Şimdi Ara

İstanbul anadolu yakası bmw servisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    aracım 2008 model ve zaten garanti dışı olduğundan alternatif servis arayışındayım

ama kosifler demeyin lütfen gittim ve çok neşeliydi faturayı aldığımda :)
    en kotusunden 120 lıra saat başı işçilik parası odemek istemiyorum açıkçası

• evrenim,

özel servis tavsiye etmiyorum ben.. yaptırdığın şeyin garantisi olmuyor, yaptırdığın şey bozulursa ya da arıza verirse adam benden önce ya da benden sonra olmuş diyerek kaçmaya çalışıyor.. adam akıllı bir BMW ustası zor..
  • @ TechZone

batıoto var bostancı sanayi'de..onlar nasıl üstad?
  • hiç özel servis kullanmadığım için bilmiyorum.. ama ankara'da 2 yer var onlarda Borusan'dan ayrılıp açan adamlar.. fakat o da evren'in işine yaramaz
  • büyük bir yer..mercedes - bmw bakıyorlar..kurumsal gibi görünüyorlar..gibi yani

çok da müşterileri var..denenebilir..
  • ewet onların onunden gecmıstım o gun kosıflere gıderken cıddı bıyere benzıo paynır osman dııl yanı :)

bırazdan arayıp kosıflerde yapılan 1225 lık ıslemlerın nekadar tutacagını ogrenıcem ordan

bıde bostancı oto doye bıyer orasıda land mını bmw bakıolar orda 900 demıslerdı

http://www.bostancioto.com/
  • paynır osman.. asdasfhjkj :D

bostanci oto'yu da görmüştüm evet..siteyi de borusan gibi yapmışlar..

havalı olmuş
  • site ıyıde servis nasıl acaba işte gıden yokmudur hıc acaba?
  • evren anadolu yakası değil ama bizim patronun mercedes varken dolapdere de agop usta vardı şimdilerde adam sağmı bilmem ama iyi bir motorcu idi bmw ve mercedes bakardı yanındaki elemanlarıda yarısını da bmw diğer yarısını mercedes ustası olarak yetiştirirdi en son duyumlarıma göre atatürk oto sanayide imiş yerleri zamanında kalbur üstü sayılacak makineler gelirdi yani 7,30 lar 7,40 lar 500sel 560sel gibi araçlar soruşturma durumun olursa bir araştır derim sevgiler
  • ozel bmw servisinin iyisini yani anlayanani bulmak zor
    ben anlamayanina rastladim onu paylasabilirim en azindan siz ona gitmeyin benim aracin içine etti defa yolda kaldim onun yaptigi isçilik yuzunden
    Bostanci sanayi ANALIZ OTO (vedat usta ama asil meslegi adam dolandirmak)
    KESINLIKLE GITMEYIN
  • Anadolu yakasını bilmem ama Avrupa yakasında Abarth Servis var.

Talha Usta.

Tek geçerim.

Maslak Mekanik Garaj da iyidir.

Başka hiç bir özel servisin kapısını çalmam. Önünden dahi geçmem.

BMW servislerinin neredeyse tamamı bebe avında olan tokatçı çakal tayfa. Çok dikkat edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.