wireless ağı görmüyor, apartmandaki diğer ağları görüyor. Diğer bilgisayarlar wireless ağı görüyor. Yani modem ve pc birbirine darıldı!
Modemi fabrika ayarlarına döndürdüm düzeldi, ama her an tekrar olabilir gibi geliyor, bana.

AYnı modem bende de var aynı sorunu bende yaşıyorum şuan modeme kablolu bağlıyım , akşamüstü evden çıktım pc yi uyku moduna aldıp gece 9 da geldiğimde wifi i görmüyordu ne ıphone ne de notebook , kapadım açtım olmadı , reset attım aynı ayarları tekrar yaptım yine olmadı , modemi alalı daha 2 ay olmadı ilk kurulum yağtıgım gün de aynı sorunu yaşadım yarım saat sonra mucize bir şekilde wifi gelmişti ama şuan böyle bir mucize yine olmadı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merttszgn -- 18 Nisan 2013; 1:08:28 >

WİNDSURFER

3 Mesaj
19 Nisan 2013; 19:11:44 

arkadaşlar benimki Airties-RT104 her telefondan wifiyi denedim herşeyi gördü ama beninkinigörmedi sorun nedir acaba?

1 Mesaj
24 Nisan 2013; 13:01:10 

Çözümü buldum ; pc'den kablosuz ağ aramasını kapatıp, modemin adını değiştirin. Modemin adı değiştikten sonra kablosuz ağı yeniden açık rahatlıkla bağlanabilirsiniz.
win 7 kullanıcısıyım az önce hallettim selam hp g6 !

35½

1 Mesaj
5 Haziran 2013; 14:18:10 

ARKADASLAR BENDE AYNI DERTTEN MUZDARIPTIM VE BENIM ISLETIM SISTEMIM MACOSX. FARKLI ISLETM SISTEMLERI AYNI DERTTEN MUZDARIPSE PROBLEM MODEMDIR IC GUDUSUYLE AYARLARI KURCALAMAYA BASLADIM. MODEMIN WIRELESS AYARLARINDAKI "AIRTOUCH" SECENEGINI KALDIRINCA HERSEY DUZELDI. NEYE YARADIGI HAKKINDA HICBIR FIKRIM YOK FAKAT NEYI BOZDUGU BELLI...

2823 Mesaj
17 Haziran 2013; 22:43:53 

Bende de aynı problem war.kesin çözüm nedir ?

Nikon D80 Body + Nikon Nikkor 50 mm 1.8 D

7 Mesaj
24 Haziran 2013; 0:18:11 

air6372SO için kablosuz ayarlarında kanal var onu 9 yaptım düzeldi bir deneyin.

104 Mesaj
23 Ağustos 2013; 15:05:25 

http://192.168.2.1 buraya girip kablosuz ağı seçin mod bölmesinden 801.11 b/g/n gibi isretler var oradakini 801.11 b/g olarak değiştirin görmüyorsa kanalı auto olanı seçin

8 Mesaj
5 Ekim 2013; 16:55:46 

selam arkadaşlar bendede aynı sorun vardı burdaki önerileri izleyerek kanal sayısını 13 ten 9 düşürünce oldu cok teşekkürler sizde kanal sayısını düşürerek belki 9 belki 6 deneme yaparsanız düzelecektir
kolay gelsin

1 Mesaj
22 Şubat 2014; 18:14:39 

slm bendede aynı sorun vardı modemi wirellesim görmüyordu ama komşularınkini görüyordu kabloludan modeme bağlanıyordum ama wirellesle görmedigi için bağlanamıyordum çözümü buldum BENDE OLDU ( 1ADIM: AĞ VE PAYLAŞIMMERKEZİNİ AÇIN 2: SOLDA BAĞLAŞTIRICI AYARLARINI DEGİŞTİRİN DİYİN :3 KABLOSUZ AĞ BAĞLANTISINA SAĞ TIKLAYIP ÖZELLİKLER DİYİN .AÇILINCA YAPILANDIR VAR ONA TIKLAYIN 4: GELİŞMİŞE GELİN SOLDA ÖZELLİK 802.11d OLACAK SAĞDA DEGER VAR ONU DİSABLEDEN ( ENABLE ) KONUMUNA GETİRİN TAMAMA BASIN OLACAKTIR İNŞALLAH BENİMKİ OLDU YALNIZ BENİM WİN7 XP Yİ BİLMİYORUM KAFAYI YİYECEKTİM MODEM BENİ KAFAYAMI ALIYOR DİYE YADA BANA GICIKMI OLMUŞ DİYE :)

6 Mesaj
6 Nisan 2014; 18:58:47 

Oncelikle merhaba beyler bilgisayarıma girdigimde internet var gozukuyo sonra 15 dk sonra filan internet kopuyo ve gonderdigim fotodaki gibi x isareti geliyor TTNET müşteri hizmetlerini aradım kablolu olarak baglanın dedi onuda denedim yine aynısı oldu bu sefer bana dedilerki ya bilgisayarın wifi ayarı bozuldu yada modeminiz bozuldu facebook ve google ye girmiyor ama diger sitelere tak diye giriyor bi yardım ederseniz sevinirim
0

3 Mesaj
19 Nisan 2014; 16:22:25 

Arkadaşlar laptopum 12 tane wifi buluyor ama dibinde modemi görmüyor. ne yapmam lazım acil yardım eder misiniz?

30 Mesaj
11 Mayıs 2014; 2:54:38 

Merhaba arkadaşlar,

Aynı sorun bende de vardı. Şöyleki; modemi sadece açıp kapatınca bile laptop görmüyordu evdeki wi-fi ağını.
Modemim Tp-Link
Sorunu devam edenler var ise, şu ayarları tekrar düzenleyip deneyebilir mi?
WDS Ayarları Modu Kapalı olacak.
Kablosuz Mac Adresi Filtresi Kapalı olacak.

Ben bu işlemleri yaptıktan sonra düzeldi.

FENERBAHÇE Hayattır ! | http://okulacik.blogspot.com/

121 Mesaj
3 Haziran 2014; 18:38:29 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet965

slm bendede aynı sorun vardı modemi wirellesim görmüyordu ama komşularınkini görüyordu kabloludan modeme bağlanıyordum ama wirellesle görmedigi için bağlanamıyordum çözümü buldum BENDE OLDU ( 1ADIM: AĞ VE PAYLAŞIMMERKEZİNİ AÇIN 2: SOLDA BAĞLAŞTIRICI AYARLARINI DEGİŞTİRİN DİYİN :3 KABLOSUZ AĞ BAĞLANTISINA SAĞ TIKLAYIP ÖZELLİKLER DİYİN .AÇILINCA YAPILANDIR VAR ONA TIKLAYIN 4: GELİŞMİŞE GELİN SOLDA ÖZELLİK 802.11d OLACAK SAĞDA DEGER VAR ONU DİSABLEDEN ( ENABLE ) KONUMUNA GETİRİN TAMAMA BASIN OLACAKTIR İNŞALLAH BENİMKİ OLDU YALNIZ BENİM WİN7 XP Yİ BİLMİYORUM KAFAYI YİYECEKTİM MODEM BENİ KAFAYAMI ALIYOR DİYE YADA BANA GICIKMI OLMUŞ DİYE :)

Allah senden razi olsun kardes soyledigini yaptim direk oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1018 Mesaj
19 Temmuz 2014; 12:08:55 

quote:

Orijinalden alıntı: tatarbattleaxe

Frekansı 9 a çek düzelir. Sanırım autodur..

Hocam eyvallah teşekkür ediyorum halen buralardaysan :))))

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

119 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mu77rat
19 Temmuz 2014; 16:54:07 

bende de wifi sınırlı erişim diyor genelde

75 Mesaj
23 Ağustos 2014; 9:26:38 

Aynı sorun bendede vardır. Netbook ve macbook air ağı görmüyordu. Modem kablosuz ağ ayarlarından kanal kısmını otomatik yaptıp düzeldi arkadaşlar.

Novtar 9 lu Çay

1 Mesaj
27 Ağustos 2014; 21:21:41 

arkadaşlar yokmu çözümü bende aynı durumdayım farkı dün internete o modemden girebiliyordum

Bu mesajda bahsedilenler: raptor9999

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » Network » Bilgisayar Wi-fi modemi görmüyor?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.573