Şimdi Ara

Flaş 2012 BMW 3 Serisi kamuflajsız. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
1
Favori
28.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre BİÇER

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

gelelim audinin bmw üstün olduğu noktalara

bence bir audi a4 3.20 den daha iyi bir araç

yada yeni audi a6 5 serisinden daha iyi

bmw hala LED yok ya siz bana ne anlatıyorsunuz

Bir araçtaki en önemli unsur

+1 aynısını ben yazacaktım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soda23

Ailemizde 2 farkli audi olmasına rağmen cihanair ne sacmalamis anlamadım.

Audi iyi bir firma, çokta seviyorum ama bu kadar kesin yargılar saçmalıktan baska birsey değil.

saçmaladığım falan yokk

sadece gerçekler bunlar sen bu ülkede her sınıf insana hitap etmelisin bununda tek çözümü var oda 1600 cc motor dizel araç

yap yeni 1 serisinde bu motoru makül bir fiyat olsun bak nasıl satıyor

bugün golff almak isteyen biri üstüne üç beş daha verip çok rahat audi a3 alır ama bmw alamaz

led satıyorlar çin malı alıp takarsın..

• quote:

Orijinalden alıntı: serkaf

quote:

quote:

kim diyor bmw'de led yok diye led dediğiniz şey illa a5 gibi a4 gibi mi olması gerekiyor bmw 3 serisinin makyajlı kasasında sinyaller ve arka stopta ledler mevcut.
    ayrıca araç bence çok şık olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: strify

quote:

Harika bir motor, insanı çok cezbediyor.

Nasılsa az yakacak, sağa sola gitmeye güzel bir araç olur işte. Sollamada da sıkıntı yaratmaz.

Sarcasm sezdim ama tam kestiremedim.

dizel dedin mi aklıma "sağa sola gitmek"'ten başka bir şey gelmiyor.

Kısmen katılıyorum, kısmen katılmıyorum. Benzinli aracın vereceği keyfi, dizel araç veremez. Bu kesin olan bir şey...Fakat benzinin bu kadar pahalı olduğu bir ülkede de, sırf sürüşü daha keyifli olsun diye benzinli araç alınır mı, orasını bilemiyorum.

En iyisi size 328i verelim, 245 hp keser sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dix1

quote:

Orijinalden alıntı: serkaf

quote:

quote:

kim diyor bmw'de led yok diye led dediğiniz şey illa a5 gibi a4 gibi mi olması gerekiyor bmw 3 serisinin makyajlı kasasında sinyaller ve arka stopta ledler mevcut.
    ayrıca araç bence çok şık olmuş..

araç bence de çok güzel olmuş. ama ilk arkadaş led olayını öyle bir anlatmış ki sanki ledsiz araç hiçbir şeymiş gibi

• Bmwde led yok Audide var diye üstün tutuyorsak.Angel
     Flaş 2012 BMW 3 Serisi kamuflajsız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atatürk_1881 -- 14 Ağustos 2011; 23:56:16 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Harika bir motor, insanı çok cezbediyor.

Nasılsa az yakacak, sağa sola gitmeye güzel bir araç olur işte. Sollamada da sıkıntı yaratmaz.

Sarcasm sezdim ama tam kestiremedim.

dizel dedin mi aklıma "sağa sola gitmek"'ten başka bir şey gelmiyor.

Kısmen katılıyorum, kısmen katılmıyorum. Benzinli aracın vereceği keyfi, dizel araç veremez. Bu kesin olan bir şey...Fakat benzinin bu kadar pahalı olduğu bir ülkede de, sırf sürüşü daha keyifli olsun diye benzinli araç alınır mı, orasını bilemiyorum.

En iyisi size 328i verelim, 245 hp keser sanırım.

Dizel de ucuz değil ki, aradaki farkı git gide kapatıyorlar.

Litre bazında dizel daha az yakıyor olsa da aradaki fark kapandıkça, senede yapılan km'nin de büyümesi gerekiyor.
    Ben toplasan 10 15 bin km yaparım, 6 silindirli olsa da koymaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Göstergelerin üst tarafında ki konsola eşya bölmesi mi koymuşlar yoksa ben mi yanlış görüyorum?çok ilginç bir detay olmuş uzanması zor değilse kullanışlı olabilir.

O eşya bölmesi değil dostum Head up display yani araçla ve sürüşle ilgili bilgileri sürüş esnasında ön cama yansıtan bir teknoloji. ilk defa 2004 BMW 6 serisinde kullanılan bir teknolojidir ve daha çok savaş uçakları kullanır.

bu teknolojiyi binek otomobillerde ilk cadillac kullandı diye biliyorum 2000 öncesi bir teknoloji. Bu arada 98 sonrası corvette c5 araçlarında da görebilirsiniz.

• ilk bakista ön taraf volvoyu animsatti..
  • Bazıları neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum.Araba daha çıkmadı, arabanın içine oturmadan kaputu uzun, bagajı geniş ama içi dar diyip çıkıvermiş.Ya Bmw'de çalışan bir test mühendisi bu forumda yazıyor ya da astral seyahat uzmanı arkadaş herkesten önce binivermiş arabaya .

328i akar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soda23

Ailemizde 2 farkli audi olmasına rağmen cihanair ne sacmalamis anlamadım.

Audi iyi bir firma, çokta seviyorum ama bu kadar kesin yargılar saçmalıktan baska birsey değil.

saçmaladığım falan yokk

sadece gerçekler bunlar sen bu ülkede her sınıf insana hitap etmelisin bununda tek çözümü var oda 1600 cc motor dizel araç

yap yeni 1 serisinde bu motoru makül bir fiyat olsun bak nasıl satıyor

bugün golff almak isteyen biri üstüne üç beş daha verip çok rahat audi a3 alır ama bmw alamaz

led satıyorlar çin malı alıp takarsın..

Audinin biçimsiz gündüz farı herhalde dediğin gibi çinden topdan ucuz almışlar

• BMW'de LED yokta ne demek yeni 6 serisi coupe'de full LED far var. ayrıca BMW ledleri Audiden önce stoplarında kullanmıştır. bu arada otomobille ilgili bilgi aramaya devam ediyorum henüz bunlar dışında başka resimler yok resimler ispanyada çekilmiş önümüzdeki haftalarda resmi fotoğraflarını yayınlayacakmış galiba BMW. Aracın arkası klasik BMW L formlu stoplara sahip ama önünün 5 ve 7 serisine nasıl benzettiniz merak ediyorum bunlar henüz net resimlerde değil resmi resimlerini görünce daha net yorum yaparız. aracın 1 fotoğrafını koyduk aa klasik BMW diyenler var ne bekliyorlardı merak ediyorum tamam herzaman daha iyisi yapılabilirmiydi tabikide ama sadece şu 1-2 resimle bile aracın çok iyi olduğunu söyleyebilirim. ayrıca gördüğüm otomobilin LED'den ibaret olduğunu sananlar var. A6 hala F10 5 serisinden geride birçok testte hala sürüş konusunda audinin BMW'den kötü olduğu söyleniyor. A4 tabikide şuanki 3 serisinden iyi olacaktır olmazsa zaten orda bir problem vardır ama bu kasa A4'e toz yutturur diyorum rahatlıkla.

• bunu çekmek için ne uğraşmışlardır
  • 320 d ler kac ps olacak bilgisi olan varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisyilmaz79

quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Göstergelerin üst tarafında ki konsola eşya bölmesi mi koymuşlar yoksa ben mi yanlış görüyorum?çok ilginç bir detay olmuş uzanması zor değilse kullanışlı olabilir.

O eşya bölmesi değil dostum Head up display yani araçla ve sürüşle ilgili bilgileri sürüş esnasında ön cama yansıtan bir teknoloji. ilk defa 2004 BMW 6 serisinde kullanılan bir teknolojidir ve daha çok savaş uçakları kullanır.

bu teknolojiyi binek otomobillerde ilk cadillac kullandı diye biliyorum 2000 öncesi bir teknoloji. Bu arada 98 sonrası corvette c5 araçlarında da görebilirsiniz.

BMW'de ilk defa 2004 6 serisinde kullanıldı dedim zaten ilk olarak savaş uçakları kullanmıştı otomobillerde ilk kim kullandı bilmiyorum ama oldukça güzel bir sistem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

320 d ler kac ps olacak bilgisi olan varmı acaba ?

184 PS 8 ileri otm. vites olacak
  • çok güzel görünüyor.

bmw en azından abisini örnek alıyor.
    audi ise a8 i çıkarırken a4 ün büyüğü olsun diye baya uğraştı.

bu arada hala ledlere takanlar var. ( ki bmw de alası var )
    bmw'nin lede ihtiyacı yok. tıpkı audinin çift böbreğe ihtiyacı olmadığı gibi.
  • bulaşıcı mı bu Audi'di deki hastalık anlamadım ki... lanet olsun Allah belanı versin BMW.. bi karakterli BMW var diyoduk onunda...
  • 3.20d ele yüze bakılır bir donanım ile 80 kağıt olsa ne iyi olur.

Emisyona göre vergi işide geçti mi çekeriz kapının önüne bitane.
  • Bir 335xi daha benimkinin yanına kardeş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.