Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.650
Cevap
10
Favori
116.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşalar birşey soracaktım acaba ygs6 dan 370 almak için kaç net yapmak lazım bölüm bölüm yazarsanız sevinirim yada ilk 200,000 e girmek için
    bu net hesaplama programalrı varda onlar saglıklı deyilmiş sizin önceden sınava girip alan arkadaşınız filan varsa daha saglıklı olur
  • Dün çözemedim bugun 2 tane deneme çözmeye calisicam birini bitirdim

34 doğru
    5 yanlis
    1 boş

Bu Arada üstelik sorumu Cvp layan birisi çıkarsa sevinirim
  • her sene değişir bu. sen yapabildiğinin en iyisini yapmaya çalış
  • Anladım tskler günede ortalama bişeyler söyleyen olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktox55

quote:

Orijinalden alıntı: ceogen

quote:

Feme gidenler hiç vay efendim bizim testler çok zor demesinler.Gitsin kültürün testlerini çözsün yiyorsa.

Geçen sene dershane kültür verdi bize haksız sayılmazsın hocam zor ama gereksiz bir zorluğu var ygs için zirve denemelerimle kültür denemelerim arası 10 tane fark oluyordu en az denemelerde ama femciler kültür çözmesinler sen fem çöz bence özellikle ygs için hiç gerek yok kültüre okyanusu geçip derede boğuyor kitaplar dahil

Haklısın hocam çok zora gerek yok ama işte napalım önümüze getiriyorlar hocalar çözün diye bizde çözüyoruz. Bu arada geçen sene hangi dershanedeydin ki kültür verdiler?

zirvenin çakması adamların kendi yayınları var geçen sene kültür bu sene açı alıolar ucuz diye

• quote:

quote:

quote:

quote:

Feme gidenler hiç vay efendim bizim testler çok zor demesinler.Gitsin kültürün testlerini çözsün yiyorsa.

Geçen sene dershane kültür verdi bize haksız sayılmazsın hocam zor ama gereksiz bir zorluğu var ygs için zirve denemelerimle kültür denemelerim arası 10 tane fark oluyordu en az denemelerde ama femciler kültür çözmesinler sen fem çöz bence özellikle ygs için hiç gerek yok kültüre okyanusu geçip derede boğuyor kitaplar dahil

Haklısın hocam çok zora gerek yok ama işte napalım önümüze getiriyorlar hocalar çözün diye bizde çözüyoruz. Bu arada geçen sene hangi dershanedeydin ki kültür verdiler?

zirvenin çakması adamların kendi yayınları var geçen sene kültür bu sene açı alıolar ucuz diye

Hee evet var öyle dershaneler.Hor görmemek gerekir.Açıyı bilmemde kültürün soruları çok iyi kime sorduysam kültürün soruları daha zor diyor bende o görüştenim.Modüller çok zor oluyor ama bu sene kültür dergisi yayınlarını dağıtıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakyeke

Dün çözemedim bugun 2 tane deneme çözmeye calisicam birini bitirdim

34 doğru
    5 yanlis
    1 boş

Bu Arada üstelik sorumu Cvp layan birisi çıkarsa sevinirim

CÖzmeye calisicam dediyim 2 denemeyide çözdüm. Bugun 3 derme çözdüm toplam

2. Denemede

32 doğru
    7 yanlis
    1 boş

3.denemede

35 doğru
    3 yanlis
    2 boş çıktı

yarın devam edicem

• körfez ygs denemesine giren var mı ?
  • beyler internetten deneme sınavı bulabileceğimiz bir adres varmı acaba
  • Biraz önce bitane daha çözdüm

36 doğru
    2 yanlis
    2 boş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada internetten ders@net diye bir site var denemede bulabilirsiniz konu anlatımda hem video hem görsel
  • quote:

Bu arada internetten ders@net diye bir site var denemede bulabilirsiniz konu anlatımda hem video hem görsel

deneme sınavları şuan kullanamıyozmu üye oldum denem sınavlarına giriyorum boş çıkıyor tam adresi özele yazarmısınız
  • quote:

Biraz önce bitane daha çözdüm

36 doğru
    2 yanlis
    2 boş

Yeter her cozdugun 40 soruyu yazacaksan yandik.Kimse merak etmiyo kac yaptigini.Ya bu konunun adindaki gibi ygs denemesi ol ya da yazma artik.Son 30 postun yarisindan fazlasi senin turkcede 40 soruda kac dogru yaptigin ile ilgili.O zman bende cozdugum her testi yazayim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

Ohoo beyler siz şimdiden yüksek yapmaya başlamışsınız bırakayım ben çalışmayı

Bıraktın mı çalışmayı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maftas

quote:

36 doğru
    2 yanlis
    2 boş

Yeter her cozdugun 40 soruyu yazacaksan yandik.Kimse merak etmiyo kac yaptigini.Ya bu konunun adindaki gibi ygs denemesi ol ya da yazma artik.Son 30 postun yarisindan fazlasi senin turkcede 40 soruda kac dogru yaptigin ile ilgili.O zman bende cozdugum her testi yazayim.

sakin ol hocam arkadaşın hevesi var işte kaçırma hevesini

• Aynen.Hevesini kaçırmayın milletin
  • Adam gibi deneme yazın abi işte şimdi.Heves kaçırma değil bu.Resmen bu da günlük gibi oldu.
  • quote:

Adam gibi deneme yazın abi işte şimdi.Heves kaçırma değil bu.Resmen bu da günlük gibi oldu.

sakin ol şampiyon
    40 soruda denemedir işte 160 soru olması şart mı
    Denemeler başlasın standart ilerler
  • quote:

quote:

36 doğru
    2 yanlis
    2 boş

Bencede sakin olmalısın ne yazacağımı sana soracak değilim rahatsız oluyorsan okumazsin tamammı yazma nedenim forumda kalıcı olması msj ların , ılerde dönüp bakabilirim bundan sonra gerekirse toplu yazarım ama haddini asma
  • 120 soruluk denemede ;

Türkçe 25
    Matematik 19
    Fen : 14
    Sosyal 18

Toplm : 76 net
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.