Şimdi Ara

Intel yeni mobil işlemcisi Core i7-2670QM'i Eylül ayında pazara sunacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Intel dizüstü bilgisayarlar için hazırladığı yüksek performanslı yeni mobil işlemcisi Core i7-2670QM işlemcisini Eylül ayında kullanıma sunmaya hazırlanıyor. 32nm üretim teknolojisiyle hazırlanan dört çekirdekli yeni işlemci, standart olarak 2.2GHz'de çalışıyor ve Turbo Boost 2.0 teknolojisi sayesinde çekirdek çalışma frekansını 3.1GHz'e kadar çıkartabiliyor.

G2 soket yapısına sahip olan ve 6MB büyüklüğünde Seviye 2 bellek kapasitesiyle gelen işlemcinin ısıl tasarım gücü ise 45 Watt. Ocak ayında tanıtılan Core i7-2630QM işlemcisi ile kıyaslandığında saat hızı 200MHz daha yüksek olan Core i7-2670QM'in  oyuncu odaklı sistemlerde ve "Desktop Replacement" sınıfı dizüstü bilgisayarlarda kullanlması bekleniyor.

• Gerekli değildi Bunu yapana kadar İvye ağırlık versin
  • tik tak işlem modeli üzerimizde çalışıyor

okul öncesi 2630QM den satabildikleri kadar satacaklar, 2670QM ler gelecek sonra ve en sonunda mutlu son ivy bridge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agonim1453 -- 19 Ağustos 2011; 15:04:55 >
  • Bencede çok gerekli değil, 2630qm yeterli bir işlemci idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agonim1453

tik tak işlem modeli üzerimizde çalışıyor

okul öncesi 2630QM den satabildikleri kadar satacaklar, 2670QM ler gelecek sonra ve en sonunda mutlu son ivy bridge

Okul oncesi diyonda Adamlar işlerini turkiyeye goremi yapiyo Heryerde okul eylulde başlamiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: veto1214

quote:

Orijinalden alıntı: agonim1453 tik tak işlem modeli üzerimizde çalışıyor okul öncesi 2630QM den satabildikleri kadar satacaklar, 2670QM ler gelecek sonra ve en sonunda mutlu son ivy bridge
    Okul oncesi diyonda Adamlar işlerini turkiyeye goremi yapiyo Heryerde okul eylulde başlamiyo

adam oraya eylül yazdı diye sende hemen ayın birinde elimde olur sandın hee oldu dostum

ağustos eylül ekim benim bildiğim tüm dünyada okul öncesi dönem diye adlandırılır okul öncesi deyince insan hemende ağustos ayını anlamaz kii
  • Merhaba arkadaşlar ben CASPER NİRVANA CNQ.2630-8N37P Modelini aldım fakat adamlar işlemci olarak 2670QM kullanmişlar onlarada teşekküe ederim.
    bilginize
    not 10 gün önce aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman1954

Merhaba arkadaşlar ben CASPER NİRVANA CNQ.2630-8N37P Modelini aldım fakat adamlar işlemci olarak 2670QM kullanmişlar onlarada teşekküe ederim.
    bilginize
    not 10 gün önce aldım

i7-2630QM değil yani ? SS koyabilir misiniz ve aldığınız yerin linkini ?
  • quote:

Merhaba arkadaşlar ben CASPER NİRVANA CNQ.2630-8N37P Modelini aldım fakat adamlar işlemci olarak 2670QM kullanmişlar onlarada teşekküe ederim.
    bilginize
    not 10 gün önce aldım

Casper hayatta öyle bir hata yapmaz zaten çıkmamış işlemciyi hiç koymaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gordon95

quote:

bilginize
    not 10 gün önce aldım

Casper hayatta öyle bir hata yapmaz zaten çıkmamış işlemciyi hiç koymaz..

Arkadaşlar o işlemcili cihazları Casper üretmeye başladı.Büyük bir ihtimal 2630qm işlemci ellerinde kalmadığından o cihazlarda 2670 işlemciyi kullanmışlardır.

• Aynen :) Bende 2 hafta önce aldım.Eve gelip baktığımda 2670 işlemci ve 2.20 mhz yi görünce önce şaşırdım sonra çok mutlu oldum.
  • Bu işlemciyi kullananlar memnun mu? HP markasında bu işlemciyi almayı düşünüyorum da?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.