Şimdi Ara

Almeida için 20 M Euro'yu Gözden Çıkardılar !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Almeida için 20 M Euro'yu Gözden Çıkardılar !

Beşiktaşlı golcü futbolcu Hugo Almeida'nın, Portekiz Milli Takımı'yla Lüksemburg arasında oynanan maçta mükemmel bir gole imza atması siyah-beyazlı oyuncunun transferde bir anda ilgi odağı olmasına neden oldu.

Özellikle İtalya'dan Interli Eto'nun transferiyle gündeme gelen, başını Anzi takımın çektiği Rus külüplerinin şimdi de Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Hugo Almeida'yı gündemlerine aldıkları belirtildi.

Rus ekiplerinin Portekizli oyuncunun bonservisi için 20 milyon Euro'yu gözden çıkardığı öğrenildi.

Bu teklif karşısında heyecanlanan siyah-beyazlı yönetim Almeida ile yapılan görüşme sonrasında yıldız oyuncunun "Türkiye'de mutluyum ve hiçbir yere gitmek istemiyorum" diyerek tüm teklifleri geri çevirmesiyle rahat bir nefes aldı.

Beşiktaşlı futbolcunun, "Kulüp olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Bu durumda ne takım arkadaşlarımı ne de yöneticilerimi yalnız bırakmam. Beşiktaş'tan ayrılmaya niyetim yok. 3 senelik kontratımı tamamlamadan transfer görüşmesi yapmam " dediği ifade edildi.

Öte yandan Beşiktaş'ın uzun süredir elden çıkarmak istediği İtalyan oyuncu Matteo Ferrari alacaklarını tahsil etmek için siyah-beyazlı kulübü UEFA'ya şikayet etti. Buna karşılık olarak Beşiktaş yönetimi de olayı uluslararası tahkim mahkemesi CAS'a taşıyarak İtalyan defans oyuncusu Ferrari'den şikayetçi olduğu öğrenildi.

Lig tv

• Satılırsa Malesef para kazanamayağız, 2m€ verip alamadınız şu adamın bonservisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10.5

Satılırsa Malesef para kazanamayağız, 2m€ verip alamadınız şu adamın bonservisini.

20 milyon euroya satılsa dahi 8 milyonu bizim hocam.%40-%60 anlaşması var.Ayrıca Beşiktaş 4 milyon euro vermesi halinde oyuncunun tüm haklarına sahip olabiliyor.Ama şu aşamada 4'e alıp ertesi gün 20'ye satmak Mendes'e kazık atmak olur.Buda imkansız gibi duruyor Q7,Simao,Fernandes,Bebe,Sidnei'in olduğu ortamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

quote:

Satılırsa Malesef para kazanamayağız, 2m€ verip alamadınız şu adamın bonservisini.

20 milyon euroya satılsa dahi 8 milyonu bizim hocam.%40-%60 anlaşması var.Ayrıca Beşiktaş 4 milyon euro vermesi halinde oyuncunun tüm haklarına sahip olabiliyor.Ama şu aşamada 4'e alıp ertesi gün 20'ye satmak Mendes'e kazık atmak olur.Buda imkansız gibi duruyor Q7,Simao,Fernandes,Bebe,Sidnei'in olduğu ortamda.

Ben yalnış biliyormuşum o zaman, %70 fon'da diye biliyordum ayrıca benim kızdığım 2m€ için fon'a neden ihtiyaç duyulur.
  • quote:

quote:

quote:

Ben yalnış biliyormuşum o zaman, %70 fon'da diye biliyordum ayrıca benim kızdığım 2m€ için fon'a neden ihtiyaç duyulur.

2 Milyon Euro'ya ihtiyaçtan çok ben Mendes'in Türkiye'ye gelme şartı koydurduğunu düşünüyorum.Sonuçta oradayken de Real Madrid'in ilgilendiği Almeida'dan para kazanmayı ister Mendes ve Beşiktaş'ıda aracı olarak kullanmak isteyecektir.

• 20 milyon verdilerse yaninda holoskoyla ferrari birde hilberti de versinler. ziyani yok bize 8 milyon kalsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2 Milyon Euro'ya ihtiyaçtan çok ben Mendes'in Türkiye'ye gelme şartı koydurduğunu düşünüyorum.Sonuçta oradayken de Real Madrid'in ilgilendiği Almeida'dan para kazanmayı ister Mendes ve Beşiktaş'ıda aracı olarak kullanmak isteyecektir.

Bencede mantıklı bir düşünce, Mendes Avrupa'da çakallıklarıyla tanınan bir manajer zaten.

• 20 milyon vericek adamin aklindan degil bedeninden bile suphe ederim; o adam yakinda olcektir ondan verir o parayi.
  • Adamlar hiç para saymamış herhalde
  • Bi sene sonra satılır gider
  • Etse etse 10 eder, fazla abartmaya gerek yok. Henüz 20M edecek futbol oynamadı, kendini geliştirirse olabilir, potansiyel var.
  • 20 M euro öyle bir paradır ki, bırak gözden çıkmayı, altın yumurtlayan tavuğun kıçından bile çıkmaz.
  • :D
  • Real Madrid zamanında Almeidayı istemiş alamayınca Ronaldo,Kaka ve Benzemayı almıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Real Madrid zamanında Almeidayı istemiş alamayınca Ronaldo,Kaka ve Benzemayı almıştı.

Yanlış hatırlıyorsun Benzema'ya alternatif düşünülmüştü bir süre.
  • ilahi bjk taraftarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: megi21

ilahi bjk taraftarı

İşinize geldi mi LigTv güvenilir kaynak ama işine gelmedi mi ''eheuhe ilahi bjk taraftarı''.
    Burak Yılmaz'ın Avrupa'yı peşinden koşturduğuna inanıyorsun da bre Nasreddin Hoca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Orijinalden alıntı: megi21

ilahi bjk taraftarı

İşinize geldi mi LigTv güvenilir kaynak ama işine gelmedi mi ''eheuhe ilahi bjk taraftarı''.
    Burak Yılmaz'ın Avrupa'yı peşinden koşturduğuna inanıyorsun da bre Nasreddin Hoca.

bu adamı dikkate alma salla gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Real Madrid zamanında Almeidayı istemiş alamayınca Ronaldo,Kaka ve Benzemayı almıştı.

Güiza Fenerbahçe almadan önce Eto'o yedeği olarak düşünülmüştü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.