Şimdi Ara

Uçan Jöleli Çapkın v1.2 Belle N8 CFW (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
3
Favori
58.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bendede bu hatayı veriyor nasıl çözebiliriz
  • hata alanlar phoneix 2011 mi kullanıyorsunuz.eski sürüm varsa kaldırıp 2011 yükleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickeyim

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Orijinalden alıntı: semihefe

Selamlar;

4-Açılan pencereden product code yazan kutunun yanındaki butona basıp chinese dark grey yazanı seçin ok'ye basın

Bu aşamada şöyle bir uyarı çıkıyor

Neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the Product, or the product cannot be identified

ve dolayısıyla chinese dark grey yazan yeri seçemiyorum.

Çaresi ne olabilir ???

valla hocam bi yerlerde bir yanlışın vardır hocam. Bir çok arkadaşa harfiyen aynı metotla kurduk.

hocam aynı hatayı banada veriyor...ne yapalım yardım edin...

bu hatayı klasörü yanlış yere oluşturmak yada klasör adını yanlış yazmaktan alırsınız. dosyaları şu klasöre yerleştirekcesiniz. klasör doğruysa dosyalarda eksiklik vardır.

32 bit için

C:\program files\nokia\phoenix\pruduct\rm-596

64 bit için

C:\program files(x86)\nokia\phoenix\pruduct\rm-596

"-" işaretine dikkat bazıları onu unutuyor. oarada boşlukta yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 23 Aralık 2011; 17:35:53 >

• selam gençlik sybian belleyi n8 e flaşladım fakat telefonum gün içinde özellikle sabahları kitleniyo. biri aradığında çevap veremiyorum dokunmatik ekran tuş vs çalışmıyor. kapatma tuşuna 10 sn basınca 3 kere titreyip reset atıyor. sonra açıyorum. bunun varmı bir çaresi. teşekkürler.
  • Real in en son bellesini flasladım, oldukça hızlı ve güzeldi. Ancak ne zamanki müzik çalara girdim ve kütüphaneyi güncelledi Telefon kasmaya başladı, kapatıp açtım ancak durum aynı. Bu sorunu yaşayan varmı? Çözümü nedir?

Kartvizit aramadaki numaraları yazınca gelen isimde açık olduğu halde gelmemeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 24 Aralık 2011; 22:10:48 >
  • ilk defa belle kuracak olanlar belleye flashlamadan önce telefona format atıp öyle belleye flashlayın. Belleyi kurupta problem yaşayanlar da bir format atıp tekrar flashlarlarsa sorunları muhtemelen çözülür
  • dosyalar realceday ın hazırlamış olduğu en sürüme güncellenmiştir. V1.6 taze taze yükleyebilirsiniz
  • En son güncellemeler nelerdir ? bir de bir soru daha: data widget'ını çalışması için gereken dosyaları flash öncesinde firmware bileşenlerinin içerisine eklesek olur mu? rofs2 rofs3 core vs. ?
  • quote:

ilk defa belle kuracak olanlar belleye flashlamadan önce telefona format atıp öyle belleye flashlayın. Belleyi kurupta problem yaşayanlar da bir format atıp tekrar flashlarlarsa sorunları muhtemelen çözülür

KARDEŞ BU FORMAT İŞİ NASIL OLUYOR
  • gravis

sanırım şu an ki paylaşılan linkte data widget dosyası zaten içinde

izzertas

#7370# herşey silinir ona göre. önemli dosyalarının yedeklerini alman lazım
  • Kankardeşimde 603 var Nokia.
    O da Belle li cihaz, 1ghz.Yine uygulama kaldırırken kasıyor telefon ama menüleri menü geçişleri felan gayet hızlı.N8 gibi çilesi yok telefonun.Yine de yetersiz bir işletim sistemi.Nedendir bu yavaşlığı anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Kankardeşimde 603 var Nokia.
    O da Belle li cihaz, 1ghz.Yine uygulama kaldırırken kasıyor telefon ama menüleri menü geçişleri felan gayet hızlı.N8 gibi çilesi yok telefonun.Yine de yetersiz bir işletim sistemi.Nedendir bu yavaşlığı anlayamadım.

belleli n8 eskisine nazaran gayet hızlı. iyi bir şekilde yüklendğinde kasma takılma donma yok. gayet verimli hoş bir sistem
  • Belleyi 603de denedim ahmet menulerde tskilma yok ozellikle net tarayicisi ve menu cok stabil grldi bana.farkli bir isletim sistemi gibi.onceden opera gibi bazi programlari yuklerken hata verdi kurmadi sonraki gun o kurmayip uyumlu degil dedigi tum programlari kurdu telefon.opera da calisiyor arkadasimin telde.bide su dosys felan kaldirms olayi hizli olsa super olur.hd oyunlari yuklerkende kaldirirkende kasiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Belleyi 603de denedim ahmet menulerde tskilma yok ozellikle net tarayicisi ve menu cok stabil grldi bana.farkli bir isletim sistemi gibi.onceden opera gibi bazi programlari yuklerken hata verdi kurmadi sonraki gun o kurmayip uyumlu degil dedigi tum programlari kurdu telefon.opera da calisiyor arkadasimin telde.bide su dosys felan kaldirms olayi hizli olsa super olur.hd oyunlari yuklerkende kaldirirkende kasiyor

operanın son sürümleri belle ile uyumlu. evet bazı oyunları yüklerken uzun süre alabiliyor. uygulama kaldırmak basit yanlız. uygulama iconun üstüne basıp tutup sil diyoruz sadece. belle eski symbianlardan çok farklı birşey oldu. hatta symbian bile diyemeyiz artık ona. ki nokia bile artık bu işletim sisteminin adını "nokia belle" olarak değiştirmiş.

birde yukada n8 çilesi demişsin. şunu da not etmeden geçemeyeceğim. izlediğim videolara göre belleli n8 bu nokia 701 ile aynı performans ve hızda çalışıyor. ben büyük bir fark göremedim hız olarak. tabi sadece bunu videolardan yola çıkarak söylüyorum daha canlısını görmedim 701'in

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 28 Aralık 2011; 9:39:37 >

• Arkadaşlar Bellenin son sürümünü yükledikten sonra effektleri değiştiremiyorum. Klasörü kopyalıyorum, ama değişen birşey olmuyor. Daha önce ivo belle vardı, onda çok kolay değişiyordu, ancak son sürümde yapamadım. Başka bir yolu varsa söylermisiniz lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arustamov71

Arkadaşlar Bellenin son sürümünü yükledikten sonra effektleri değiştiremiyorum. Klasörü kopyalıyorum, ama değişen birşey olmuyor. Daha önce ivo belle vardı, onda çok kolay değişiyordu, ancak son sürümde yapamadım. Başka bir yolu varsa söylermisiniz lütfen.

c:\data\effect klasörüne atacaksın hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arustamov71

Arkadaşlar Bellenin son sürümünü yükledikten sonra effektleri değiştiremiyorum. Klasörü kopyalıyorum, ama değişen birşey olmuyor. Daha önce ivo belle vardı, onda çok kolay değişiyordu, ancak son sürümde yapamadım. Başka bir yolu varsa söylermisiniz lütfen.

c:\data\effect klasörüne atacaksın hocam.

Biliyorum da hocam, ben ayarlarda tema effektlerini açık duruma getirmemişim, şimdi halletim.

Yine de teşekkür ederim

• merhaba arkadaşlar elimde bir n8 var başım belada bi kaç denemeden sonra sanırım telefonu bozdum belle yükleyelim derken. 1. sayfadaki işlemleri yaptım geriye doğru saydı en sonunda no connection gibilerinden bir hata mesajı aldım ve bağlıyorum yine phoenix görüyor telefonu bağlantı yok diyor önce 25,7 yi yüklemiştim sonra da belleyi yükledim fakat dediğim gibi şu anda telefonu ne açabiliyorum ne bilgisayara bağlayabiliyorum facebook sayfanıza üyeyim deiğiniz gibi team viewer vs ne gerekiyorsa yapıp şu telefonu hayata döndürmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1429

merhaba arkadaşlar elimde bir n8 var başım belada bi kaç denemeden sonra sanırım telefonu bozdum belle yükleyelim derken. 1. sayfadaki işlemleri yaptım geriye doğru saydı en sonunda no connection gibilerinden bir hata mesajı aldım ve bağlıyorum yine phoenix görüyor telefonu bağlantı yok diyor önce 25,7 yi yüklemiştim sonra da belleyi yükledim fakat dediğim gibi şu anda telefonu ne açabiliyorum ne bilgisayara bağlayabiliyorum facebook sayfanıza üyeyim deiğiniz gibi team viewer vs ne gerekiyorsa yapıp şu telefonu hayata döndürmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

25ten geri sayarken usb den çıkarıp açacaktın hocam. korkacak bir şey yok. n8e birşey olmaz. yapamadıysan bi şekilde ulaşırsan teamviewer ile hallederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 30 Aralık 2011; 17:03:13 >
  • phoneix le bağlanamıyor ama hata veriyor. açma kapama tuşuna b asınca bir kere titriyor ekran gelmiyor basılı tuttuğumda üç kez titriyor yine bişey olmuyor phoenixe nasıl bağlayıp tekrar yükleyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.