- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
KÜTAHYa da yaşanır mı ?
40 Cevap2190 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4129 Mesaj
19 Ağustos 2011; 15:31:27 

Arkadaşlar kütahyada okuyacağım. Çok istediğim bir şehir değil ama gideceğim : / çok kötüleyenler var geri yer , huhucu diyenler var morelimi bozdular. Dumlupınar üni kütahya merkez e çıktı. Hiç avm falan yokmu? Okuyan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

174 Mesaj
19 Ağustos 2011; 15:36:20 

Gel olm gel dedıklerının tersı halkla ıclı ılıskıler kurma yeter. Suan yaz okulu fınallerndeyız. Pazartesı bıtıyo gıdıcez burdan ama. Ne kazandn bu arada ?

Ben,ben oldugum sürece yaşarım.

29 Mesaj
19 Ağustos 2011; 15:46:39 

2005 lerde gitmiştim hareketli şehir değildir iklimi iyi değildir ama insanlarını çok sevmiştim üniside güzel bence dış görünüş olarak

839 Mesaj
19 Ağustos 2011; 15:49:58 

GELMEYİN SAKIN

Go Long, Go Deep, Go State!

42 Mesaj
19 Ağustos 2011; 15:50:06 

Kütahya'lıyım dostum . dedikleri gibi pek insan olmaz . yaşanır ama tatil cenneti gibi yerdir havası falan güzel yanı onu demek istedim .

Bu arada bende konya'ya gidiyorum millet nasıl orası yaşanır mı bi bilgisi olan var mı ?

339 Mesaj
19 Ağustos 2011; 15:52:50 

Kütahya güzeldir. Eskişehir yolunda var AVM. Hilton bile var Kütahya'da. Hangi bölümü kazandınız?

3406 Mesaj
19 Ağustos 2011; 16:02:13 

quote:

Orijinalden alıntı: y4zu

Kütahya'lıyım dostum . dedikleri gibi pek insan olmaz . yaşanır ama tatil cenneti gibi yerdir havası falan güzel yanı onu demek istedim .

Bu arada bende konya'ya gidiyorum millet nasıl orası yaşanır mı bi bilgisi olan var mı ?

Konya için altı erenler üstü neyse diyorlar.

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby..

2483 Mesaj
19 Ağustos 2011; 16:05:39 

2007 de unide son sinifta iken bir derismi kendi okulumdan alamadim eskisehirde okuyodum mecbur gittim kutahyadan aldim sehir olarak baya eskide kalmis bir havasi var baya kotu diyebilirim yani ama kampus cok cok guzel zaten eskisehirede cok yakin haftada bir iki kacar kafa dagitirsin sıkma yani canini

4129 Mesaj
19 Ağustos 2011; 16:18:26 

merkezde fln avm yokmu yaw sadece eskişehir yolundamı var ? Bu arada 1. Sene derslerin iyi olursa üni değiştirebiliyorsun dediler aslı var mı ? Onsekiz Mart istiyorum ben

1388 Mesaj
19 Ağustos 2011; 16:38:38 

Kastettikleri şey yatay geçiş ile başka üniversiteye geçmektir.Ortalaman en az 2,50 olduğunda başvuru yapma hakkın olur başvurular yapıldıktan sonra sıralama yapılır en yüksek ortalaması olan,kontenjan sayısı kadar kişi kabul edilir.İstediğin üniversiteye başvuru yapabilirsin.

Bazı üniversitelerde ders kredilerinin tutmayışı vs.. gibi sorunlardan geçiş işin olmayabilir.Ama mesela atıyorum kütahyadan eskişehire gelebilirsin 1.sene sonu ortalaman iyi olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~VeNoM~ -- 19 Ağustos 2011; 16:39:50 >

YiĞiT ÖzGüR ve Uykusuz Kapak FaN CLuB

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Ağustos 2011; 17:08:06 

Nick imden anlayacagın üzere kütahya lıyım (43)... Arkadasların dedigi kadar korkutucu degildir. Büyük degil çarşısı ama 12-01e kadar aksamları dolu olur. Ve masrafsız bi şehir ucuza yaşayabilirsin. Ve şunu seviyodum işler yapman gerekiyo bişeyler almak istiyosun veya, çarsıya gidersin (sevgi yolu deniliyor int den bakabilirsin) trafige kapalı alan güzeldir 1km içinde istedigini halledebilirsin herşeye oraya gittikten sonra ulasabilirsin. Demek istedigim yaşam da kolaydır. Gerçekten öneririm kardeş pişman olmazsın

4132 Mesaj
19 Ağustos 2011; 17:14:53 

kütahya yine iyi, afyon'da okuyanlar ne yapsın.

Eski kullanıcı isimlerim:
Drummer (2010 - 2011)
ßoost (2007 - 2010)
sinanC (2006 - 2007)
Steam: Ayyuka

NSFW

564 Mesaj
19 Ağustos 2011; 17:19:41 

Kütahyalıyım merkez gerçekten hayalet şehir adeta belli bir saatden sonra kimseyi bulamazsın şehirde. Sosyal aktivite kısıtlı.

81 Mesaj
19 Ağustos 2011; 17:25:37 

quote:

Orijinalden alıntı: 23frankenstein23

Zombi kasabası hiç insan olmuyo dışarda,yolda sabahtan akşama kadarçift kale maç yapsan insan geçmez,bir tek çarşısı var güzel olan osana yeter.

zombiler bişeymi yaptı yoksa sana

174 Mesaj
19 Ağustos 2011; 19:35:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

merkezde fln avm yokmu yaw sadece eskişehir yolundamı var ? Bu arada 1. Sene derslerin iyi olursa üni değiştirebiliyorsun dediler aslı var mı ? Onsekiz Mart istiyorum ben

Herkes ister onu

Ben,ben oldugum sürece yaşarım.

2969 Mesaj
19 Ağustos 2011; 19:39:29 

Çok kötü diye duydum insanları sapığı apaçisi çokmuş.

Jason Becker

Uzaklaştırılmış
19 Ağustos 2011; 19:45:53 

trenle eskişehir 1 saat idare et artık

4129 Mesaj
19 Ağustos 2011; 20:03:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Munky Online

Herkes ister onu

Arkadaşım kaçtıysa en fazla 20 30 kişiyle kaçtı sinir oldum ya... Eğer şu sınavda lanet kadın 2 dakika geç başlatım 4 dakika erken almasaydı şuan oradaydım 3 tane coğrafya sorusuna bakamadım hadi 1 i yanlış çıksa yine oradaydım hatta 2 si yanlış çıksa bile ! Şu sınavdaki hocalara hep bahane bulurlar kendilerine bahane aramak için derdim kendi başıma geldi

7959 Mesaj
19 Ağustos 2011; 20:05:21 

düz ova.

4149 Mesaj
19 Ağustos 2011; 20:18:12 

1 senem bitti kaldı 3, fena sayılmaz es-es 1 saat mesafede olmadı ordan istanbul yardırırsın ama es-es fazla bile gelir.

Kalbin aklına aklın aklı ermezmiş...

Yalanı çabuk söylersin, gerçeği çabuk hatırlarsın...

135 Mesaj
20 Ağustos 2011; 3:33:20 

quote:

Orijinalden alıntı: mtkn

zombiler bişeymi yaptı yoksa sana

Ne alaka lan.

Uzaklaştırılmış
20 Ağustos 2011; 4:44:13 

yaşıyan nasıl yaşıyor

60 Mesaj
20 Ağustos 2011; 4:46:41 

Saçmalama ölürsün

Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp, gereksiz şeyler alıyoruz.Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız.Bir amacımız ya da yerimiz yok.Ne büyük savaşı yaşadık, nede büyük buhranı.Bizim savaşımız ruhani bir savaş...En büyük buhranımız hayatlarımız...Televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız...Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz..Ve bu yüzden çok kızgınız...

1169 Mesaj
20 Ağustos 2011; 5:02:14 

avm afyon yolunda dostum. Eskişehir değil yanlış bilgilendirme olmasın. Ayrıca bir üniversitelinin yaşayabileceği ideal şehirlerden biri bence kütahya. Küçük ve ucuz, ayrıca büyük şehirlerin orta noktası (Bursa, Ankara, İzmir, İstanbul), kampüsü şahanedir; sehir merkezine otobüsle 25dk. 2-3 tane takılabileceğin bar ve yeterince cafe mevcut. Birde canın sıkıldığında 1 saatte varabileceğin eskişehir var trenle 5lira. Daha ne olsun.
Dip not: en kötü yanı soğuğudur burda nerdeyse 8 ay hava soğuktur yazları bile gece üşüyebilirsin( az önce eve girerken soğuktan ağzımdan duman çıkıyordu)

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi

1472 Mesaj
20 Ağustos 2011; 5:08:06 

Kütahya aksine şu aralar çok hareketli sevgi yolu, hilton, atatürk bulvarı buralarda hep öğrenci mekanı oldu...

Ben seviyorum abi öğrenci şehri olucak kütahya kampüsüne diyecek söz yok. Geldiğine pişman olmazsın karışan olmaz kütahya halkından. Bence rahat ol gayet güzel yaşanılabilir bir şehir.

Brothers everywhere
Raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world

3503 Mesaj
20 Ağustos 2011; 6:05:57 

Vay be memleketime bak millet neler söylüyor, kötüleyen arkadaslar gelsinler misafir edeyim onlari sonra goruslerini tekrar alalim bakalim ne kadar degisecek, kutahya ufak kendi halinde bir sehir. Halki %90 iyi insanlardir pek kavga,hirsizlik,gurultu vs. olmaz. Ogrenciler kiz icin kavga ediyor bazen o kadarda olur :) hayat ucuz, ulasim kolay en uzak yer 20dk :)

275 Mesaj
20 Ağustos 2011; 6:35:28 

quote:

Orijinalden alıntı: y4zu

Kütahya' dan Konya' ya geliyorsan pek sıkıntı çekmezsin bence. Bar yok, en buyuk sorun o olur eger takilmayi seviyorsan. Hayırlı olsun bu arada.

Konuyu açan arkadaş, eğer nispeten küçük bir ilde yasamak ve denizden uzak olmak seni etkilemezse Kutaya' yi seversin bence.

2649 Mesaj
20 Ağustos 2011; 14:46:52 

Beyler ben de kütahya maden müh. kazandım. Ev kiraları falan ne durumda ? Eşyalı ev bulunabiliyor mu ?

Ben de tutucu bir şehir olarak duydum kütahya'yı. sevgilinle gezemezsin falan diyorlar. Ne kadar doğru bilemiyorum.

1169 Mesaj
21 Ağustos 2011; 2:59:33 

quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler ben de kütahya maden müh. kazandım. Ev kiraları falan ne durumda ? Eşyalı ev bulunabiliyor mu ?

Ben de tutucu bir şehir olarak duydum kütahya'yı. sevgilinle gezemezsin falan diyorlar. Ne kadar doğru bilemiyorum.

Kim diyorsa onu baya saçmalamış hangi devirde yaşıyoruz öyle şeyler yok. Doğduğumdan beri kütahyadaym daha sevgilisi ile geziyo diye laf atılan birini görmedim

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi

2649 Mesaj
21 Ağustos 2011; 9:13:25 

quote:

Orijinalden alıntı: 46

Kim diyorsa onu baya saçmalamış hangi devirde yaşıyoruz öyle şeyler yok. Doğduğumdan beri kütahyadaym daha sevgilisi ile geziyo diye laf atılan birini görmedim

Anladım hocam. Ben sadece duyduklarımı söylüyorum. Teşekkür ederim cevap için.

1487 Mesaj
21 Ağustos 2011; 10:25:14 

Kütahya da memurum, 5 yıldır gözlemlediğim kadarıyla Kütahya bir açılım içinde, anlatılanlara göre yıllardır kabuğunu kıramamış Kütahya (bu senin duydukların bundan olabilir) ve bu durumu şu yıllarda aşıyor gibi geldi bana kentleşme ve sosyalleşme adına gayet güzel adımlar atılıyor eminim önümüzde ki yıllarda daha olumlu şeyler duyabiliriz Kütahya hakkında, şunu da söylemeden geçmeyim şu an da ki durumuma göre Kütahya yı İstanbul a tercih ediyorum, bir memurun yaşayabileceği en güzel şehirlerden bir tanesi...

1030 Mesaj
22 Ağustos 2011; 6:08:03 

Bende dumlupınar üniversitesi - tavşanlı m.y.o kazandım. Tereddütlerim vardı ama burda yazılanlar beni birazda olsa rahatlattı daha yorum alabilirmiyiz. Tavşanlı nasıl ?

0 Mesaj
12 Eylül 2011; 16:57:30 

Yaşanacak bir yer istiyorsan :
www.kutahyaogrenciyurtlari.com

0 Mesaj
12 Eylül 2011; 17:00:27 

Tavşanlı Kütahya'nın en büyük ilçesi, genelde halkı zengindir, oradan tanıdığım insanlar genelde iyidir. Merkeze de saat başı ulaşım vardır ve en fazla 40 dk'lık bir mesafededir.

2858 Mesaj
21 Nisan 2013; 0:29:54 

quote:

Orijinalden alıntı: fatality07

Yaşanacak bir yer istiyorsan :
www.kutahyaogrenciyurtlari.com

ücretler nasıldır acaba burada ?

Nikon D80 Body + Nikon Nikkor 50 mm 1.8 D

2858 Mesaj
21 Nisan 2013; 0:32:10 

quote:

Arkadaşlar kütahyada okuyacağım. Çok istediğim bir şehir değil ama gideceğim : / çok kötüleyenler var geri yer , huhucu diyenler var morelimi bozdular. Dumlupınar üni kütahya merkez e çıktı. Hiç avm falan yokmu? Okuyan var mı ?

Simdiki yorumunu alalim hocam :)

180 Mesaj
21 Nisan 2013; 0:56:01 

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

Simdiki yorumunu alalim hocam :)

Bende merak ettim

2858 Mesaj
21 Nisan 2013; 21:47:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Zexial

Bende merak ettim

mobilden oldugumdan arkadasın yazısını paylasamadım.arkadas pek memnun kalmamış ve istanbula geçiş yapmış . Sadece ögrenci hayatı olarak düşünmeden genel anlamda yaşamak için degerlendirme yapsak daha güzel olur ?

2 Mesaj
11 Temmuz 2013; 15:07:36 

Mrb dumlupınar üni. mühendislik fak. nin eğitim kalitesi hakkında bilgi verebilrmsnz? iş olanakları fln? Cevaplarsanız çok sevinrm...

Bu mesajda bahsedilenler: fatality07

5080 Mesaj
11 Temmuz 2013; 15:46:24 

quote:

Onsekiz Mart'tayım, mutluyum.

4129 Mesaj
11 Temmuz 2013; 17:35:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

Onsekiz Mart'tayım, mutluyum.

Bende istanbul'dayım mutluyum geçen sene geçiş yaptım :D

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » KÜTAHYa da yaşanır mı ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.363