Şimdi Ara

İbiza Alacagım kafam karıstı.butce 16.000

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar pejo 206 dusunuyordum ama ıbıza yı fark ettım ve daha cok hosuma gıttı.butcem 16 000.ama modeller falan kafam karıstı.2005 2006 alabılır mıyım ve hangı modeını onerırsınız.modeller arası farklar nelerdır.son olarak marka nasıl.servıs yedek parca yakıt.tesekkurler sımdıden

• Dizelini kullanıyorum 2006.Gayet memnunuz.Fakat dediğiniz fiyat aralığında temizini bulmanız zor. s-rider alırsanız en donanımlısı daha makbuldur.
  • referans olsun diye söylüyorum ben ibiza signo 1.4 110.000 kmde lpgli 17.000 liraya aldım 16.000 liranın üstüne biraz koyup temiz bulabilirsin, ama diesel bulamayabilirsin. ayrıca pejonun çok elektronik arızası verdiğini duymuştum sadece kulaktan dolma birşey ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

referans olsun diye söylüyorum ben ibiza signo 1.4 110.000 kmde lpgli 17.000 liraya aldım 16.000 liranın üstüne biraz koyup temiz bulabilirsin, ama diesel bulamayabilirsin. ayrıca pejonun çok elektronik arızası verdiğini duymuştum sadece kulaktan dolma birşey ;)

kac model sızın aldıgınız.ya baktım ama pek temız yok pahalı sanırım ıbızanın fıyatları.pejo yu alırım temızınıde bulurumda bı yandan da ıstemıyorum.ıbıza hos ama 2005 2006 16 bın e zor gıbı cı dden.bunların en dolu yada alınabılecek orta sevıy donanımlıları hangı modellerı oluyo
  • evet 2005 - 6yı 16.000e bulman çok zor, perte çıkmışlarını bulursun ama ;)

ben 2004ü gözüm kapalı aldım fiyatı da çok irdelemedim, ve ben de üstüne 1000 2000 koyup pejo 307 alacaktım, vazgeçirdiler umarım sen de vazgeçersin :)

ayrıca 2004ten sonra yanılmıyorsam makyajlandı ufak tefek far değişiklikleri yapıldı onun dışında donanım ve motor olarak değişiklik olduğunu sanmıyorum, forumda çok daha deneyimli arkadaşlar var onlar bu konuda yardımcı olurlar. ancak 2004 modeli bile bu fiyata kendisini hayran bıraktıracak kadar iyi ;)
  • Bende İbiza almayı düşünüyorum nelere dikkat etmem gerekir, 101 HP'lik olanlar daha çok tutulduğunu söylediler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.