Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.650
Cevap
10
Favori
116.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınav öyle dışarıdan zannedildiği gibi kolay değildi, hatta saçmaydı bile diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliDumrul93

quote:

Orijinalden alıntı: halim68

Birey Ygs 3
    Türkçe:39d 1y
    Matematik:39d 1b
    Fen Bilimleri:39d 1y
    Sosyal: 36d 3y 1b

Maşallah de üstat nazar değecek

Maşallah
  • Fem Deneme 11 li .. 7.Deneme

Türkçe :2 y
    Sos:6 y
    Mat:full
    Fen: 2 y 1 b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hantala -- 30 Ekim 2011; 15:05:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hantala

Fem Deneme 11 li .. 7.Deneme

maşallah.sırrı nedir bu başarının?
  • Fem 11li deneme,1.deneme
    türkçe 1b
    matematik full
    fen full
    sosyal 3y1b

şaka canım çözünce editlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuspecTR -- 30 Ekim 2011; 17:03:20 >
  • Şu Fenden 35+ üstü yapanlara çok imreniyorum valla. Helal olsun hepinize.
  • Fem 11'li deneme(3. Deneme)

Tr 34-6(Paragrafı yarım yamalak okumanın sonucu)
    Mat 39-1
    Fen 34-6(Aşırı dikkatsizlikler )
    Sos 34-6

YGS-1 450
    YGS-2 443

Türkçe ve Fen açısından moral bozucu oldu biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Fem 11'li deneme(3. Deneme)

Mat 39-1
    Sos 34-6

YGS-1 450
    YGS-2 443

Fem 11'li denemenin zorluğu nasıl dostum ben de almayı planlıyorum da güzel mi sorular??
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

quote:

Mat 39-1
    Sos 34-6

YGS-1 450
    YGS-2 443

Fem 11'li denemenin zorluğu nasıl dostum ben de almayı planlıyorum da güzel mi sorular??

Yeni müfredattan konular eklendiğini söyleyebilirim. Fenden rahat 3 soru yeni müfredattan gelir. Sosyali genelde ortalama üstü diyebilirim. Türkçesi gayet normal. Kolay kesinlikle diyemem, zaten netlerimden de süper olmadığım belli. Matematikte düşündürücü hoş sorular koyuyorlar bir iki tane. Bilen için %90'ı rahat yapılır. Bilmeyen haliyle her soru zor gelir. Bana göre normal kıvamda. Belki bir kaç tane uğraştırıcı soru da eklenebilir. Fen ise bana göre tam kıvamında diyebilirim. Genelleme yaparsak normal zorlukta denemeler diyebilirim. (Bunların hepsini 3 denemeye bakarak söylüyorum.)

Ayrıca yanlış bir kanı da var, onu da söyleyim: FEM'in dershanede öğrencilerine yaptığı denemeler zor diyebilirim. Özellikle genel denemelerde gayet zorlayabiliyor. Sosyal tabiri caizse bir yerinizden kan alıyor diyebilirim. FEM öğrencileri kolay soruları çözüyor, gerçek sınavda yapamıyor gibi kanı oluşmasın. Gayet ölçücü denemeleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 30 Ekim 2011; 18:16:21 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

quote:

Mat 39-1
    Sos 34-6

YGS-1 450
    YGS-2 443

Yeni müfredattan konular eklendiğini söyleyebilirim. Fenden rahat 3 soru yeni müfredattan gelir. Sosyali genelde ortalama üstü diyebilirim. Türkçesi gayet normal. Kolay kesinlikle diyemem, zaten netlerimden de süper olmadığım belli. Matematikte düşündürücü hoş sorular koyuyorlar bir iki tane. Bilen için %90'ı rahat yapılır. Bilmeyen haliyle her soru zor gelir. Bana göre normal kıvamda. Belki bir kaç tane uğraştırıcı soru da eklenebilir. Fen ise bana göre tam kıvamında diyebilirim. Genelleme yaparsak normal zorlukta denemeler diyebilirim. (Bunların hepsini 3 denemeye bakarak söylüyorum.)

Ayrıca yanlış bir kanı da var, onu da söyleyim: FEM'in dershanede öğrencilerine yaptığı denemeler zor diyebilirim. Özellikle genel denemelerde gayet zorlayabiliyor. Sosyal tabiri caizse bir yerinizden kan alıyor diyebilirim. FEM öğrencileri kolay soruları çözüyor, gerçek sınavda yapamıyor gibi kanı oluşmasın. Gayet ölçücü denemeleri var.

Teşekkürler hocam baya ayrıntılı yazmışsın.Ben geçen sene femin ygs denemelerini pek çözmemiştim bi tek zaman denemelerini çözüodum biyolojisi zorluyodu bu sene çözelim bakalım femi

• quote:

Orijinalden alıntı: blacktox55

quote:

Çalışmak.Başka açıklaması yok.Ancak nası bir çalışmak dersen şayet..

İst. Üni.Elektrik Elektroniği kazanıp 2.sınıfta bırakıp hazırlanıp 12bininci olup tekrar hazırlanmayı göze almak ve sağlam bir arşiv barındırmak diyebilirim kısaca.. :) Uzuncası senin 'ne' öğrenmek istediğine bağlı.. Kaynak mı ? Çalışma tarzı mı ? Bana uyan sana uymaz.. Benim yapabildiğimi sen yapamazsın gibi..Ama en önemlisi şudur, dikkat etmek..Baştan savma yapmamak.. Yapamadığın her soruyu(!) defterler oluşturup yazmak.. çözümüyle beraber.. Fizik,kimya,biyoloji neyse artık.. Kesinlikle program... ;) Lys Mat ve geo toplamda 1y 1boştu.. Bu birikimden kaynaklı bir şey ..Yapamadığın her soruyu yanı başında bulundurabileceğin bir deftere geçirmek..Odanın duvarlarını yapamadığın sorularla doldurmak.Bak kime sorarsan sor hep çok çalışmadım geyiği geçer.Yok arkadaş öyle şey mi olur lan ? Çok çalışmadım.. Çalıştın işte abi çalışmasan fulleyemezsin.Çalışmadan olmaz..Emek olmadan yemek olmaz..

Kolay gelsin.

• türkçe :28
    mat:33
    fen : 33
    sosyal : 28
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blacktox55

quote:

Çalışmak.Başka açıklaması yok.Ancak nası bir çalışmak dersen şayet..

İst. Üni.Elektrik Elektroniği kazanıp 2.sınıfta bırakıp hazırlanıp 12bininci olup tekrar hazırlanmayı göze almak ve sağlam bir arşiv barındırmak diyebilirim kısaca.. :) Uzuncası senin 'ne' öğrenmek istediğine bağlı.. Kaynak mı ? Çalışma tarzı mı ? Bana uyan sana uymaz.. Benim yapabildiğimi sen yapamazsın gibi..Ama en önemlisi şudur, dikkat etmek..Baştan savma yapmamak.. Yapamadığın her soruyu(!) defterler oluşturup yazmak.. çözümüyle beraber.. Fizik,kimya,biyoloji neyse artık.. Kesinlikle program... ;) Lys Mat ve geo toplamda 1y 1boştu.. Bu birikimden kaynaklı bir şey ..Yapamadığın her soruyu yanı başında bulundurabileceğin bir deftere geçirmek..Odanın duvarlarını yapamadığın sorularla doldurmak.Bak kime sorarsan sor hep çok çalışmadım geyiği geçer.Yok arkadaş öyle şey mi olur lan ? Çok çalışmadım.. Çalıştın işte abi çalışmasan fulleyemezsin.Çalışmadan olmaz..Emek olmadan yemek olmaz..

Kolay gelsin.

sağlam bir birikim de varmış sende gerçekten de.ben tam olarak soruyla bütünleşemiyorum.çözemediğim soruları gözümün önüne getireceğim.tuttum bunu.

• Fem deneme seti-5. deneme
    Türkçe:35-5
    Mat:36-2
    Sosyal:34-6
    Fen:01
  • ilk sınavımda türkçe 30 , matematik 25 , sosyal 33 tü dünde 2.sınavı olduk biraz yorgunluk vardı üzerimde sanırım paragraf sorularında baya etkisi oldu bunun

ikinci sınav ise türkçe 30 , sosyal 18 , mat 20
  • FEM- YGS 3

TÜRK: FULL
    MAT: 2Y
    FEN: 5Y-1B
    sOS: 4Y-2B
  • herkes einstan mübarek ego tatmin için sallamayın
  • Birey ygs-3
    Türkçe:37.75
    Sosyal:17.5
    Matematik:32.75
    Fen:28.25
    ygs1:404
    ygs2:400 matematik alayı dikkatsizliksosyali de bilmiyorum coğrafya falan öğrenmem gerek cidden moralim bozuldu
  • FEM YGS-3

TR 35-5
    Mat 38-2
    Fen 35-5
    Sos 32-8

YGS-1:448
    YGS-2:445

TÖDER (Türkiye Geneli)

TR 35-5
    Mat 37-3
    Fen 37-3
    Sos 37-2

YGS-1:457
    YGS-2:457

Türkçe niye tıkandı ya? Vallahi 36-4'ü göremez olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 1 Kasım 2011; 15:08:00 >
  • Hedefim türkçe 35 sosyal 30 matta 30 olursa benim için süper olur benim asıl hedefim Kara veya Hava Harp inş. olur 2sinden biri:)
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.