Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.119
Cevap
10
Favori
195.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi de özellikle morla vurgu yapmış fark diye :) olur böyle şeyler phonegg :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

Teknosa disinda bir yer satmaya baslamadi mi hala? Gidip eski calistigim yerden alis fiyatina alsam.

Valla bende bulamadım. Tek teknosada satılıyor. Başka yerde olsa belki biraz fiyatı düşebilir :) o zaman da belki ben alabilirim :)

http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s-plus-i9001/reviews/

Bu sitede isterseniz son sürümü de yüklüyorlar. Teknosada 1200TL.'ye satıyorlar idi başka yerde kaça satıyorlar bilmem ama ben göremedim hep i9000 satılıyor S Plus satana rastlamadım.

• joker öncelikle çok teşekkür ederım cevabın için,

bir çok sitede S ile karşılaştırdıklarında PLUS ı , ekran kartı daha zayıf gibi eksi puanlar vermişler anlamadım !!! sanırım bu işte biraz göreceli ((:

benımde tek derdım olurda oyun oynarsam, kasmasın istiyorum...

ama sanırım 3 aşağı 5 yukarı hepsi benzer aralıklarda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: toprak2000

s.a arkadaşlar bende dün itibariyle galaxy plus modelini aldım ama merak etttiğim telefonda made in vietnam yazıyor ilk defa karşılaştım vietnam üretimi bi telefonla çine üretimine göre iyimi kötümü sizce? ve video çekerken kayıt esnasında görüntüleri fokus gibi netleştirme var 1 2 saniyede bulanık olan yerleri netleştiriyor videoda nesne haretket ettiğinde bulanıklaşıyor sonra ben yada kişi sabit durduğunda netleştiriyor bu oto fokus özelliğini nasıl kapatırım bu sizdede varmı yardımcı olursanız sevinirim..

yardım edece olan yokmu ?
  • arkadaşlar yarın diğer bayilerede geliyormuş telefon. bi telefoncu tanıdığım söyledi. yarın gidip alabilirim =) fiyatını söylemedi ama onunda haberi yokmuş. yarın daha detaylı bilgi veririm =)
  • Merhabalar arkadaslar bende de var s plus .

Fakat ben ahizedeki görüşme ve ses kalitesinden mağdur gibiyim. Yani nokia telefonlarıma göre çok fazla kesilme oluyor konuşma esnasında ve ses çok boğuk tizleri çok az.
    Yani misal ara ara ses kesiliyor gibi ve net değil gibi. Ayrıca ses seviyesi yani şiddeti de son düzeyde olmasına rağmen az ve yetersiz gibi. Acaba diğer arkadaşlarda da mı böyle yoksa benimkinde mı bir arıza var bilemedim. S plus sahipleri bu konudaki objektif fikirlerini soylerlerse çok yardimci olacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leyleq

Merhabalar arkadaslar bende de var s plus .

Fakat ben ahizedeki görüşme ve ses kalitesinden mağdur gibiyim. Yani nokia telefonlarıma göre çok fazla kesilme oluyor konuşma esnasında ve ses çok boğuk tizleri çok az.
    Yani misal ara ara ses kesiliyor gibi ve net değil gibi. Ayrıca ses seviyesi yani şiddeti de son düzeyde olmasına rağmen az ve yetersiz gibi. Acaba diğer arkadaşlarda da mı böyle yoksa benimkinde mı bir arıza var bilemedim. S plus sahipleri bu konudaki objektif fikirlerini soylerlerse çok yardimci olacaklar.

Arkadaşım sürüm 2.3.3 mü, 2.3.4 mü? Forumdan bir arkadaş S Plus alacağına, S al o daha iyi dedi. Her nedense S daha pahalı satılıyor bu da beni huylandırıyor. Kağıt üzerinde plus iyi ama gerçek kullanımda da iyi mi acaba? Hâlâ kararsızım sen de böyle yazınca içimdeki kuşku daha bir arttı.

http://www.phonegg.com/compare/27/Samsung-I9000-Galaxy-S-8GB-vs-Samsung-I9001-Galaxy-S-Plus.html

• s plus un sürümü 2.3.3 ustam

• Bu telefon çok iyi ya, tek eksiği kamerasında flash olmaması o kadar kusurda olsun artık :)
  • quote:

s plus un sürümü 2.3.3 ustam

Kardeş dediğin gibi s plus'un sürümü 2.3.3 ancak adamlar 50 TL. daha verirsen son sürümü (2.3.4) yüklüyorlarmış hem de garantili pil vb. özelliklerde hissedilir iyileşme oluyormuş bir de tel. yüklü gelen gereksiz işe yaramayan programları da kaldırıp belleğin daha etkin ve hızlı kullanılmasını sağlıyormuş vs, vs... incelersen sayfa bağlantısı aşağıda ben Teknosa'da s plus'u inceledim neredeyse S2 kadar hoşuma gitti ne de olsa Samoled ekran ve gerçekten hızı tatminkar ama şu flaşı koymamış olmaları nedeni ile Samsung'a rahmet okumuyor da değilim hani.

"En son resmi Android versiyonu nedir? Bu versiyon ile normalde Galaxy S Plus ile gelen 2.3 versiyonunun bir üst modeli olan 2.3.4'ün en sonuncusu KP4 versiyonu yüklenmektedir. Orjinal versiyonda olan bazı hataların giderildiği, stabil Android versiyonudur.

Bu versiyonu yükleme isteği ile aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz:

- Daha stabil ve hızlı çalışma performansı
    - RAM ve işlemci kullanımı optimizeli
    - Root yapılı
    - 2.3.3 versiyonundaki bazen nükseden hızlı pil tüketimi sorunu giderilmiş

ve daha bir çok yenilik ile birlikte biz AndroidTurkiye.net olarak Galaxy S Plus için şimdilik bu versiyonun yüklenmesini tavsiye ediyoruz."

diye de açıklamada bulunmuşlar.

http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s-plus-i9001/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 26 Eylül 2011; 18:13:48 >

• arkadaşlar bende bu cıhazdan dun aldım fakat bır sorunum war kıesı yukledım pc ıme ama telefonu bagladımda bu cıhaz uygun degıldır dıyor we kıes gormuyor cıhazımı?bu normal mı acaba ? yardımcı olursanız sewınırım
  • merhaba arkadaşlar,
    Galaxy plus telefonunu teknosa'dan alan arkadaşlara sormak istiyorum, orijinal haliyle gelen ve root, ROM vs. işlemlerle değiştirilmemiş haliyle telefonunuzda 3tuş problemi var mı? İkinci bir sorum da forumda linkleri verilen NDrive navigasyon yazılımını kurmak için telefonun rootlu vs. olması gerekiyor mu? i9001 almayı düşünüyorum ve Gingerbreadle gelen telefonda uzun bir süre root veya custom ROM yükleme gibi işlemlerle uğraşmadan Samsung'un kendi yayınladığı destekleriyle kullanmak istiyorum. Bu sorularım bu yüzden. Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar sizin belirttiğiniz gibi şarjı o kadar uzun süre dayanmıyor siz parlaklığı kapatıp mı telefonu kullanıyorsunuz anlamadım normal bir kullanımda en fazla 1 gün internet, wi-fi ve müzik gbi özellikler kullanıldığında bile 12 saat ancak dayanıyor kesinlikle katılmıyorum. Android 2.3.3 Gingerbread telefona müthiş bir hız kazandırmış android tarayıcıdan başka bir tarayıcıya kesinlikle gerek duymuyorm. Ama telefonun 2 tane sorunu var :

1- Mesaj atarken 1 seferde gönderilememesi (Mesaj gönderilmiyor diyip birkaç kezde yolluyor.)

2- Şuan evimdeki modeme bağlanamıyorum bağlantı kesiliyor diyor telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm fakat sorun çözülmedi

Dezavantajlarına gelince:

1- Pili çok az dayanıyor.
    2- Telefon ilk başlarda çok ısınıyordu.

Bunların dışında kesinlikle bir sorun yok hiç bir şekilde hiç bir uygulamada telefon kasmıyor 1.4 ghz işlemci telefonu süper yapmış. Sorunlarım hakkında beni bilgilendirirseniz teşekkür ederim.

Ayrıca Samsung Galaxy II'den 2 farkı var İşlemci hızı ve en önemli farkı kamera.

Samsung Galaxy S Plus Android'i herkese sevdirecek gibi herkese tavsiye ederim. Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler

SAKIN SAMSUNG GALAXY S PLUS DURURKEN BAŞKA TELEFONLARA PARA VERMEYİN. EĞER SAMSUNG GALAXY S II ALMAYACAKSANIZ :)

• Leyleq bende de Samsung Galaxy S Plus var ama böyle bir soruna gerçekten rastlamadım. Açıkcası ses kalitesi çok iyi IPhone 4 'den 1000 kat daha iyi olduğunun garantisini verebilirim. Her alanda her türlü IPhone 4 ten ses kalitesi olarak da çok daha iyi. Rahat ol...
  • quote:

quote:

s.a arkadaşlar bende dün itibariyle galaxy plus modelini aldım ama merak etttiğim telefonda made in vietnam yazıyor ilk defa karşılaştım vietnam üretimi bi telefonla çine üretimine göre iyimi kötümü sizce? ve video çekerken kayıt esnasında görüntüleri fokus gibi netleştirme var 1 2 saniyede bulanık olan yerleri netleştiriyor videoda nesne haretket ettiğinde bulanıklaşıyor sonra ben yada kişi sabit durduğunda netleştiriyor bu oto fokus özelliğini nasıl kapatırım bu sizdede varmı yardımcı olursanız sevinirim..

yardım edece olan yokmu ?

Otofokus özelliğini bildiğim kadar kapatamıyorsun ama hareketli çekimlerde telefonun çok büyük işler başardığını söyleyebilyirm. Video ile sorunlar bende yok 1-2 saniyede odaklanan yerleri daha ne göstermesi otofokus un bir parçasıdır zaten ...

• cihaz cok güzel arkadaslar degerini bilin..
  • ya şu telefona nasıl flash koymazlar ayıptır be
  • Telefon pil süresi konusunda sorun yaşayan arkadaşlar için (aslında Smartphone sahibi tüm arkadaşlar için demem lazım galiba) şu sayfada faydalı gibi görünen tavsiyelerin yer aldığı bir makale var. Bu tavsiyeleri uygulayan arkadaşlar batarya süresinde iyileşme olup olmadığını yazarlarsa diğer kullanıcılar için de iyi bir referans olabilir.

http://ramazansural.blogspot.com/2011/10/android-telefonunuzun-batarya-suresini.html
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.