Şimdi Ara

Satılık ve Takaslık Atrix 4G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon temiz çiziksiz ve pasaporta işlidir. Telefonun ufak bi sorunu vardır oda ekranın iç kısmında ufak bi toz gibi bişi vardır. kesinlikle ölü pixel değildir.
    Telefonun kutusu kargdan dolayı biraz yıprandı şarj aleti ve usb kablosu vardır. zaten kutudan başka bişi de çıkmıyo. ayriyeten gittigidiyordan alınma bi hdmi kablom var o da hediyemdir epeydir yoktum askerde idim fiyatlar ölmüş zaten telefonun.
    Fiyat 700 tldir.

ha unutmadan bir de kılıfı var telefonun kardeşim almış sert kılıf şeklinde oda hediyedir.
    hadi hayırlısı

ilanı sırf resimler için güncelledim.
    REsimler için
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-acil-satilik-motorola-atrixg-56008926/detay/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu540 -- 14 Ağustos 2012; 3:33:35 >

• o toz silinemiyor mu nasıl birşey öyle
  • Içerden olduğu için cihazi açmak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu540 -- 25 Ağustos 2011; 19:21:31 >
  • Hocam takas düşünür müsün
  • ne ile?
  • Desire hd var
  • Desire hd var
  • desire hd düşünmem hocam çift çekirdek hoşuma gitti o tarz bi cihaz lazım:)
  • hocam çift çekirdek gibi ama sen bilirsin zaten oldukça iyi bir telefon çift çekirdek gibi
  • çokta güzel fiyat keske az param olsada hd7 ile takas önersem :D hd7yi degişicem ender android cihazlardan:)

arc neo atrix bu 3 cihaza bayılıyorum ha bide evo 3d :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: m35

çokta güzel fiyat keske az param olsada hd7 ile takas önersem :D hd7yi degişicem ender android cihazlardan:)

arc neo atrix bu 3 cihaza bayılıyorum ha bide evo 3d :D

walla hd7 yede bu cihaz verilmez yaa:)
    şaka maka satarsam bidaha almıcam aralıkta askere gidiyom. artık askerden gelince motorola ne cihazlar çıkarmış görecez ona göre alacaz bi motorola daha
  • hocam askere ne zaman gidiyorsun ben okul zamanında (eylül içinde sonlara doğru olabilir) alabilirim
  • aralık 2011 de inşallah gidiyorum. 1 ile 3ü arası sınav 12 si kesin askerim.
  • Peki hocam bakacaz insallah alirim
  • ya geçen bi tane 800 e satılıyodu sana linkini pm atmaya çalıştım ama site bakım arızası verdi
  • aynen ya bakım arızası vardı tüh. neyse sağlık olsun 800e satılmıştır satılmamışsa anında çekebilirdim neredeyse
  • hocam hdmı kabloda cıkması lazım degılmı kutuda sadece bılgılendırme amaclı ılanı etkılemek ıcın soylemıyoruum hayırlı satıslar bu arada bende sattımda oradan bılıyorum
  • Walla benim aldiğim kişi çikmiyor dedi ayriyeten sordum sifir alan bi arkadaşa onda da çikmamiş.
    Ama zaten ben aldim bitane sonradan yaninda onuda göndereceğim
  • Huawei İdeos X5 ile takas olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.