- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Kyk Başvuru Hakkında
773 Cevap36727 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     4 5 6 7 8 [10] 12 13      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1663 Mesaj
28 Ağustos 2011; 17:01:24 

BİLGİSİ OLAN VAR MI

yakınımın annesi boşandığı için babasının bağkur emekli maaşını alıyo , bende meslekkısmında

ölen sigortalıların hak sahipleri eş-çocu kısmını seçtim - umarım doğrudur benzer durumda olan arkadaş varmıydı

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 KULLANICILAR KULÜBÜ[/center]

3296 Mesaj
28 Ağustos 2011; 18:06:17 

Ya bişey soracam şimdi ara sınıfların kayıt tarihleri 4 eylül 7 ağustos tarihleri arasındaydı diyorlar ama biz kaydı yaptık ( ara sınıf) hiç bir uyarı vermedi tarih geçmiştir falan diye. Kayıt olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

“There is no Humpty Dumpty, and there is no God. None, not one, no God, never was”.
-George Carlin

0 Mesaj
28 Ağustos 2011; 18:30:27 

Ben sadece genel yurtlar seçeneğini işaretledim.İzmirde oturuyorum ve ankara gaziyi kazandım. Sizce bana yurt çıkar mı yada öncelikle genel yurtlar seçeneğini mi işaretlemeliyim ? Yardımcı olabilir misiniz bugün son biliyorsunuz..

1215 Mesaj
28 Ağustos 2011; 22:41:34 

quote:

Orijinalden alıntı: catik

BİLGİSİ OLAN VAR MI

yakınımın annesiboşandığı için babasının bağkur emekli maaşını alıyo , bende meslekkısmında

ölen sigortalıların hak sahipleri eş-çocu kısmını seçtim - umarım doğrudur benzer durumda olan arkadaş varmıydı

boşandığı
ölen

.... Baba vefat etmişse ; girdiğiniz seçenek doğru.
....ama vefat etmemişse ; yanlış beyan olur.

AMD Athlon 64 X2 4600+ AM2(2400mhz-default)- ABIT FATAL1TY AN9 32X-200Gb.Seagate 7200*10 16Mb cache-Samsung Sata2 200gb 16mb cache-XFX 7600GT Extreme Edition(680/1880)-2*1 GB.CORSAIR Value Select DDR2 667-Thermaltake Mambo VNS2000-ENERMAX EG365AX-VD 350W PSU-BENQ 1650DVDRW-52X32X52 ASUS CDRW-AZTECH DSL 305EU

367 Mesaj
28 Ağustos 2011; 22:43:34 

quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

Yedek listeye kalma olasılığın ve yedek listenin de çok arkasında olma olasılığın çok yüksek.

İkametgahını başka bir ile aldırmayı deneyebilirsin.

Bu nasıl yapılır? Doğduğumdan beri Ankara'da kalıyorum ben. İkametgahımı şehir dışına aldırmak çok zaman ister mi, malum başvuru süresi de bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi welt91 -- 28 Ağustos 2011; 22:44:24 >

1215 Mesaj
28 Ağustos 2011; 22:47:13 

quote:

Orijinalden alıntı: welt91

Bu nasıl yapılır? Doğduğumdan beri Ankara'da kalıyorum ben. İkametgahımı şehir dışına aldırmak çok zaman ister mi, malum başvuru süresi de bitti.

İstemez.
İkamet edeceğiniz diğer ili/yeri belirleyin.
Sonra şu anki mevcut olan ikametinize bağlı muhtarlığa gidin . '' Şu ile şu adrese taşınıyorum '' vs. diyin. O size zaten bilgi verecek yardımcı olacaktır.
Oradan aldığınız belge ile.. gideceğiniz yeni ildeki ikamete bağlı muhtarlığa gidin , kendinizi yeni adresinize kaydettirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 28 Ağustos 2011; 22:50:12 >

AMD Athlon 64 X2 4600+ AM2(2400mhz-default)- ABIT FATAL1TY AN9 32X-200Gb.Seagate 7200*10 16Mb cache-Samsung Sata2 200gb 16mb cache-XFX 7600GT Extreme Edition(680/1880)-2*1 GB.CORSAIR Value Select DDR2 667-Thermaltake Mambo VNS2000-ENERMAX EG365AX-VD 350W PSU-BENQ 1650DVDRW-52X32X52 ASUS CDRW-AZTECH DSL 305EU

5327 Mesaj
28 Ağustos 2011; 22:47:52 

quote:

Orijinalden alıntı: welt91

Maalesef prosedürü hakkında bilgim yok. Ama ikametgahını başka bir ile aldırırsan, oradan gelmiş gibi gözükeceğin için, yani aynı ilde gözükmeyeceğin için, yurt çıkma şansın yükselir. (Yedek listede olsan bile daha ön bir sıraya kayarsın.)

84 Mesaj
29 Ağustos 2011; 1:17:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Whitefight

Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü elektronik kazandm bu sene ancak kyk yurtları ile ilgili bir açıklamasında ;

"NOT : Aydın, Denizli, Ardahan illeri ve Karamürsel, Bucak, Manavgat, Suşehri, Simav, Gebze, Terme,
Kuşadası, Urla, Kahta, Kandıra, Gerede ilçelerindeki kız ve erkek yurtlarında ve Lüleburgaz ilçesindeki kız
yurdunda farklı ücret uygulanmakta olup, genel ücrete tabi yurt (Kız ve Erkek) bulunmamaktadır."

diye bir not düşmüşler. Başvuru esnasında Genel yurt öncelikli seçeneğini işaretlemiştim. Gebzedeki ise yüksek ücretli yurda giriyor. Ben önceliği genel yurtlara verdiğim için gebzedeki yurdun gelme ihtimali düşer mi ? Yoksa Okula daha uzak mesafedeki başka bir genel yurda mı yerleştirir ?

Gebze de KYK yeni açıldı..Ama yarı özel olduğundan ücretler biraz normalden pahalıdır..
uzun bir yıl sonra tamamen devlete geçtiğinde normal yurt ücreti olacaktır..
uzun yıl dediğim 10 -20 yıl filan olabilir..

Ama cemaat yurtları var diye biliyorum.. Onlarad bir bak istersen hem gebzede hemde okulun bulunduğu çayır ova yerleşkeinde ,bunlarıda değerlendir derim çünkü muallim köy uzak kalıyor gebzeye ve merkez değill aynı zamanda..

Ayrıca hazırlık sınavıda iyi çalış derim...Hazırlık okumak istemiyorsan. Ama hazırlık diğer okullara kıyas ile daha kaliteli eğitim veriyor eskiden olsaydı kesin daha kaliteli derdim ama şuan biraz okuluun hazırlık kalitesi düştü(ama emin ol yine birçok okul ile yarışacak durumda kaliteli) inş. bu yıl dahada iyi olur..

Samsung Galaxy S4 Kulübü

Spg Neo Hybrit BEYAZ

84 Mesaj
29 Ağustos 2011; 1:24:05 

Ayrıca gebze yakınlarındaa başka yurt yok KYK

Samsung Galaxy S4 Kulübü

Spg Neo Hybrit BEYAZ

3296 Mesaj
29 Ağustos 2011; 1:41:12 

quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

Ya bişey soracam şimdi ara sınıfların kayıt tarihleri 4 eylül 7 ağustos tarihleri arasındaydı diyorlar ama biz kaydı yaptık ( ara sınıf) hiç bir uyarı vermedi tarih geçmiştir falan diye. Kayıt olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Bilgisi olan?

“There is no Humpty Dumpty, and there is no God. None, not one, no God, never was”.
-George Carlin

4166 Mesaj
29 Ağustos 2011; 13:58:45 

Arkadaşlar öğrenim kredisi söylendiği gibi herkese çıkıyor. Sitede sonucu gördükten sonra notere gidip senet imzalıyormuşuz ve ondan sonra bir şey yapmıyormuşuz bugün ziraat bankasindaki müşteri hizmetleri söyledi. Bankamatik kartımızı kendileri mi gönderecek ? Ikametgah adresimize mi gönderirler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5327 Mesaj
29 Ağustos 2011; 14:29:07 

quote:

Bilgisi olan?

Açık konuşmak gerekirse, sorunu pek anlayamadım. :)

5327 Mesaj
29 Ağustos 2011; 14:32:43 

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin16

Arkadaşlar öğrenim kredisi söylendiği gibi herkese çıkıyor. Sitede sonucu gördükten sonra notere gidip senet imzalıyormuşuz ve ondan sonra bir şey yapmıyormuşuz bugün ziraat bankasindaki müşteri hizmetleri söyledi. Bankamatik kartımızı kendileri mi gönderecek ? Ikametgah adresimize mi gönderirler ?

Senedi imzalayıp notere onaylattıktan sonra, bölgedeki KYK müdürlüğüne ya da herhangi bir KYK yurdunun öğrenci işlerine vermeniz gerekiyor. Bundan sonra da yapacağınız bir şey yok. Ocakta yatacak olan ilk parayı beklemeniz gerekiyor.

Ziraat Bankası hesabı sizin adınıza açılacak. KYK'nın sonuç açıklama sayfasında da sizi ilgilendiren Ziraat Bankası şubesinin adı ve adresi yazacak. Bu sizi neden ilgilendiriyor, neden belli bir şube? Bankamatik kartınız bu şubeye gelecek, bu şubeden alacaksınız. (Bu şube, okumakta olduğunuz ilde ve yakında bir yerde olur.) Şubat ayında gelebilir, bu yıl şubat ayında almıştım.

3296 Mesaj
29 Ağustos 2011; 14:33:00 

Hocam şimdi biz abimle beraber başvuru yaptık. Ben bu yıl girdim abim yarım dönem kaldı vs vs başvuruları aynı tarihte yaptık ama ara sınıfların başvuru tarihi daha erkenmiş heralde, velhasılkelam biz başvuruyu yaptık hiç başvuru zamanı geçti başvurnuz kabul olmadı falan uyarı almadık onu sordum yani olmuşmudur diye? Umarım anlatabilmişimdir

-George Carlin

4166 Mesaj
29 Ağustos 2011; 14:35:05 

quote:

Senedi imzalayıp notere onaylattıktan sonra, bölgedeki KYK müdürlüğüne ya da herhangi bir KYK yurdunun öğrenci işlerine vermeniz gerekiyor. Bundan sonra da yapacağınız bir şey yok. Ocakta yatacak olan ilk parayı beklemeniz gerekiyor.

Ziraat Bankası hesabı sizin adınıza açılacak. KYK'nın sonuç açıklama sayfasında da sizi ilgilendiren Ziraat Bankası şubesinin adı ve adresi yazacak. Bu sizi neden ilgilendiriyor, neden belli bir şube? Bankamatik kartınız bu şubeye gelecek, bu şubeden alacaksınız. (Bu şube, okumakta olduğunuz ilde ve yakında bir yerde olur.) Şubat ayında gelebilir, bu yıl şubat ayında almıştım.

Okuduğum ile gelirse sorun olmaz ama ikametgaha gelirse sorun olur çünkü farklı bir yere gideceğim. Teşekkürler.

5327 Mesaj
29 Ağustos 2011; 14:36:55 

quote:

Hocam şimdi biz abimle beraber başvuru yaptık. Ben bu yıl girdim abim yarım dönem kaldı vs vs başvuruları aynı tarihte yaptık ama ara sınıfların başvuru tarihi daha erkenmiş heralde, velhasılkelam biz başvuruyu yaptık hiç başvuru zamanı geçti başvurnuz kabul olmadı falan uyarı almadık onu sordum yani olmuşmudur diye? Umarım anlatabilmişimdir

Ara sınıf öğrencilerinin başvuru dönemi 7 Ağustos'ta bitti. 19 Ağustos'ta başlayan ve dün biten başvuru dönemi de üniversiteye bu yıl başlayacak olanlar içindi.

O, başvuruyu yapmış olsa bile, sonuç alacağını sanmıyorum. Eğer sonuç alacaksa, KYK'nın, ara sınıf öğrencileri için başka, üniversiteye başlayacak olanlar için başka bir başvuru dönemi vermesi bana saçma geliyor.

20 Mesaj
29 Ağustos 2011; 16:30:22 

Arkadaşlar son bir sorum var sizlere. Bu geri ödemeli bursları ne şekilde ödüyoruz. Parayı topluyorlar diyelim 15.000 TL. bunu taksitlendirip örneğin 500 500 mü , Yoksa ayda 250 aldıysak, yine ayda 250 olarak geri mi ödüyoruz ?

254 Mesaj
29 Ağustos 2011; 16:36:53 

yüksek ücretli yurtlardada normal yurtlardaki gibi yemek fişi veriliyormu?

5327 Mesaj
29 Ağustos 2011; 16:38:15 

quote:

Orijinalden alıntı: zozores

Arkadaşlar son bir sorum var sizlere. Bu geri ödemeli bursları ne şekilde ödüyoruz. Parayı topluyorlar diyelim 15.000 TL. bunu taksitlendirip örneğin 500 500 mü , Yoksa ayda 250 aldıysak, yine ayda 250 olarak geri mi ödüyoruz ?

"Kredi" diyelim şuna.

www.kyk.gov.tr/kyk/html.../genel_bilgi.php#odenme
www.kyk.gov.tr/kyk/html.../genel_bilgi.php#taksit

5327 Mesaj
29 Ağustos 2011; 16:40:17 

quote:

Orijinalden alıntı: rev6

Kesin bilgim yok; ama ben verildiğini biliyorum.

20 Mesaj
29 Ağustos 2011; 16:41:28 

quote:

"Kredi" diyelim şuna.

www.kyk.gov.tr/kyk/html.../genel_bilgi.php#odenme
www.kyk.gov.tr/kyk/html.../genel_bilgi.php#taksit

Teşekkürler.

5388 Mesaj
2 Eylül 2011; 16:58:25 

quote:

Veriliyor.

5388 Mesaj
2 Eylül 2011; 17:00:40 

Kyk sonuçları 4 Eylül Pazar günü saat kaçta açıklanır? Saat olarak belirtilmemiş.

2637 Mesaj
2 Eylül 2011; 19:29:09 

Beyler diyelimki yüksek ücretli yurtlardan çıktı kayıt sırasında ne kadar vermemiz gerekiyor ?

yüksek ücretli yurt aylık ücreti : 165 TL , deposito : 250 TL yazıyor kyk sitesinde benim girmek istediğim yurt için.

Ben yüksek ücretli yurtlara girmek istiyorum ama diyelimki normal devlet yurtlarıdan çıktı, kaydımı yüksek ücretliye kaydırmak için ne yapmam gerekiyor ? Veya kaydırma yapılıyor mu ?

309 Mesaj
2 Eylül 2011; 19:32:35 

quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler diyelimki yüksek ücretli yurtlardan çıktı kayıt sırasında ne kadar vermemiz gerekiyor ?

yüksek ücretli yurt aylık ücreti : 165 TL , deposito : 250 TL yazıyor kyk sitesinde benim girmek istediğim yurt için.

Ben yüksek ücretli yurtlara girmek istiyorum ama diyelimki normal devlet yurtlarıdan çıktı, kaydımı yüksek ücretliye kaydırmak için ne yapmam gerekiyor ? Veya kaydırma yapılıyor mu ?

kayıt sırasında depozito ücretini ve 3 aylık yurt ücretini peşin ödüyoruz sanırım(bazı yerlerde aylık olabilir belki bilgimyok ama çoğunlukla 3aylık ödeniyor)

kaydı yüksek ücretliye aldırmak olmuyor bildiğim kadarıyla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güdümlü anne terliği -- 2 Eylül 2011; 19:32:35 >

5327 Mesaj
2 Eylül 2011; 19:34:05 

quote:

Depozito ücretini kesin veriyorsun. Öteki ücret kısmında da ya ilk aylık ücreti vermen gerekiyor ya da ilk 3 aylık ücreti; bundan çok emin olmasam da ilk aylık ücreti vermen gerektiğini biliyorum.

Genel yurtlar için de aylık ücret 99 TL, depozito ücreti 175 TL.

Bir genel yurt çıkarsa kaydolursun ve kalmaya başlarsın. Daha sonra dilekçeyle yüksek ücretli yurda geçiş yapmaya çalışabilirsin.

2637 Mesaj
2 Eylül 2011; 22:53:40 

quote:

Depozito ücretini kesin veriyorsun. Öteki ücret kısmında da ya ilk aylık ücreti vermen gerekiyor ya da ilk 3 aylık ücreti; bundan çok emin olmasam da ilk aylık ücreti vermen gerektiğini biliyorum.

Genel yurtlar için de aylık ücret 99 TL, depozito ücreti 175 TL.

Bir genel yurt çıkarsa kaydolursun ve kalmaya başlarsın. Daha sonra dilekçeyle yüksek ücretli yurda geçiş yapmaya çalışabilirsin.

Hocam o zaman depozito + 3 aylık ücret çok kötü olur bir kerede :S

depozito : 250 TL
aylık : 165 TL
= (165x3)+250 : 745 TL gibi bir para veriyor. Bu kadar parayı da direk çıkarıp vermek zor olur. Kesin böyle midir acaba yaa

5327 Mesaj
2 Eylül 2011; 22:55:13 

quote:

= (165x3)+250 : 745 TL gibi bir para veriyor. Bu kadar parayı da direk çıkarıp vermek zor olur. Kesin böyle midir acaba yaa

Bence bunu kazandığın yurda telefon ederek sor. Çünkü bazı yurtlar aylık alırken, bazıları 3 aylık ücret alıyor.

254 Mesaj
2 Eylül 2011; 23:14:44 

quote:

eğer böyleyse resmen battık

173 Mesaj
3 Eylül 2011; 10:58:28 

yurt sonuçları bu gecemi açıklancak saat bilen varmı ??

Origin ID : Eren23Genc

₪ HTC One™ ₪

Merak Ettiğiniz Herşey Nasıl Yapılır? NasılYapılır.Net'de

5327 Mesaj
3 Eylül 2011; 10:59:10 

quote:

Orijinalden alıntı: GamesligaReferans

yurt sonuçları bu gecemi açıklancak saat bilen varmı ??

Yarın sabah açıklanır.

Geçen yıl sabah açıklanmıştı.

868 Mesaj
3 Eylül 2011; 11:52:25 

Lanet olsun.Yurt çok güzel ama torpil dönüyor diyorlar.Çoğu torpil ile giriyormuş...İYTE İçindeki Yurt için...
Umarım çıkar yarın...

203 Mesaj
3 Eylül 2011; 13:58:40 

beyler burs sonuçlarıdayarın mı açıklancak

3296 Mesaj
3 Eylül 2011; 14:01:10 

quote:

Ara sınıf öğrencilerinin başvuru dönemi 7 Ağustos'ta bitti. 19 Ağustos'ta başlayan ve dün biten başvuru dönemi de üniversiteye bu yıl başlayacak olanlar içindi.

O, başvuruyu yapmış olsa bile, sonuç alacağını sanmıyorum. Eğer sonuç alacaksa, KYK'nın, ara sınıf öğrencileri için başka, üniversiteye başlayacak olanlar için başka bir başvuru dönemi vermesi bana saçma geliyor.

Teşekkürler hocam
Umarım verirler ya

-George Carlin

1793 Mesaj
3 Eylül 2011; 14:42:39 

Kredi sonuçları ne zaman açıklanır ?

OnLive: onur1301

5327 Mesaj
3 Eylül 2011; 16:46:42 

@onur1301
@kosi35

Forumda defalarca kez söylendi.

Geçen yıl burs/kredi sonuçları aralıkta açıklanmıştı. Bu yıl da büyük ihtimal böyle olur.

867 Mesaj
4 Eylül 2011; 3:48:02 

Herkese merhaba vaktim olmadığı için diğer sayfalara bakamadım.Donanım haber'deki sayfalarda diğer forumlara göre fazla mesaj olduğu için 10 sayfa azda görülse fazla hepsini bu yüzden okumadım buraya emek veren arkadaşlar kusuruma bakmasınlar.Sorum bir çok arkadaşla görüşüyorum 250 küsür bir burs veriliyormuş.Bunu daha sonra alıyorlarmış ama başka birileriyle konuştuğum zaman devlet bazen almıyor uğraşmıyor ödemeyedebilirsin dediler.Lazım olduğunda çok acil durumlarda al sana tavsiyem bu demişti.Peki burs alıp ödemediğimi burslara başbakanlık bursu mu diyorlar ? Pek anlamadım o işi kolay gelsin.Teşekkürler herkese

309 Mesaj
4 Eylül 2011; 9:33:21 

quote:

Orijinalden alıntı: webconn

Herkese merhaba vaktim olmadığı için diğer sayfalara bakamadım.Donanım haber'deki sayfalarda diğer forumlara göre fazla mesaj olduğu için 10 sayfa azda görülse fazla hepsini bu yüzden okumadım buraya emek veren arkadaşlar kusuruma bakmasınlar.Sorum bir çok arkadaşla görüşüyorum 250 küsür bir burs veriliyormuş.Bunu daha sonra alıyorlarmış ama başka birileriyle konuştuğum zaman devlet bazen almıyor uğraşmıyor ödemeyedebilirsin dediler.Lazım olduğunda çok acil durumlarda al sana tavsiyem bu demişti.Peki burs alıp ödemediğimi burslara başbakanlık bursu mu diyorlar ? Pek anlamadım o işi kolay gelsin.Teşekkürler herkese

Başbakanlık bursu eski adıydı o burs işi kyk ya verildi.

Kyk başvurusunda içinde burs ve öğrenim kredisi içeren seçeklerden seçtiysen şu ihtimaller var:

-Burs çıkarsa çıkacak bunun bazı durumdaki kişilere öncelikleri falan var(geri ödemesiz bu)
-Eğer burs çıkmazsa öğrenim kredisi kesinlikle çıkıyor.Bu da normal eğitim hayatın boyunca burs'a eşit miktarda para alacaksın ve mezun olduktan 2 sene sonraydı galiba geri ödemeye başlayacaksın.

Kısaca dersek

Burs:Geri ödemesiz
Öğrenim kredisi:Geri ödemeli

İkisi aynı anda çıkmaz.Sadece birisini alabilirsin.

2637 Mesaj
4 Eylül 2011; 9:55:01 

kyk sitesi açılmıyor

254 Mesaj
4 Eylül 2011; 10:00:31 

quote:

kyk sitesi açılmıyor

sonuçlar açıklanacak ondan

2637 Mesaj
4 Eylül 2011; 10:02:55 

quote:

sonuçlar açıklanacak ondan

Biliyorum da. Daha sonuçlar açıklanmadan site gittiyse işimiz var

218 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
technolocig
4 Eylül 2011; 10:15:16 

Daha açıklanmadı malesef.

5388 Mesaj
4 Eylül 2011; 10:16:29 

Sanırım 11.00'da açıklanacak.

218 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
technolocig
4 Eylül 2011; 10:18:32 

10:00'ı bekledik zorla bi saat daha mı bekleyecez ya.

58 Mesaj
4 Eylül 2011; 10:29:04 

Saat verilmemesinin nedeni, sitenin cokmemesi icindir. Gerci her turlu coker kyknin site, aciklansada hemen girmeniz zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5327 Mesaj
4 Eylül 2011; 10:30:29 

KYK'nın sitesi bugün her türlü çöker.

218 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
technolocig
4 Eylül 2011; 10:31:43 

Çöker ibaresi çok iyimser olmuş, yarım saattir çok zor açılıyordu, artık açılmıyor

309 Mesaj
4 Eylül 2011; 10:43:40 

bi ara sayfa açıldı sitenin üst taraflarında garip kod gibi birşeyler vardı sonra oraya bile ulaşamadım

5388 Mesaj
4 Eylül 2011; 10:50:55 

Site açıldı ama sonuçlar açıklanmadı.

1096 Mesaj
4 Eylül 2011; 11:02:52 

site açılmıyo sonuçlar açıklanmadı galiba hala millet deniyor

▀▄▀▄ iPhone 5 White 16GB ▀▄▀▄ iPad Air WiFi 16GB ▀▄▀▄ Macbook Z0FUQ ▀▄▀▄ iPod 3G 8GB ▀▄▀▄

518 Mesaj
4 Eylül 2011; 11:20:04 

bu sene bıktık arkadasım bune ya. ne sınavlar ne yurtlar adam akıllı acıklandı. bekletmenin ne alemi var.

5388 Mesaj
4 Eylül 2011; 11:22:59 

Pazar günü bütün planlar ertelendi ve ekran başında bilinmeyen bir saatte açıklanacak sonuçlar bekleniyor.

0 Mesaj
4 Eylül 2011; 11:24:56 

ben katkı kredisini başvuru formunda almak istiyorum diye belirtmiştim.eğer bu krediyi gerekli evrakları teslim etmezsem başvurumdan vazgeçmiş sayılıyor muyum?

218 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
technolocig
4 Eylül 2011; 11:28:47 

quote:

Orijinalden alıntı: emre1942

ben katkı kredisini başvuru formunda almak istiyorum diye belirtmiştim.eğer bu krediyi gerekli evrakları teslim etmezsem başvurumdan vazgeçmiş sayılıyor muyum?

Kredi almaya "hak kazanırsınız". İstemediğiniz takdirde bu hakkınızdan feragat edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technolocig -- 4 Eylül 2011; 11:30:35 >

1096 Mesaj
4 Eylül 2011; 11:29:35