Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.650
Cevap
10
Favori
116.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tr 1y,sos 7y1b,mat1y4b,fen1y2b.
    tr,fen,sos,mat sıralamasını denedim ilk defa.mat.te boşlarıma dönemedim ama yine de iyidi.
  • Birey ygs 2

Oncelikle ozel sozel derslerde gerizekali gerizekali, cevabi hatali sorular vardi.Bir daha girmem boye olursa.
    Turkce 35 d 5y
    Sos. 35d 4y 1b
    Mat Full
    Fen 38d 1y 1b

474 fln yapiyor.Sinav hakkaten zordu.Ama sacma oldugundan dolayi.Cografyada yer sekilleri konusundan 5 soru vardi.Bu kadar cikmaz ki sinavda.Felsefe de hatali soru vardi.Yazim noktalamadan cok sormuslar.Gereksiz gereksiz sorular.Fen mat orta ustuydu.Ama moral verdi.Sodakalsik cam dan banane ya
  • Bugün dershaneye gittim gelen netlerden gördüm ki bir çok kişi beklenilenin altında bir puan yapmış.Herkes sövüyordu.Çok merak ettim be sınavı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: RC5807

Bugün dershaneye gittim gelen netlerden gördüm ki bir çok kişi beklenilenin altında bir puan yapmış.Herkes sövüyordu.Çok merak ettim be sınavı!

Abi sinav zordu bence.Mal mal sorular vardi.450 ustu yapan pek cikmaz.Sizin subede kac kisi vardi 450 ustu fln??
  • Sorular yapılmayacak türden değildi ama bunu kabul edelim beyler.Türkçesi gayet zevkli ve kolay gibi geldi bana.Matematikte hadi hadi olsun 2-3 yanlış çıkar en fazla.Fen keza öyle biyoloji hocasıyla konuştum, biyolojiden şikayetçiydi çoğunluk soruları değerlendirdik bire bir ve dersi dinleyenin ve az bilgisi olanın bile 9d yapabileceğini gördüm.(Ciddiyim).Fizikte dershane olarak öğrencilerin eksikleri var.İşlenmediği için ve öğrencilerin çoğu tekrar etmediği için fire veriliyor fizikte.Keza kimyada o türdendi 3 tane soru diyebilirim kimya için.Dershane listesine bakmadım asılı olmadığı için ama var 450 üstüne çıkan fazlasıyla.Ama matematiği fulleyen görmedim beyler.Belki vardır ama ben görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RC5807

Sorular yapılmayacak türden değildi ama bunu kabul edelim beyler.Türkçesi gayet zevkli ve kolay gibi geldi bana.Matematikte hadi hadi olsun 2-3 yanlış çıkar en fazla.Fen keza öyle biyoloji hocasıyla konuştum, biyolojiden şikayetçiydi çoğunluk soruları değerlendirdik bire bir ve dersi dinleyenin ve az bilgisi olanın bile 9d yapabileceğini gördüm.(Ciddiyim).Fizikte dershane olarak öğrencilerin eksikleri var.İşlenmediği için ve öğrencilerin çoğu tekrar etmediği için fire veriliyor fizikte.Keza kimyada o türdendi 3 tane soru diyebilirim kimya için.Dershane listesine bakmadım asılı olmadığı için ama var 450 üstüne çıkan fazlasıyla.Ama matematiği fulleyen görmedim beyler.Belki vardır ama ben görmedim.

Ya abi niye sordum? simdi fem in denemesinde fark attigim adam gitmis 460 yapmis.Hani ygs de boyle olur da rakiplerimle aramdaki fark bununki gibi azalir mi diye sordum.Abi kimya bio benim full acikcasi bana kolay geldi.Ama turkce de cogu soru cift sıklıydi.Hele sosyalin bence ygs sosyali ile alakasi yoktu.Son olarak da mat kolaydi.2-3 soru zorlayabilirdi.Mesela doviz kuru ve analitik sorulari.Onun disinda zorluk goremedim.Fizikte optik bilmedigimden oldu hatalar.Son olarak da soyluyorum o cam sorusunu yaptim ama gicik etti 10 dkmi aldi.Cikmaz abi boyle soru :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maftas -- 2 Ekim 2011; 15:53:00 >

• Fem denemesi 2(bu seneki)
    Tr: 35d 5y
    Mat: 31d 3y (İlk defa 30 u geçebildim,mutluyum)
    Sos: 28d 12y
    Fen: 1d 0y

Olacak olacak..
  • türkçe 30 netT
    Temel matematik bölümü 28 net
    sosyal bölümü 25 net
    fen bölümü 20 net

ygs denemesi ama tabikide bütün ygs konuları yok sizce artarmı netler fen çok batırdı fiziği hiç sevmiyorum 13 soruda 4 doğru falan çıkarabiliyorum üstüne çıkmıyo ama çalışmamaktan özel ders alıcam biyolojim çok iyi saçma sorular yoksa ve dikkatim iyiyse 1 yanlış maximum 3 yanlş kimyadada sıkıntı yokda işlem sorularında saçmalıyablyrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: maftas

Birey ygs 2

Oncelikle ozel sozel derslerde gerizekali gerizekali, cevabi hatali sorular vardi.Bir daha girmem boye olursa.
    Turkce 35 d 5y
    Sos. 35d 4y 1b
    Mat Full
    Fen 38d 1y 1b

474 fln yapiyor.Sinav hakkaten zordu.Ama sacma oldugundan dolayi.Cografyada yer sekilleri konusundan 5 soru vardi.Bu kadar cikmaz ki sinavda.Felsefe de hatali soru vardi.Yazim noktalamadan cok sormuslar.Gereksiz gereksiz sorular.Fen mat orta ustuydu.Ama moral verdi.Sodakalsik cam dan banane ya

Oha ona bende girdim daha doğrusu o bana girdi diyebilirim siz baya iyi yapmışsınız
    Türkçe:32
    Matematik:28
    Fen:18
    Sosyal:17.25

Ama dolu görmediğimiz konu vardı milyonlarca boşum var Bu arada mezun grubumusunuz?

• Benim günlük yaşantım şu şekilde;
    Pazartesi: İş-Ev
    Salı: İş-Dersane-Ev
    Çarşamba: İş-Dersane-Ev
    Perşembe:Okul-Ev
    Cuma:Okul-Ev
    Cumartesi: Dersane-Ev
    Pazar: Dersane-Ev

Ara sıra okula gitmiyoruz (daha okula gitmedik ) o gün eğer perşembe ise sabaha kadar eğleniyoruz arkadaşlarla. Cuma ise yatıyoruz.

YGS-6 puanı lazım. EA TM yim. Bugün Denemeye girdik Mattan 6 boşum var sanırım 2de yanlışım. Türkçeden 3 yanlış var sanırım. Sosyal bilimler eğer felsefe bi şey yapmaz ise 2-3 yanlış. Çarşamba açıklanırsa gelir yazarım netlerimi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey Amca -- 2 Ekim 2011; 22:05:40 >
  • quote:

Birey ygs 2

Turkce 35 d 5y
    Sos. 35d 4y 1b
    Mat Full
    Fen 38d 1y 1b

Dostum eski mesajlarına baktım biraz gerçekten yaptığın netler çok çok iyi daha senenin başında böyle olursan sene sonunda düşünemiyorm bileHangi üniversite/bölüm düşünüosun bi de nasıl calisiosun özellikle sosyale falan?

• Herkese tebrikler. halim68 sana ayrı bir tebrikler.
    Bakalım benimde 4 ekimde sınavım var. Çok rezil olmazsa yazarım buraya da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

quote:

Birey ygs 2

Turkce 35 d 5y
    Sos. 35d 4y 1b
    Mat Full
    Fen 38d 1y 1b

Dostum eski mesajlarına baktım biraz gerçekten yaptığın netler çok çok iyi daha senenin başında böyle olursan sene sonunda düşünemiyorm bileHangi üniversite/bölüm düşünüosun bi de nasıl calisiosun özellikle sosyale falan?

Sonuclar aciklandigi gun maftasi tvde gorcez, konusma yapiyo filan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: alkan529

quote:

quote:

Birey ygs 2

Turkce 35 d 5y
    Sos. 35d 4y 1b
    Mat Full
    Fen 38d 1y 1b

EyvAllah dostum.Ya görüyorsun bizden de baya iyiler var.Halim68 gibi ama ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.Hedef hacettepe tıp da tutması ister her denemede 500 yap sınav anındaki haline bakıyor.O yüzden boğaziçi endüstri daha gerçekçi.Abi benim sosyal anlayışım destekli sallama üzerine kurulu.Çok şükür şu ana kadar çok utandırmadı bu yöntemŞimdiden sosyal çalışmanın bir manası yok bence.Zaten unutucaz.Ocaktan sonra tarih coğ felsefe abanmayı planlıorm.Ama sene sonunda doğru çok artmaz.Zaten hataların çoğu dikkatsizlikten kaçıyor.Onunda pek bir çözümü yok zaten.

• Pi analitik DBS

Türkce : 33 net
    Sosyal : 32 net
    Mat:3net
    Fen:5 net
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

Pi analitik DBS

Türkce : 33 net
    Sosyal : 32 net
    Mat:3net
    Fen:5 net

Daha fazla ve daha fazla... :D
    Sozelsin heralde daha da ii olur ins.
  • mattan :D 14 net olcaktı eğerki silgim yanımda olsaydı sınavın oldugunu bile kayıt olurken öğrendim hemen kalem verip sınıfa yolladılar valla elimle sileyim dedim baktım cevap anahtarı kendinden baska biseye dönüyor bıraktım :D

bu arada herkesi bekleriz group167970@groupsim.com :) sorular hakkında konusuruz konu anlatırız herşey var yani :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Birey ygs 2

Turkce 35 d 5y
    Sos. 35d 4y 1b
    Mat Full
    Fen 38d 1y 1b

EyvAllah dostum.Ya görüyorsun bizden de baya iyiler var.Halim68 gibi ama ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.Hedef hacettepe tıp da tutması ister her denemede 500 yap sınav anındaki haline bakıyor.O yüzden boğaziçi endüstri daha gerçekçi.Abi benim sosyal anlayışım destekli sallama üzerine kurulu.Çok şükür şu ana kadar çok utandırmadı bu yöntemŞimdiden sosyal çalışmanın bir manası yok bence.Zaten unutucaz.Ocaktan sonra tarih coğ felsefe abanmayı planlıorm.Ama sene sonunda doğru çok artmaz.Zaten hataların çoğu dikkatsizlikten kaçıyor.Onunda pek bir çözümü yok zaten.

Hadi hayırlısı bakalım benim de dikkatsizlikten çok kaçıyo pek de bi çözümü yok cidden.Hacettepe tıp için de okul puanının çok iyi olması lazım çalış yaparsın inş.

• oo millet uçmuş hacettepe tıp filan Valla ilk 10 bine gireyim daha ne isterim
  • quote:

oo millet uçmuş hacettepe tıp filan Valla ilk 10 bine gireyim daha ne isterim

Vallahi hocam, ikinci seneye aldık. 10 bine giremezsek ayıp olacak.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.