Şimdi Ara

Transporter 2010 gündüz farı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hayırlı akşamlar olsun bir sorum olacak bizim araçta gündüz farı var lambası bile var ama yanmıyor yeni kasalarda ise yanıyor . Bunu nasıl aktif hale getirebiliriz ? servise mi göstermek lazım yada ek bir ücret varmıdır ? bir oto elektrikçiside anlarmı bu işten ?

• quote:

Orijinalden alıntı: st0nejhen

arkadaşlar hayırlı akşamlar olsun bir sorum olacak bizim araçta gündüz farı var lambası bile var ama yanmıyor yeni kasalarda ise yanıyor . Bunu nasıl aktif hale getirebiliriz ? servise mi göstermek lazım yada ek bir ücret varmıdır ? bir oto elektrikçiside anlarmı bu işten ?

Ben Caravelle sahibiyim.Transporterlarda gündüz farı mevcut fakat yanmıyor 102-140-180 hp farketmeksizin.Caravelle de var,yanıyor.Birkaç forumda onu sigortaya kablo takıp yakmaya çalışanı görmüştüm.Galiba ışık yanmamış ve arıza ışığı yanmış.Oto elektrikçiye filan gitmeyin.Sonra Doğuş ota b*ka garanti dışı diyor.Ama bence mutlaka vardır çözümü serviste.

Ek ücret alırlar mı diye sormuşsunuz,karşınızdaki firma Doğuş.Tekrar düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Dogukan -- 18 Ağustos 2011; 23:55:42 >

• yardımın için teşekkür ederim en son çıkan transporterlerde gündüz farı var sadece 2010 modellerde yok
  • quote:

yardımın için teşekkür ederim en son çıkan transporterlerde gündüz farı var sadece 2010 modellerde yok

Gündüz farı yeni kasa Transporterların hepsinde var 2010-2011 farketmeksizin.Fakat yanmıyor,Caravelle'de yanıyor.Hem de söndüremiyorsun.Kontak on konumuna geldikten sonra imkanı yok yanıyor.

* Ben yanmamasını istiyordum Son kızım o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Dogukan -- 19 Ağustos 2011; 0:44:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

quote:

yardımın için teşekkür ederim en son çıkan transporterlerde gündüz farı var sadece 2010 modellerde yok

Gündüz farı yeni kasa Transporterların hepsinde var 2010-2011 farketmeksizin.Fakat yanmıyor,Caravelle'de yanıyor.Hem de söndüremiyorsun.Kontak on konumuna geldikten sonra imkanı yok yanıyor.

Hocam yansın işte ne güzel :)

• vag-com ile aktivasyon isteyebilir; bir vw klasiği..
    silecek kolu değişip,özellik aktif edilince olmayan yol bigisayarı, ortaya çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

quote:

ali yanıyor bir firmacı arkadaşımız kendine sıfır city van aldı onunkinde kontağı çevirdiği gibi yanıyor aynı sende olduğu gibi ...

• beyler corollada far kontrol kolunda nokta yere gelince gündüz farları yanar. altında birde OFF vardır. belki sizinkide böyledir. bir bakın bakalım? belkide vardır siz nokta olan konuma getirince kapandı diye 1 tık daha off a indirmiyo olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slidex19

beyler corollada far kontrol kolunda nokta yere gelince gündüz farları yanar. altında birde OFF vardır. belki sizinkide böyledir. bir bakın bakalım? belkide vardır siz nokta olan konuma getirince kapandı diye 1 tık daha off a indirmiyo olabilirsiniz.

baktım yok öyle birşey bizim arabada yeni 2012 üretimde gündüz farı yanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.