Şimdi Ara

Batman ile Arkham City Gezintisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Son olarak yeni düşmanımız Mr.Freeze ile tanıştığımız Batman: Arkham City için bugün ilginç bir video yayınlandı. Oyunun Gamescom standında oyun için ilginç bir yarışmaya imza atılmış.

Bu yarışmada bir sunucu bulunuyor ve an be an oyuncuların durumunu bizlerle paylaşıyor. Yarışmadaki amaç ise belli, kim daha hızlı bir şekile Arkham City'de belirlenen noktaya ulaşacak. Bu yarışma modu aslında oyunun içerisinde yer almıyor. Sadece fuarda ilginç bir aktiviteye imza atılmış.

Bu videoda asıl önemli olan nokta ise tabi ki Arkham şehri. Batman'in semalarında süzüldüğü Arkham şehrinin büyüklüğünü bu videoda bir kez daha anlıyoruz. Videoda önemli olan bir diğer nokta da ulaşımın batmen'de ne kadar kolay yapıldığı oluyor. Bu videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• video da sorun var ses var görüntü yok
  • Sorun yok dostum :)
  • bu oyun mükemmel bir oyun ya
  • tam ekran yapın görüntü gelir
  • tamam ya sorun yokmuş tam ekran izlenilecekmiş
  • bence batman bu kadar uçmamalı. sanki biraz spiderman' ımsı olmuş gibi geldi bana.ayrıca kadında ideal bir oyunculuk tipi sezdim :))
  • Çok iyi bir oyunla başladılar bu seriye ve çok daha iyi yerlere taşıyorlar. 21 Ekim'i iple çekiyorum.
  • Şehir gerçekten güzel ve ayrıntılı olmuş oyunda harika.
  • Batman bildiğin uçuyor keşke kancayı havada kullanamasaydık ben binadan binaya süzülerek gideriz dedim ama bunlar oyunu spidermanin kanatlısı yapmışlar.Az daha kassalar süperman le yarışcak.
  • Bu kadar havada kalabiliyorsak , kesin oyunda batmobile yoktur. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barxxx

Batman bildiğin uçuyor keşke kancayı havada kullanamasaydık ben binadan binaya süzülerek gideriz dedim ama bunlar oyunu spidermanin kanatlısı yapmışlar.Az daha kassalar süperman le yarışcak.

Batman süper güçleri olmayan bir kahraman.Sadece mükkemmel dövüş yetenekleri ve çok zengin olduğu için Lucius Fox tarafından icat edilmiş aletleri var.Doğal olacak uçmak alev fışkırtmak gibi yetenekleri olmayınca bu aletleri onu önplana çıkartıyor.Oyunda bu kadar büyük bir genişliğe ve haritaya sahip olunca otomatikman böyle birşey düşünmüşler bence çok mantıklı.Eminim bu özellik olmasaydı çok yavaş ilerliyoruz koskoca şehirde derdiniz.
  • mrblack01414

Batmanin nasıl bir karekter olduğunu bende biliyorum ama mesela İnfamous'da da uçamıyoruz (hatta uçabildiğimiz sandbox oyun yok) sadece zıplıyor yada elektrik teliyle kayıyoruz birde kısa süreliğine süzülüyoruz Burda süzülme alçalıp yükselerek uçmaya dönüşmüş bence binadan binaya süzülmek sıkışınca da kanca kullanmak daha iyi olurdu adam havada süzülüyor sonra kanca kullanıyor hiç yere konmadan bir daha süzülüyor eeeh yani çok arcade olmuş (Just Cause 2 dende daha arcade) batmanin o ciddi havası biraz kaybolmuş ben böyle uçan bir batmani ne bir filminde nede çocukken izediğim çizgi filmlerde gördüm bana uzak bir batman portresi o yüzden çok hoşuma gitmedi.Bence uçma olmadan da bu iş kotarılırdı.Ama senin fikrinde doğru şehirde oraya buraya gitmekten sıkılanlar olabilir ama ben o kitleden değilim yaşayan bir Arkham city olursa yayan bile giderim :D

• böyle devasa büyüklükteki şehirde keşke batmobile olsaydı. uçma yerine batmobille gitseydik heryere ne güzel olurdu arabayı sokağın kenarına stop ettirip adamları pataklasaydık :)
  • Barxxx

Açıkçası çok abartı olcağını düşünmüyorum.Eminim oyun çıkınca bunu daha iyi anlıyacağız.Karanlık ve büyük bir şehirde bu denli süzülmek bence çok fazla abartı değil.Yapımcılarında pek fazla abartacağını sanmıyorum ayrıca bu bir video özellikle yarış yaptıkları için bu denli çok atraksiyon olmuş havada.Uzun lafın kısası.Karanlık daha çok içine dönük dünyanın en iyi dedektifini Rocsteady yine çok iyi yapacaktır.Bence süzülme olayı çok fazla abartılmamış.Benim görüşüm böyle ;)
  • şu helikopterler düşman deil mi?
  • Çok zevkliye benziyo.
  • Çok güzel görünüyor da umarım assasin creed ve prototypetaki gibi sıkıcılaşmaz.
  • böylede uçulmaz ki...
  • batman harika geliyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.