Şimdi Ara

Samsung, gelecekte çift dokunmatik ekranlı cep telefonları geliştirebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Toplam satışlar içindeki payı gün geçtikçe artan akıllı telefonlar, yaşanan hızlı teknoloji gelişmelerle beraber güçlü donanımları bünyelerinde barındırmaya ve adeta birer multimedya canavarına dönüşmeye başladılar. Diğer yandan akıllı telefonların birbirine benzemeye başladığını söylemek mümkün. Ancak Kyocera Echo bu durumu kökten değiştirmişti. Echo, piyasadaki rakiplerinin aksine çift dokunmatik ekranla geliyordu. Üstün multi-tasking özellikleriyle donatılan Echo, her iki ekranı da birleştirildiğinde mini tablet formuna dönüşebiliyordu. Görünüşe göre bu durum Güney Kore'nin teknoloji devi Samsung'un da ilgisini çekmiş olabilir.

Güney Koreli üreticiye yakınlığıyla tanınan Sammyhub, gizli kaynağından elde ettiği iki farklı çizimi internette paylaştı. Kitap gibi katlanabilen çizimlerden birisi tamamen dokunmatik ekrana, diğeri ise hem dokunmatik ekrana hem de QWERTY klavyeye sahip. Çizimlerin Samsung tarafından gerçeğe dönüştürülüp dönüştürülmeyeceğini ise zaman gösterecek. IFA etkinliğini merakla bekliyoruz.

• Biz kullanıcılar açısında büyük bi gelişme böyle bi haber kyocera echo yu hep merak etmiştim açıkçası samsungtan böyle bi cihazı görmek hele ki ülkemizde satışa sunulduğunu düşünmek açıkçası heyecanlandırdı beni.
  • Normal tabletler kadar tutulucagini sanmam ama guzel bulus emege saygi
  • İki ekran arasındaki çerçeveyi görülemeyecek kadar küçük yapsalar çok hoş olur.
  • 3 ekranlı olsun eyefinity yapalım.
  • yaw bu sizdirma isi yapan adamlarda ne acayip cok gizli cok super bisiymis gibi samsungdan baskasina ait bi fikrin urune donusturulmesi daha ... acin sonynin web sitesini 1 ay sonra cikaracagi 2 tabletten biri aha bu cihazin aynisi

Forumdaslarim yorulmasin bi resim yerlestireyim
    SONY

Microsoftun sahip oldugu bi patent oldugu soleniyor cift ekran her ekranda farkli uygulama olabilecekmis

NEC Life touch

Toshiba Libretto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow6 -- 18 Ağustos 2011; 11:37:03 >

• bu bana biraz sony'nin tableti s2'yi andırdı. yoksa samsung yine tasarım hırsızlığı mı yapıyor?
  • hoş durmuyo bence.katlı halini ince olması lazım
  • Kalsin boyle iyi
  • daha öncedende vardı birini klavye birini ekran olarak kullanıyorsun çok saçma bişey bence samsung hiç bulaşmamalı
  • tasarım daha iyi olsa tululur bu telefon
  • 1 ekrana pil yetistiremiyolar 2 ekrana napicaklar merak ediyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

1 ekrana pil yetistiremiyolar 2 ekrana napicaklar merak ediyorum :D

2 pil koyarlar herhalde.bence gereksiz birşey
  • saçma sapan bişi allah askına ne işiniz var bi arada önlü arkalı ekranlı foto makinesi yapmıstı bu zekalılar
  • Beyler bu haber üzerine böyle bir tasarım yaptım.Nasıl sizce?

• tablet almak daha mantıklı bunların yerine..bence galaxy tarzı güzel cep telefonlarında,zira galaxy serisi piyasanın en güçlü android sistemli cep telefonları oldu,bu modeller ise biraz fantezi ürünler olur,fyatıda şuanki galaxy s2 modeline göre daha pahalıya gelirse zaten kimse yanaşmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Professor Chaos*

Beyler bu haber üzerine böyle bir tasarım yaptım.Nasıl sizce?

Tuşları SX1'deki gibi yanlara koyarsanız daha işlev görür hale gelir. Aksi taktirde ortadaki tuş takımı pek de ulaşılabilir bir konumda değil.

• Bu video'da gösterilen 3. cihaz burada ki çizimin gerçeği olabilir. Böyle olması daha güzel olur gibi.
  • ne yaparsanız yapın b*kunu cıkarmayın yeter
  • Yardir samsung
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.