Şimdi Ara

Windows 7 açılmıyor System Recovery ve Repair olmuyor. Bilgisayarı Format atmadan nasıl açabilirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
26.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, dün akşam bilgisayarımı normal olarak kapattım 1 gün sonra(bu akşam) açmak istediğimde Recovery CD sini takıp System Repair yapın şeklinde bir mesajla karşılaştım.
    Fakat System Repair veya System recovery i denedim, ne yaptıysam olmadı.
    F8 ile ms-dos a ulaşmak istiyorum fakat F8 in basılması gereken yer gelmeden onarim cd sini bilgisayarınıza takıp bilgisayarı yeniden başlatın ve tamir edin şeklinde mesaj çıkıyor.

Bilgisayarı formatlarsam sorun çözülecek fakat C sürücüsünde ihtiyacım olan word ve excel dosyalarım var.

Bilgisayarı format atmadan kurtarmanın bir yolu yok mu acaba?
    Bu ekrana ulaşıyorum fakat hiçbirisi bir işe yaramıyor.

Windows 7 açılmıyor System Recovery ve Repair olmuyor. Bilgisayarı Format atmadan nasıl açabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyy -- 16 Ağustos 2011; 1:48:17 >

• "Formatsız Bilgisayar Kurtarma" - PC'ye Nefes Aldıran 11 Ücretsiz Program

Bilgisayarınızı hızlandırmak için bazı yardımcı programlar aşağıda listelenmiştir.Bu programlar sayesinde 5 seneden fazla süredir pc'ye format atmama gerek kalmadı.

"Mavi ekran" hataları,%100 cpu,kendi kendine kapanma,aşırı ısınma gibi sorunları kökünden halledecek ve bilgisayarınızı format atmışcasına veri kaybı yaşamadan kusursuz hale getirecek programların listesi aşağıdadır.

SİTEYE GİThttps://goo.gl/GiQPgh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkheart41 -- 10 Temmuz 2018; 11:43:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.