Şimdi Ara

MEKAPPA BEYAZ ANKASTRE SETİ TAVSİYE!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MEKAPPA NIN YENİ WHITE SERİSİNİ ÇIKARMIŞ BEN GÖRDÜM ÇOK HOŞUMA GİTTİ YORUMLARINIZI RİCA EDİYORUM..

DAVLUMBAZ
    FAVORE WHITE CLA13-60BB 1HTC RC

OCAK
    NERA WHITE HG26-K44VED-6

FIRIN
    ANIMA WHITE OW17-APD8/T-WH

1500 TL FİYAT ALDIM BİR YERDEN FİKİRLERİNİZ ÖNEMLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ VE TECRÜBELERİNİZİ BEKLİYORUM..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvirus -- 19 Ağustos 2011; 18:18:50 >

• Her üründe olduğu gibi Mekappa daki ürünlerde de sıkıntı olabilir fakat çok fazla bir oran olmadığı kesin. Benim müşterilerim de kullanıyor ve yıllardır hiç şikayet almadım. Fiyat kalite oranına göre son derece mantıklı ürünler, o gösterdiğiniz setin sadece davlumbazı diğer markalarda 1.400 tl yi geçiyor. o setin siyahı da varhttp://www.hirdavatfirsati.com/p-3791-Ankastre-Uclu-Setler-(davlumbazocakfirin)-Mekappa-luks-ankastre-uclu-set-(davlumbazocakfirin)-FIERAS-.html sitesinde , daha uygun fiyatlı. daha bir üst seviyeye çıkayım derseniz Franke 'yi tavsiye edebilirim.

• bu davlumbaz 1000 m3 çekiş gücüne sahip

mekappa yerli üretim motorlar italyadan geliyor

ve hepsi yanmaz plastik türkiyede birçok firmada olmayan birşey

ayrıca servi hizmetleri çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcy

bu davlumbaz 1000 m3 çekiş gücüne sahip

mekappa yerli üretim motorlar italyadan geliyor

ve hepsi yanmaz plastik türkiyede birçok firmada olmayan birşey

ayrıca servi hizmetleri çok iyi

Servis hizmeti çok iyide biz neden göremedik kardeşim ! Serivisin iyi felan olduğu yok, ben orda tecrübelerini anlattım boş boş konuşma!

Önce malının arkasında olsun mekappa dediğin marka olamaycak kişiler
    !
  • çok uyguna benziyor ve çok şık
  • syn shanke merhaba,

ben mekappa ankastre ürünlerinde yapı marketleri sorumlusu olarak çalışmaktayım.

probleminiz her ne ise bence firmamıza hatta bana ulaşın ki size yardımcı olayım.

marketlerde ürünlerin satış adetleri çok fazladır ve burada olan firmaları isim vermek kesinlikle bize yakışmaz problem yaşatmayan bir firma olduğumuzu duyacaksınızdir.

ayrıca her geçen gün kalite departmanımız daha iyi ürünler için çalışmaktadır.

ürünlerimizde istisnai durumlar dışında problem çıkartmadan yıllarca kullanılmaktadır.

anladığım kadarıyla sizin probleminiz çok başka bu kadar üşenmeden yorum yaptığınız için bu izlenime kapıldım.

ayrıca eğer firmamızın ürünlerini beğenmiyorsanız gönül rahatlığıyla söyleyebilirimki piyasada çok iyi bilinen en az 5 marka daha kötü,

iyi günler...

• mekappa aspiratör aldım. aldıktan 1 ay sonra aşırı gürültülü çalışmaya başladı. Aldığım yere götürdüm. Tamir ettik tamam dediler. 1 ay sonra tekrar aşırı gürültülü çalışmaya başladı. böyle böyle derken 3 kere aldığım yere götürdüm. En sonunda fabrikaya mail attım. servis yolladılar. fakat ürünün faturasını bulamadığım için ilgilenmeden gittiler. ben de ürünü çöpe attım. ürününün arkasında duramayan bir firma. sonuçta ürün seri numarasından ne zaman imal edildiğini tespit etmek çok zor değil. tavsiye etmiyorum. bu markadan uzak durun
  • Mekappa nın ankastre setlerini tavsiye ederim, çevremde enaz 5 mutfaktan birinde görür oldum, merak uyandırdı özellikle servisleri hakkında ve ürünlerinin kalitesi hakkında bilgi edindim hepsi olumluydu. Burda söylenenlerin aksine servislerin gecikmeden ilgilendikleri üzerinde çok durdular umarım en kısa zamanda benimde mutfağımda yer alırr
  • mekappa için olumlu yorumların hepsi yeni üyelerden gelmiş, demek ki ne yapıyoruz mekappadan uzak duruyoruz.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=mekappa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.