Şimdi Ara

Seksenler (2012) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
891
Cevap
7
Favori
35.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konusu cok iyi olan bir dizi ama cok sade oldugunu dusunuyorum ama turk dizilerinin cogundan iyidir elimden geldigince takip edecem
  • Ülkenin o zamanki durumunu gerçekten iyi anlatmışlar.
    Sevdim diziyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Gençlerin odasında duvarda asılı olan Fenerbahçe amblemi o dönemde kullanılmıyordu yalnız Fenerbahçe amblemi 10 sene kadar önce modernize edilmişti.

Fotoğrafı var mı acaba merak ettim.
  • quote:

Gençlerin odasında duvarda asılı olan Fenerbahçe amblemi o dönemde kullanılmıyordu yalnız Fenerbahçe amblemi 10 sene kadar önce modernize edilmişti.

Doğrudur..
    80'ler bir farklıydı,şimdiki nesil her ne kadar bizler ile alay etse de..
    Bizlere bunak dese de..
  • 1 bölüm çok iyiydi buna göre ben pek beğenmedim ama ülkenin o durumu iyi anlatıyor ayrıca günümüz sahnelerinde Şoray Uzun'un konuşma başka güzel bir olay diğer bölümü bekliyoruz bazıları biter falan demiş hiç sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ALA-

quote:

son türkiye kupasını da anlatırlar o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

quote:

Çok komikmiş inexo kardeş.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

anlaşıldı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

anlaşıldı

Evet?
    Neyse konuyu saptırmayalım.
  • Güzel bir dizi ben beğendim. Herşeyden önemlisi uzun bir aradan sonra Şoray Uzun dizilere geri döndü, en çok da buna sevindim.

Umarım uzun soluklu bir dizi olur. Zaten Birol Güven'in dizileri en az 5-6 sezon sürmesiyle ünlü, isterse rezil bir senaryo koysun ama her hafta Şoray Abi'yi tv'de görelim de başka birşey istemem.
  • quote:

quote:

http://goo.gl/ZGf4L

o zamanlar kullanılan arma;
    http://goo.gl/MznZj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEISENBERG -- 1 Şubat 2012; 19:07:44 >
  • Ben beğendim. En azından izlenmeyi hak ediyor.
  • çok güzel bir dizi:) benim çok hoşuma gitti.. 80leri görmedim ama köyde yaşadığımız için şehirdeki seksenleri biz 90larda gördük:) merdaneli makina vs..
    Bence tutar bu dizi.. Ama senaryosuna bakınca çok uzun süreli bir dizi olmayacak sanırım..
    Leyla ile mecnundan sonra izleyecegim ikinci dizimde geldi galiba:) diziyi beğenen arkadaşlarla yeni bir konu açabiliriz.
  • Konu güzel ama dizi boş. Başladığından beri izliyorum konusu için ama insan biraz düzgün bir espri koyar. Her şey tahmin edilebilir zaten dizide ,
    kasetçinin Şoray'ın kardeşine aşık olacağı , müteahhitin onun çıkacağı , Şoray'ın yazdığı kızın arabası bozulan adamla olan ilişkisi vs...
  • Dizinin jenerik müziği çok damar ya Ümit Besen - Okul Yolunda
  • ben 2 bölümünüde izledim beğen açıkcası bir o dönemi merak ediyorum umarım dizi tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Dizinin jenerik müziği çok damar ya Ümit Besen - Okul Yolunda

aynen acayip kafa bozuyor ama güzel
  • ben iki bölümünü de seyrettim.

Dizi seksenleri anlatıyor. Anlatıyor da Birol Güven'in bakış açısıyla anlatıyor.

Açıkçası Birol Güven bana hitap etmiyor.

Şimdilik Şoray Uzun için seyrediyorum ve oyunculuğu çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz112 -- 2 Şubat 2012; 9:24:34 >
  • 2.bölüm bitti..Güzel takip ederim fakat yer yer abartıya kaçıyor.Ayrıca 30-40 dk rahatlıkla anlatılabiliecek olaylar 1 saat 50 dk da anlatılıyor bu da sıkıyor haliyle."her dizide olduğu gibi"..
    Bir de 2-3 dk da bir müziği dayamasalar çok daha iyi olacak ve de her seferinde 1980-2012 yazmaları.Hee biz anlamayız yoksa
    2.bölümde mutfakta Migros markalı reçel vardı
  • Ufak ayrıntılara fazla takılıyorsunuz kanımca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 2 Şubat 2012; 18:22:18 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.