Şimdi Ara

KÜTAHYa da yaşanır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
9.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kütahyada okuyacağım. Çok istediğim bir şehir değil ama gideceğim : / çok kötüleyenler var geri yer , huhucu diyenler var morelimi bozdular. Dumlupınar üni kütahya merkez e çıktı. Hiç avm falan yokmu? Okuyan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gel olm gel dedıklerının tersı halkla ıclı ılıskıler kurma yeter. Suan yaz okulu fınallerndeyız. Pazartesı bıtıyo gıdıcez burdan ama. Ne kazandn bu arada ?
  • 2005 lerde gitmiştim hareketli şehir değildir iklimi iyi değildir ama insanlarını çok sevmiştim üniside güzel bence dış görünüş olarak
  • GELMEYİN SAKIN
  • Kütahya'lıyım dostum . dedikleri gibi pek insan olmaz . yaşanır ama tatil cenneti gibi yerdir havası falan güzel yanı onu demek istedim .

Bu arada bende konya'ya gidiyorum millet nasıl orası yaşanır mı bi bilgisi olan var mı ?
  • Kütahya güzeldir. Eskişehir yolunda var AVM. Hilton bile var Kütahya'da. Hangi bölümü kazandınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: y4zu

Kütahya'lıyım dostum . dedikleri gibi pek insan olmaz . yaşanır ama tatil cenneti gibi yerdir havası falan güzel yanı onu demek istedim .

Bu arada bende konya'ya gidiyorum millet nasıl orası yaşanır mı bi bilgisi olan var mı ?

Konya için altı erenler üstü neyse diyorlar.
  • 2007 de unide son sinifta iken bir derismi kendi okulumdan alamadim eskisehirde okuyodum mecbur gittim kutahyadan aldim sehir olarak baya eskide kalmis bir havasi var baya kotu diyebilirim yani ama kampus cok cok guzel zaten eskisehirede cok yakin haftada bir iki kacar kafa dagitirsin sıkma yani canini
  • merkezde fln avm yokmu yaw sadece eskişehir yolundamı var ? Bu arada 1. Sene derslerin iyi olursa üni değiştirebiliyorsun dediler aslı var mı ? Onsekiz Mart istiyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kastettikleri şey yatay geçiş ile başka üniversiteye geçmektir.Ortalaman en az 2,50 olduğunda başvuru yapma hakkın olur başvurular yapıldıktan sonra sıralama yapılır en yüksek ortalaması olan,kontenjan sayısı kadar kişi kabul edilir.İstediğin üniversiteye başvuru yapabilirsin.

Bazı üniversitelerde ders kredilerinin tutmayışı vs.. gibi sorunlardan geçiş işin olmayabilir.Ama mesela atıyorum kütahyadan eskişehire gelebilirsin 1.sene sonu ortalaman iyi olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~VeNoM~ -- 19 Ağustos 2011; 16:39:50 >
  • Nick imden anlayacagın üzere kütahya lıyım (43)... Arkadasların dedigi kadar korkutucu degildir. Büyük degil çarşısı ama 12-01e kadar aksamları dolu olur. Ve masrafsız bi şehir ucuza yaşayabilirsin. Ve şunu seviyodum işler yapman gerekiyo bişeyler almak istiyosun veya, çarsıya gidersin (sevgi yolu deniliyor int den bakabilirsin) trafige kapalı alan güzeldir 1km içinde istedigini halledebilirsin herşeye oraya gittikten sonra ulasabilirsin. Demek istedigim yaşam da kolaydır. Gerçekten öneririm kardeş pişman olmazsın
  • kütahya yine iyi, afyon'da okuyanlar ne yapsın.
  • Kütahyalıyım merkez gerçekten hayalet şehir adeta belli bir saatden sonra kimseyi bulamazsın şehirde. Sosyal aktivite kısıtlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23frankenstein23

Zombi kasabası hiç insan olmuyo dışarda,yolda sabahtan akşama kadarçift kale maç yapsan insan geçmez,bir tek çarşısı var güzel olan osana yeter.

zombiler bişeymi yaptı yoksa sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

merkezde fln avm yokmu yaw sadece eskişehir yolundamı var ? Bu arada 1. Sene derslerin iyi olursa üni değiştirebiliyorsun dediler aslı var mı ? Onsekiz Mart istiyorum ben

Herkes ister onu
  • Çok kötü diye duydum insanları sapığı apaçisi çokmuş.
  • trenle eskişehir 1 saat idare et artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Munky Online

quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

merkezde fln avm yokmu yaw sadece eskişehir yolundamı var ? Bu arada 1. Sene derslerin iyi olursa üni değiştirebiliyorsun dediler aslı var mı ? Onsekiz Mart istiyorum ben

Herkes ister onu

Arkadaşım kaçtıysa en fazla 20 30 kişiyle kaçtı sinir oldum ya... Eğer şu sınavda lanet kadın 2 dakika geç başlatım 4 dakika erken almasaydı şuan oradaydım 3 tane coğrafya sorusuna bakamadım hadi 1 i yanlış çıksa yine oradaydım hatta 2 si yanlış çıksa bile ! Şu sınavdaki hocalara hep bahane bulurlar kendilerine bahane aramak için derdim kendi başıma geldi

• düz ova.
  • 1 senem bitti kaldı 3, fena sayılmaz es-es 1 saat mesafede olmadı ordan istanbul yardırırsın ama es-es fazla bile gelir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.