Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.650
Cevap
10
Favori
116.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GlikoProtein

quote:

Orijinalden alıntı: Tam_Türk

quote:

Finale doğru 1
    Türkçe 15 soru 13 doğru 2 yanlış
    Sosyal 15 soru 13 doğru 1y 1b
    Mat1 15 soru 14doğru 1 boş
    Fen1 15 soru 1y 1b

lys1 30 soru 29doğru 1 yanlış
    lys2 saymadım

elekrokimya bilmiyorum 12 soru elektrokimya kafadan boş,fizkte falanda yanlışlar çıktı mı öff

fen2 kasmam lazım

Sana 1 hafta önceden dedim çıkacak konuları yazdım kimyaya neden hala bakmadın

Bayram ve sağlık sorunları nedeniyle çalışamadım,demiştin ama olmadı.
    Onu takmıyorum zaten 1 hafta çalışırım olur,diğer dersler iyi en azından

Lys-2 'de full çeksen 470+ olurdu hocam ama şimdi 420 falan olur herhalde.

Bu denemeye giren herkesde beni geçmiş ah ulan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Finale doğru 1
    Türkçe 15 soru 13 doğru 2 yanlış
    Sosyal 15 soru 13 doğru 1y 1b
    Mat1 15 soru 14doğru 1 boş
    Fen1 15 soru 1y 1b

lys1 30 soru 29doğru 1 yanlış
    lys2 saymadım

elekrokimya bilmiyorum 12 soru elektrokimya kafadan boş,fizkte falanda yanlışlar çıktı mı öff

fen2 kasmam lazım

Sana 1 hafta önceden dedim çıkacak konuları yazdım kimyaya neden hala bakmadın

Bayram ve sağlık sorunları nedeniyle çalışamadım,demiştin ama olmadı.
    Onu takmıyorum zaten 1 hafta çalışırım olur,diğer dersler iyi en azından

Lys-2 'de full çeksen 470+ olurdu hocam ama şimdi 420 falan olur herhalde.

Bu denemeye giren herkesde beni geçmiş ah ulan

Daha çok erken yav bunlar denemem mi konu testi gibi işteYavaş yavaş olucak

• 96 Öss sorularını çözdüm öle kitaptan çıkmış sorular kitabından 10dan 112:50ye kadar 1 dk hesabı yaptım sorulara aşaı yukarı zamanda tutmaya çalıştım.

30 Mat
    37.5 fen
    80 tanede Türkçe Sosyal toplam 147.5 gibiydi o seneler kolaymıymış sınav bana mı öle geldi
    soru sayısıda 176ydı.
  • Kültürün ilk denemesine giren var mı ? Mat 1 de konular neydi?
  • takipteyim bende denemelerden sonra paylaşıcam ama mat kötü benim umarım onu hallederim bu yıl adam gibi çalışmaya karar verdim 1 yılımı feda edicem
  • Birey DKS:
    Türkçe: 20 sorudan 16 doğru 3 yanlış 1 boş
    Matematik: 40 sorudan 37 doğru 2 yanlış 1 boş Puan:463.000
    Fen Bilimleri: 40 sorudan 38 doğru 2 yanlış
  • Bırey dersanesine gidenlere bir sorum olacak? Para vererek kaynaklarınızı temin etme gibi bir şansım var mıdır?Yani şubenize gitsem bassam parayı kaynaklarınızı alabilirim dimi?
  • @maftas tabii ki de parayla dağ deliniyor bu devirde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: maftas

Bırey dersanesine gidenlere bir sorum olacak? Para vererek kaynaklarınızı temin etme gibi bir şansım var mıdır?Yani şubenize gitsem bassam parayı kaynaklarınızı alabilirim dimi?

Dışarda satılıyo zaten.hem çoğu dershane öğrencilere yetcek kadar sipariş ediyor.ama dershaneden alırsan daha iyi yeni basım verirler yani
  • Kendi öğrencilerine verdiği ayrıca kaynaklardan bahsediyorum
  • cevabı verdim ya :D hem neden bu kadar çok istiyorsun anlamadım. Fem kolay mı geldi :D
  • Föyler var.Ödev kitapları var.

Ek olarak bahsettiğin kaynaklar.

Föy sistemi örneğin polinom için; 4 adet föy var.Bilgileri veriyor.Daha sonra önceki yıllarda çıkmış sorular + kendi soruları var.Ek olarak 30 soruluk bir test var her föyün arkasında.Föyün testi ödev olur.Ama gerçekten sistemin çok iyi olduğunu belirtmeliyim.Git en yakındaki birey şubesine danış derim ben.Çünkü föyler sayılı geliyor.
  • Ya femin diyelim dışarıa verilen soru bankaları birey e göre daha zor gibi.Yani fem de 100 soru varsa bir konuda 80 tanesi rahat çözülüyo 10 tanesi güzel soru oluyo 10 tanesi çok kazık oluyo.Birey in aslında ortalama daha zor gibi ama öyle çok zor soru yok kafa patlatınca çözülüyor.Femset teki son test soruları birey den daha zor.Dergiler in son testleri de genel olarak daha zor.Ama sizin kaynaklarınız fem final fen bilimleri ile beraber en iyi kaynaklar tabi.Yani tabii özel fem 1 testlerimiz de var.20 soruda 10 doğru yapan o konudan hayatta kaçırmaz.Vaktim olursa bazılarını nete koyarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maftas -- 5 Eylül 2011; 20:17:13 >
  • Sizin femsetler zor değil bir kere bende de var ileri eğitim düzeyi bir de gayet de basit sorular. Zaten bizim soru bankaları da basit ama föylerde bazen güzel sorular çıkabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RC5807

Föyler var.Ödev kitapları var.

Föy sistemi örneğin polinom için; 4 adet föy var.Bilgileri veriyor.Daha sonra önceki yıllarda çıkmış sorular + kendi soruları var.Ek olarak 30 soruluk bir test var her föyün arkasında.Föyün testi ödev olur.Ama gerçekten sistemin çok iyi olduğunu belirtmeliyim.Git en yakındaki birey şubesine danış derim ben.Çünkü föyler sayılı geliyor.

Dostum senin DKS sonucun nasıl birey.com dan öğren de paylaş

• quote:

Orijinalden alıntı: halim68

Sizin femsetler zor değil bir kere bende de var ileri eğitim düzeyi bir de gayet de basit sorular. Zaten bizim soru bankaları da basit ama föylerde bazen güzel sorular çıkabiliyor

Femsetlerde türkçe geo mat1 kimya da yapamadığım çıkmıyor da.Fizik biyoloji ve mat 2 si bence gayet güzel.Fizikte ilk 2 testi at 3.testi çöz direk.Mat 2 de de aynen biyoloji genel olarak zor oluyor.Ama şimdi şöyle birşey var ygs lys ye en yakın fem yapıyo şimdi kabul et.:D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RC5807

Föyler var.Ödev kitapları var.

Dostum senin DKS sonucun nasıl birey.com dan öğren de paylaş

Türkçe 18d2y
    mat-1 13d1y1b
    mat-2 14d1y
    geo 7d2y1b
    kimya 10d3y 1 yanlıs beklıyordum.İşin kötüsü yanlışları bilmemek.
    bio 12d1y
    fizik 7d2y5b görmediğim konu vardı

422 puan.şimdilik hedef altında ama olsun.şu hastalığı atlatabilirsem, daha iyi sonuçlar gelecek..

• quote:

Orijinalden alıntı: maftas

quote:

Sizin femsetler zor değil bir kere bende de var ileri eğitim düzeyi bir de gayet de basit sorular. Zaten bizim soru bankaları da basit ama föylerde bazen güzel sorular çıkabiliyor

Femsetlerde türkçe geo mat1 kimya da yapamadığım çıkmıyor da.Fizik biyoloji ve mat 2 si bence gayet güzel.Fizikte ilk 2 testi at 3.testi çöz direk.Mat 2 de de aynen biyoloji genel olarak zor oluyor.Ama şimdi şöyle birşey var ygs lys ye en yakın fem yapıyo şimdi kabul et.:D

femset biyoloji harbiden kazık oluyor 11 deyken femset geo güzel olurdu şimdi kolay gibi geldi

• Ohoo beyler siz şimdiden yüksek yapmaya başlamışsınız bırakayım ben çalışmayı
  • türkçe 38-40
    mat 39-40
    tarih 30-40
    fen 36-40
    kral benim sanırım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.