Şimdi Ara

Koşu bandında veya kondisyon bisikletinde çalışmak göbek eritir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
22.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aileme koşu bandı aldırmayı düşünüyorum ama kilo verdirmesi konusunda emin olmak istiyorum.
    Mekik çekmek kilo verdirmiyormuş,bisikletim yok,koşacak yer de yok evin yakınında durum da böyle olunca son seçenek koşu bandı kalıyor sanırsam.
    Ama ben boşu boşuna para harcatmak istemiyorum aileme.Günde en az 2 saat bunda koşsam birde günde 50-200 arası(ruh halime göre değişir) mekik çeksem
    Bir de günde 25-30 civarı şınav çeksem nasıl bir gelişme gözükür?
    1.78 boyundayım 80 kiloyum.
    Spor salonu önerisi vermeyin lütfen,spor salonuna gitmeyeceğim.

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Sana sadece tek alet diyeceğim.Kondisyon bisikleti.Hem fiyatı uygun olur hemde tv başında keyf çıkarıp kilo verirsin.Ben iki cihazıda kullandım uzun süre kilo vermede kondisyon bisikleti gibisini görmedim.

Bu yorumdan sonra biraz araştırdım kondisyon bisikletini ve o da olabilir.Aklıma yattı.Onun hakkında da düşüncelerinizi almak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnsanoğluinsan -- 15 Ağustos 2011; 23:51:04 >

• günde 2 saat koşulmaz zararlı olur
  • Koşu bandı alacak kadar kilolu değilsin. Boşa masraf bence.
    Ayrıca 2 saat boyunca koşabileceğini hiç sanmıyorum.
  • Yarım saat orta tempo koşar aldığın kaloriyi düşürürsün. Gayet rahat kilo verirsin. Abartıya gerek yok.
  • o boy o kiloyla günde 2saat koşarsan buhar olur gidersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiggles

o boy o kiloyla günde 2saat koşarsan buhar olur gidersin.

aynen kardeş boy ve kilo endeksi en idealinde düşük tempoda yarım sa bile yeter sonra kilo alaman
  • 1 buçuk saat yürü yarım saat koş daha iyi olur zaten 2 saat koşamazsın
  • Hocam spor işin hikayesi, beslenmene dikkat et yeter.
  • 30 dakika koşuyorum bantta iflahım kesiliyor, 2 saat ne demektir lan
  • benim
    Boy:1.78

Kilo:67

kilo almaya çalışıyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lobas01 -- 15 Ağustos 2011; 21:37:51 >
  • 2 ay sonra minisküs başlangıcı
  • Valla mutlu oldum o kadar kilolu değilsin dediğinizi görünce
    Arkadaşlar ama görmeniz lazım.Ben de pek küçümsenemeyecek bir göbek var cidden.Ayrıca kol,göğüs,baldır kısımlarıda yağlı biraz.
    Diyet de pek yapamıyorum.
    Aslında kahvaltı,öğlen yemeği ve akşam yemeği olarak yediğim şeyler kuş kadardır.Ama bende aburcubur hastalğı ver hergün 1 kat bisküvi birkaç tane çikolata değerinde abur cubur yiyiyorum en az.Onu kesebilsem zaten ohoo

Bir de 2 saat koşamassın demişsiniz tabi 2 saat durmadan koşamam
    30 veya 20 dakikalık bölümler halinde günde toplamda 2 saat düşünüyorum.yapacak işim yokki sonuçta.Şu tatilin son ayında vücudum azcık bir toparlansın istiyorum
  • 74 kilo olmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsanoğluinsan

Valla mutlu oldum o kadar kilolu değilsin dediğinizi görünce
    Arkadaşlar ama görmeniz lazım.Ben de pek küçümsenemeyecek bir göbek var cidden.Ayrıca kol,göğüs,baldır kısımlarıda yağlı biraz.
    Diyet de pek yapamıyorum.
    Aslında kahvaltı,öğlen yemeği ve akşam yemeği olarak yediğim şeyler kuş kadardır.Ama bende aburcubur hastalğı ver hergün 1 kat bisküvi birkaç tane çikolata değerinde abur cubur yiyiyorum en az.Onu kesebilsem zaten ohoo

Bir de 2 saat koşamassın demişsiniz tabi 2 saat durmadan koşamam
    30 veya 20 dakikalık bölümler halinde günde toplamda 2 saat düşünüyorum.yapacak işim yokki sonuçta.Şu tatilin son ayında vücudum azcık bir toparlansın istiyorum

Koşu bandı almasanız bile merdiven inip çıkabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cronic

2 ay sonra minisküs başlangıcı

Acaba 2 saat dememle mi alakalı yoksa koşu bandında koşmanın mı böyle bir zararı var?

@D3XTER Apartmanda düzgün bir merdiven yok yangın merdiveni gibi birşey var böyle karanlık bir bölümde orda çıkılmaz.Ama haftada 2 gün inglizce kursuna gidiyorum orda hiç asonsör kullanmıyorum 4 kat çıkıyorum hep Daha bir faydasını göremedim
  • O zaman 4-5 kilo verip body yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

O zaman 4-5 kilo verip body yap.

4-5 kilo versem bile body yapmaya hazır olacacağımı sanmıyorum.Çünkü gerçekten vüducum yağlı.
    Benim temiz bir 7-8 kilo vermem lazım sanırım
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 2:27:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

Kaliteli koşu bandlarının fiyatları 2500-3000TLden başlıyor. 600-700TL'lik koşu bandı alırsan en fazla 1 sene içerisinde motoru yanar. tabi birde bunların bakımları var :)
    kısaca bu kadar parayı tek bir cihaza vereceğine spor salonuna ver. Daha ucuza ve daha kaliteli zayıflarsın

Spor salonuna gitmeyeceğimi ilk mesajda yazdım.
  • Bir de şunu soracağım:Şınav çekmek kol ve göğüs bölgesindeki yağları da eritir mi yoksa sadece o bölgeleri sıklaştırır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnsanoğluinsan -- 15 Ağustos 2011; 22:44:50 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.