Şimdi Ara

Yeni Focus 1.6i 125 ps POWERSHİFT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
33.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Focus 1.6i 125 ps POWERSHİFT hakkında bir kaç sorum var.

1- Alınmaya değer bir motor-şansızıman uyumuna sahip midir?
    2- Bu motora tüp uygulanabilirmi? Uygulanırsa araç garanti kapsamı dışına çıkarmı?
    3- Fiyat/Perfomans açısından ne düşünürsünüz?

• Geldi mi powershiftle ? style fiyatı ne kadar ?
  • powershift geldimi ?
  • Atmosferikte güzel ve fazlasıyla yeterli kombinasyon.
  • geldi evet, fordun sitesinde 2012 binek araç fiyatları kısmında görünüyor...
  • Ee ben Powershift'li olanını göremedim...
  • arkadaşımda düz vites 125lik 1.6 benzinli mondeo var. Hem gitmiyor hem çok yakıyor. tüpsüz dayanılmaz
  • modellere göre fiyatların yazdığı yerin üst kısmında 2012 model araç fiyatları için tıklayın diyor, oraya tıklayınca pdf formatında fiyatlar çıkıyor..o dosya içinde powershift modelleri görünüyor focusun..
  • Kulağa hoş geliyor da yakıtı nasıl acaba.
  • 125 hp civic i ucuyorda, mondeo neden gitmiyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgacem

arkadaşımda düz vites 125lik 1.6 benzinli mondeo var. Hem gitmiyor hem çok yakıyor. tüpsüz dayanılmaz

Yok be amma yaptın sende.Avensis'ten sonra sınıfında motor olarak en başarılı araç atmosferik olarak.Hem ciddi az yakıyor o ağırlık altında hem de performanslı.Kullanmasak doğru sanacağız...

quote:

Orijinalden alıntı: musch-lee

125 hp civic i ucuyorda, mondeo neden gitmiyor acaba

Aradaki yaklaşık 300kg farktan olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 18 Ağustos 2011; 23:20:59 >
  • Evet Powershift geldi 2012lerle birlikte üstelik 2012 modellerde tüm donanımlarda Esp+Tvc standart haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz6 -- 18 Ağustos 2011; 23:24:46 >
  • Bayilere de geldi mi acaba? Geldiyse gidip bir deneyeyim çok merak ediyorum.
  • 1.6 fsi passat ve bu aracin duzunu kullandm. Uzun yolda keyfsiz arabalar. D sinifina 1.6 turbisuz yaramiyor.

Focus ama daha hafiftr dha seri olr mondeoya gore. Kullanmadm ama ole olmasi lzm
  • eylül gibi bekliyordum ben bayilere geldiğini sanmıyorum.3000 tl fark fazla değil bence dsg ile karşılaştırınca vw 6000 tl istiyor dsg ye.

bayilere geldiyse kesin biri yarın testini yazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 19 Ağustos 2011; 1:13:10 >
  • Fiyat listesinde ve teknik bilgilerde Focus Powershift'in esamesi okunmuyor. 1 yıldan önce de gelmesi planlanmıyordu. İşte fiyat listesi;
    http://www.ford.com.tr/SBE/fiyat-listeleri/binek-arac/p=1204987284761
    Bu listede powershift gören varsa bize de göstersin bakalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terapist70 -- 19 Ağustos 2011; 1:19:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terapist70

Fiyat listesinde ve teknik bilgilerde Focus Powershift'in esamesi okunmuyor. 1 yıldan önce de gelmesi planlanmıyordu. İşte fiyat listesi;
    http://www.ford.com.tr/SBE/fiyat-listeleri/binek-arac/p=1204987284761
    Bu listede powershift gören varsa bize de göstersin bakalım..

https://apps.ford.com.tr/ebrochure/download.aspx?file=2012_Binek_Araclar_Fiyat_listesi.pdf Burada Görebilirsin :)
  • bayilere gelmedi diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: musch-lee

125 hp civic i ucuyorda, mondeo neden gitmiyor acaba

o kasaya yetmiyor o motor
  • Yeni Focus ta 125 hp Duratec motor 0-100 değeri 11.0 sn Mondeo da ise Ti-VCT 120PS değeri 12.3 sn arada 1 sn den fazla bir süre var az buz değil.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.