- x
İETT İçin İndirimli Öğrenci Kartı Nasıl Çıkartılır?
12 Cevap19028 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Ağustos 2011; 0:16:32 

Arkadaşlar bu sene dershane için sık sık iett araçlarını kullanmak zorundayım, bu nedenle öğrenciler için uygulanan tarifeden yararlanmam gerekiyor. Paso çıkartmak için öğrenci belgesi ve bir kaç şey daha lazımmış. Şu an okullar tatilde öğrenci belgesi çıkartabilir miyim, yoksa okulların açılmasını mı beklemeliyim? Gerekli evrakları sağladıktan sonra pasom ne zaman hazır olur? Son olarak okul sene başında paso için başvuru alıyor ama sömestra kadar paso elimize ulaşmadığı için bir anlamı kalmıyor, kendim bu işi halledersem daha kısa sürer sanırım.

2543 Mesaj
14 Ağustos 2011; 0:21:36 

Internetten basvuru da vardi galiba. Okul karti belki ise yarar

Ayrica okullarin acik olmasi lazim su donemde. Mesala bizim okulda ogretmenler basliyormus gitmeye :D

Bizim adimiza okul basvuru yapmisti valla

MacBook Pro Retina Display: 2012 - 2.3 GHz Quad i7 IB - 8 GB 1600 RAM - GeForce GT650M 1GB - 256 GB 6G SATA3 SSD - Thunderbolt
MacBook Pro: 2011 - 2.0 GHz Quad i7 SB - 8 GB 1333 RAM - Radeon HD6490M - 120 GB 6G SATA3 SSD - 500 GB HDD - Thunderbolt
Kasa: AMD Phenom 9550 Quad 2.20 GHz - 5 GB RAM - ATI HD4830- 160+320 GB HDD - Win 7 Ultimate
iPhone 4S 32GB, iPad Wi-Fi 64 GB, SAMSUNG 55ES6140 LED, Pioneer VSX-921, Dali Zensor 7-1-Vokal, PS3 320 GB, Apple TV, Linksys WAG320N,

2336 Mesaj
14 Ağustos 2011; 0:22:55 

Karaköy'e geçiyorsun orad İETT Müdürlüğü var. Gerekli belgeler öğrenci belgesi ve 1 adet fotoğraf. + 10 lira ücret. Girişte sıra alıp sağ taraftaki yerde sıra bekliyorsun sıran geldiğinde öğrenci belgesi ve fotoğrafını veriyorsun. 5 dk bekletiyor ve kartı hemen veriyor.

Gelene de gidene de eyvallahım var... gelmişe de-geçmişe de saygım... şu saatten sonra kafama anca toka takarım... kimsenin hayatı beni ilgilendirmez, benimki de kimseyi... bu hayat benimse eğer cidden yaşamaya değer... dün-dündür, bugün-bugün... dünya 1 gündür... oda bugündür...

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2011; 0:25:56 

quote:

Orijinalden alıntı: trbugrapc

Karaköy'e geçiyorsun orad İETT Müdürlüğü var. Gerekli belgeler öğrenci belgesi ve 1 adet fotoğraf. + 10 lira ücret. Girişte sıra alıp sağ taraftaki yerde sıra bekliyorsun sıran geldiğinde öğrenci belgesi ve fotoğrafını veriyorsun. 5 dk bekletiyor ve kartı hemen veriyor.

Çok güzelmiş hocam, bu kadar hızlıysa okulu beklemenin alemi yok. Pazartesi gidip okuldan öğrenci belgesi isteyeceğim, umarım okul sorun çıkartmaz.

1510 Mesaj
14 Ağustos 2011; 0:30:42 

5 dakika olduğunu san.gidince görüceksin

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2011; 0:32:44 

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Kafa karıştırmada üstünüze yok, kimi anında alırsın diyor kimisi bir hafta, kimisi 1 ay sonra alırsın diyor.

1510 Mesaj
14 Ağustos 2011; 0:37:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Skykiller

Kafa karıştırmada üstünüze yok, kimi anında alırsın diyor kimisi bir hafta, kimisi 1 ay sonra alırsın diyor.

tamam birader inanmıyorsun şuan bana haklısın.gidince görürsün zaten.tek önerim sabahtan git.

6 Mesaj
14 Ağustos 2011; 0:40:03 

En kolayı online başvuru 1 haftada alırsın sıra falanda beklemezsin..

Uzaklaştırılmış
14 Ağustos 2011; 0:46:47 

quote:

tamam birader inanmıyorsun şuan bana haklısın.gidince görürsün zaten.tek önerim sabahtan git.

Yok yalan söylüyorsun demiyorum, zaten Türkiye'de hangi işimiz çabuk görülüyor ki bu iş 5dk sürsün?

2336 Mesaj
15 Ağustos 2011; 0:41:55 

quote:

En son ne zaman çıkarttın ?
Ben kendim aldım 1 ay önce 5 dk da verdi, bilip bilmeden konuşmada üstünüze yok.

Gelene de gidene de eyvallahım var... gelmişe de-geçmişe de saygım... şu saatten sonra kafama anca toka takarım... kimsenin hayatı beni ilgilendirmez, benimki de kimseyi... bu hayat benimse eğer cidden yaşamaya değer... dün-dündür, bugün-bugün... dünya 1 gündür... oda bugündür...

3696 Mesaj
15 Ağustos 2011; 0:44:57 

İzmitte de öğrenci kent karta yeni geçiş yapıldı. İstenen belgeler ve ücret bile aynı, burada kartı almak arkadaşın dediği gibi 5 dakika ya sürüyor ya sürmüyor.

Hatta öğrenci belgesi yerine Tc kimlik no bile yeterli olabilir. Arkadaşım böyle almıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotheRDie -- 15 Ağustos 2011; 0:46:21 >

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

148 Mesaj
15 Ağustos 2011; 0:52:34 

Ben 2 sene once hasanpasa'da cikartmistim

Cahillikten oglen 2de gittim. Adam bana kart bitti dedi

Sonra iett hareket amiri bi tanidiga verdim belgeleri, ertesi gun yepisyeni bir istanbulkartim olmustu

Bu arada cok fena sira vardir erken gidin beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1791 Mesaj
4 Temmuz 2013; 16:34:09 

beyler ben internetten başvuru yaptım normalde 5 iş günü sonunda çıkar yazıyodu iett sitesinde ama 8. gün oldu hala başvuru takipten baktığımda basım aşamasında görünüyor.. iett sitesinde 5 gün sonunda kart gelmesse şikayet olarak belirtin yazmış sitelerinden bende şikayet attım 2 gün önce onada cevap gelmedi ne biçim iş anlamadım öğrenmek istediğim şu acaba normal bir şey mi 5 gün sonunda çıkmaması (sonuçta devlet işleri ne zaman herşey tam vaktinde oluyor ki ?)yoksa sadece ben mi 5 gün sonunda alamıyorum ?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İETT İçin İndirimli Öğrenci Kartı Nasıl Çıkartılır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.578