Şimdi Ara

Karşınızda Dell'in LED aydınlatmalı en ince LCD monitörü: S2330MX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Masaüstü bilgisayarlar için birbirinden başarılı LCD monitörlere imza atan Dell firması şimdi de kendi ürün portföyündeki en ince modeli S2330MX'i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

250$ fiyat etiketiyle teknoloji mağazalarının vitrinlerindeki konumunu yavaş yavaş alması beklenen LED aydınlatmalı S2330MX, 23-inç boyutunda TN panel ve Full HD çözünürlük sunuyor. LED teknolojisi sayesinde standart LCD monitörlere kıyasla daha az güç tükettiğinin altı çizilen ve 2 ms tepki süresiyle gelen S2330MX'de DVI ve D-Sub bağlantılarına yer verildiğini görüyoruz. Dell S2330MX'in kutu içeriğinde DVI-HDMI adaptörü de bulunuyor.

Dell'in ince modelinin 22-inç'lik versiyonunun da mevcut olduğunu ekleyelim. O da 220$'dan satılacak.

• monitör incede keşke ayaklarıda incelse.yoksa pek anlamı yok duvara asanda çok az insan.
  • Ayak hariç LG'nin 2250 modelinin neredeyse aynısı. Malzemesi bile aynı. Samsung'un da benzer bir modeli vardı. Bunların hepsi sûnî rekabet oluşturularak tek elden mi üretiliyor, ne?
  • Kalın olsun görüntüsü kaliteli olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Ayak hariç LGnin 2250 modelinin neredeyse aynısı. Malzemesi bile aynı. Samsungun da benzer bir modeli vardı. Bunların hepsi sûnî rekabet oluşturularak tek elden mi üretiliyor, ne?

eğer onlar olmasa bu monitör 220 dolarmı olurdu acaba :) bence 600 dolardan aşşağı olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Ayak hariç LGnin 2250 modelinin neredeyse aynısı. Malzemesi bile aynı. Samsungun da benzer bir modeli vardı. Bunların hepsi sûnî rekabet oluşturularak tek elden mi üretiliyor, ne?

eğer onlar olmasa bu monitör 220 dolarmı olurdu acaba :) bence 600 dolardan aşşağı olmazdı.

Diğerleri dediğinden LG olanı ben de var. 250 dolar civarında şu anda. LG o monitörü çıkardığında Dell'in bu monötörü yoktu bile...
  • Monitörün inceliğinin benim için hiçbir artısı yok, aksine çok ince olduğu için tedirgin eder beni dikkat konusunda. Belki aynı derece sağlamlığa sahiptirler bilemem ama sonuçta monitor ha 1cm olmuş ha 5cm kalın olmuş baktığın ekranda inceliğin +sı yansıyor mu önemli olan o benim için.
  • görüntü güzel olduktan sonra incelik farketmez işlevi yeterli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.