Şimdi Ara

Samsung Galaxy S2 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
17.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar bugün beni ilk defa bir hayal kırıklığına uğratan bir pda markasını size anlatmaya geldim o kadar uğraşlar sonucu aldığım cihazın böyle olması çok moral bozucuydu site adı reklama girermi bilmiyorum ama AndroidTelefonların.com dan aldığım Galaxy S2 cihazımda sorunlar bir türlü bitmek bilmiyor ilk başta cihazın acayip bir ısınma sorunu var heleki sarj'da iken 42derecenin altına bile düşmüyor 2.3.3 KF3 orj stock rom yüklü neyse bunu geçtim okadar özelliği kücücük kutuya sığdırmışlar 2. sorun ise telefon yeni sim kartları desteklemiyor evet yanlış duymadınız bu son teknoloji diye piyasaya sunulan cihaz yeni sim kartları desteklemiyor olay söyle oldu iPhone 4 den S2'ye geçtim orj micro sim kullanıyorum ilk önce S2'ye orj micro simi doğru düzgün bir şekilde taktım hat geldi herşey normal fakat cihaz internete bağlanmıyor 4senelik nokia n95 çatır çatır micro sim ile internete girerken S2 girmiyor neyse eyvallah dedik micro sim desteklemiyordur gittik normal sim çıkattırdık ama oda ne gene internete girmiyor hatttımı başka telefonlara takıyorum sorun yok arkadaşımın hattını benim telefona takıyorum S2ye çatır çatır giriyor 2 arkadaşımın hattıyla denedik 2sindede girdi cünki 2sininde hattı eski modeldi 1 2 senelik kartlardı ortalarındaki chip bölümü daha geniş ve büyüktü yeni sim kartlarda bu daha küçüktür birde yazılım işine girelim dedik 2.3.3 KG1 tr rom yükleyelim dedik sonuç gene hüsran 2.3.4 KG5 avrupa rom yükledik sonuç gene hüsran birde bütün bunlar yetmiyormuş gibi gece saat 3'de full sarjlı dolu telefonun öglen saatleri nasıl tamamen boşaldığını hala kafam almış değil yani bumudur son teknoloji cihaz daha perşembe günü elime geçti 1hafta olmadı hemen sorunlar baş gostermeye başladı cihazı garantiye göndersem %90 kendi eski hatları ile deneyip tamam diyip gondericekler bana gelicek gene internete girmeyecek degişim istesem cihaz zaten pararell italat değişimi kapsamıyor diye biliyorum hadi değişim oldu diyelim o cihaz 1 ay'ın altında elime ulaşmaz yazıklar olsun böyle bi markaya bidaha samsung dedinmi bir durup düşünmek gerek. biraz sonra şu internet olayını video'ya çekip samsung ve androidtelefonlarına bizzat gostericem bakalım kendi cihazları hakkında ne düşünücekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 14 Ağustos 2011; 23:46:32 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.