Şimdi Ara

Bilgisayar Wi-fi modemi görmüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
191.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam forum donanım kullanıcılar...üstadlar...şu an basımda cok enterean bı wifi sorunu bulunmakda....hıc sorunsuz olarak kullandıgım laptop ve aırtıes marka Air6372SO marka modemım var...gecenlerde modemın fişini çektim ve geri takdım fakat o dakıkadan sonra bilgisayarım wifi si modemi goremiyor...apartmandakı 10 a yakın hattı goruyor ama evın ıcındekı kendı modemımı gormuyor...baska laptop getırdım denemek ıcın onlar hıc sorunsuz gırıyor ..cep telefonum var onunlada hıc sorunsuz gorup aga baglanabılıyorum ama kendı bılgısayarımla kendı modemımı goremıyorum bıle...kablo ıle baglanırsam baglanıyor ama kablosuz kesınlıkle agı gormuyor...modeme defalarca reset atmama ragmen bu sorunu duzeltemedıgım ıcın bugun gıtttım 10metre kablo aldım evın ıcınde kabloyla gezıyorum..bana bu konuda yardımcı olacak ustadlardan fıkır beklıyorum...saygılar....
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• http://192.168.2.1 buraya girip kablosuz ağı seçin mod bölmesinden 801.11 b/g/n gibi isretler var oradakini 801.11 b/g olarak değiştirin görmüyorsa kanalı auto olanı seçin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.