Şimdi Ara

Age of Empires Online Bugün Başlıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Age of Empires serisini ismiyle devam ettiren Age of Empires Online bugün açılıyor. Oyundaki iki devasa uygarlıktan birini seçerek kendi medeniyetinizi başlatabilirsiniz.

Free-to-play yani ücretsiz olan Age of Empires, oyuncuları kendisine alıştırdıktan sonra ufak ücret taleplerinde bulunuyor. Oyunu Games for Windows Marketplace'den veya kendi web sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat eğer kutulu sürümünü almak isterseniz 20$ vermeniz gerekiyor. Premium Civilation paketini içeren kutulu sürümleri pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Nadir eşyalar, danışmanlar, teknolojiler ve ekstra eşya slotları gibi ek özellikler bulunuyor.

İsteyen oyuncular 10$'lık veya 5$'lık paketleri de tercih edebilir. Elbette fiyat düştükçe paketlerin sunduğu avantajlar da azalıyor.

• oyunu indirmeye başladım bile :)
  • acaba oyuna giripte oynayan var mı ben bi türlü oyuna giremedim hep ıp hatası alıyorum
  • silverlight diye program geliyor nasıl indiricem biri anlatsın
  • bendede ip hatası veriyor
  • bende de 25 karakter uzunluğunda bir şifre istedi bulamadım bilen var mı şifre ne ve ya nerde yazıyor
  • Ben Oynuyorum 6 lw lim Çok Güzel Yapmışlar oyunu herkezin oynamasını tavsiye ederim 15g puanda geldi
  • Ben Oynuyorum 6 lw im çok güzel yapmışlar
  • Denemek lazım.
  • 25 karakter uzuluğundaki şifreyi nerden bulup yazıyoruz başkanlar
  • arkadaşlar ben de oynuyorum 7 levelim isim:HunterGamex93 ekleyin birlikte oynayalım :)
  • bende başladım mısırlıyım 10 levelım yalnız bu premium paket işi kötü olmuş, satın almadan adam akıllı bir yerlere gelmek zor
  • evet ya ama oyun zevkli biraz zaman geçsin oyun popüler olursa alınır bence
  • bu oyun para yazıyo diye duydum biraz riskliymis oynayan 14 15 yasında aile bilgisayarından oynayan arkadaslar eve bi miktar para geldimi bu oyunu oynayınca yani oyunu oynadiginizdan beri para yazdimi bilgilendirirseniz iyi olur
  • Oyunla ilgili her türlü desteği alabilceginiz bir fan sitesi buldum arkadaşlar çok çalışkanlar çokta yardım severler

http://www.ageofempiresonlineturkiye.com/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.