Şimdi Ara

Cooler Master yeni işlemci soğutucusu GeminII S524'ü satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Cooler Master resmi tanıtımını üç hafta önce yaptığı yeni işlemci soğutucusu GeminII S524'ün satışına başladı. 144 x 144 x 105 mm boyutlarında ve 592 gram ağırlında olan yeni soğutucuda elektrolizle kaplanmış bakır tabana ve 6mm kalınlığında altı adet bakır ısı borusuna yer veriliyor.

Tasarım özellikleri sayesinde işlemciyle birlikte bellek modüllerini de serinletebildiği belirtilen GeminII S524'e, 800-1800 devir/dakika hızlarında çalışan ve çalışma hızına göre 15.1-31.6 dbA arasında gürültü yaratan 120mm çapında fan eşlik ederken, dilendiği takdirde 140mm çapında daha büyük bir fanla da kullanılabiliyor.

Intel'in LGA 775/1155/1156/1366 ve AMD'nin ise AM2(+)/AM3/FM1 (Fusion-A serisi) işlemcileriyle uyumlu olan Cooler Master GeminII S524, yurt dışında 39.99$ olan son kullanıcı satış fiyatıyla alınabiliyor. 

• Satış fiyatı yurt dışında iyi gibide acaba ülkemizde ne olur merak ediyorum.Ürünü beğendim,gelirse almayıda düşünüyorum.
  • quote:

...elektrolizle kaplanmış bakır tabana ve 6mm kalınlığında altı adet bakır ısı borusuna yer veriliyor.

altıncı ısı borusu nerede ki, gizli mi acaba?
  • direkt temas degil.
  • nerde bulunur ?
  • Ülkemizde %35 ile 40'ı vergi olur. 100 liralık benzinin 60 tlsi vergi ne olacak bizim milletin halı anlamadım gitti.
  • Direkt temas olaydı iyiydi... Onun dışında akıllıca bir tasarım.. Direkt temas olsaydı tadından yenmezdi ancak üreticiyi de anlıyorum, bir sonraki ürüne de bişeyler bırakmalı ki devam edebilsin rekabete....
  • tam istediğim tasarım fakat daha türkiyede yok sanırım

• kullanıyorum, memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.