- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
SILVERLINE ANKASTRE SET KAMPANYA!!! TAVSİYE BEKLİYORUM!!!
16 Cevap4404 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : byvirus
Giriş

44 Mesaj
13 Ağustos 2011; 20:05:09 

[font="Tahoma"]ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA

BUGÜN MEDIA MARKT' A GEZERKEN SILVERLINE ANKASTRE 3 LU SET KAMPANYASINI GÖRDÜM VE SİZLERİN FİRKRİNİ ALMAK İÇİN YAZIYORUM. MUTFAĞIMI TADİLATA SOKUCAĞIMDAN DOLAYI ANKASTRE SET ALMAK İSTİYORUM VE ARAŞTIRIYORUM!

SILVERLINE VENEZIA 3175 INOX DUVAR TİPİ DEKORATİF DAVLUMBAZ
SILVERLINE AS 215 MULTIFONKSIYON LCD EKRANLI ANKASTRE FIRIN
SILVERLINE SL 105F SİYAH CAM 60 CM GAZLI ANKASTRE OCAK

MEDIA MARKT FİYATI: 1699 TL
LİSTE FİYATI : 2467 TL
KATALOG FİYATI: 2874 TL

NE DERSİNİZ ALMAYA DEĞER Mİ ? SONUÇTA BİR KERE ALINACAK BİRŞEY BU VE FİKİRLERİNİZ TECRÜBELERİNİZ ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİN.. SAYGILAR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvirus -- 14 Ağustos 2011; 13:53:13 >

44 Mesaj
14 Ağustos 2011; 13:49:16 

ARKADAŞLAR YOK MU KİMSE :

684 Mesaj
15 Ağustos 2011; 1:48:28 

Silverline kalitelidir ve guvenilir ucuzdur. Teka, franke o kadar para bayilmaktansa , hem şık hem uygun silverline tercih ederim. Davlumbazlarinda silence ozelligi var , sessiz calisiyoe, ocak ve firinida gayet şık. Fabrikasi merzifonda davlumbazlari orda uretilip 42 ulkeye ihrac yapiyorlar, firin, ocak ithal ediliyor. Gayet kaliteliler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

44 Mesaj
15 Ağustos 2011; 10:01:11 

İnanın icime su serptiniz tesekkurler

2178 Mesaj
15 Ağustos 2011; 18:27:46 

termikel için ne dersiniz nasıldır acaba

2012 Ford Mondeo 1,6 TDCİ Titanium,İphone 5s

684 Mesaj
16 Ağustos 2011; 11:35:35 

Bugun aldim Termikel, kampanya vardi, kiz arkadasim Davlumbazini daha cok begendigi icin ( oval idi ) Termikel'i tercih ettik. Yoksa silverline uzerinde dusunuyorduk hep. Termikel'i daha uygun fiyata aldik.

9 Mesaj
18 Ağustos 2011; 21:37:19 

eğer seramik camlı gaz ocaklı bir model sizin için çokda gerekli değilse, inox olarak franke ve teka'nın uygun setleri bulunuyor mutlaka, beyaz eşyacılarda değilde mutfak mobilya dekorasyon firmalarında daha çok değişik kombinasyonlu ve görerek alabilirsiniz arkadaşlar.. çok tekno market ve beyaz eşyacı gezdim ama bu saydıklarım markalar ayarında kalite göremedim tabi daha fazla para vererek daha iyileri bulunur siemens miele ve aeg gibi.. byvirus arkadaş eğer 1600 ve 2000 arasında bir bütçen varsa tekayı tek geçerim pişirme grubunda :)

44 Mesaj
19 Ağustos 2011; 0:00:38 

Teşekkürler dostum araştırıyorum henüz net karar vermiş değilim

100 Mesaj
29 Eylül 2011; 11:52:55 

Bir sene önce SILVERLINE (Silverline) Ankastre set (VENEZIA 3175LX davulumbaz, CS 110F ocak ve SLV 238 fırın) aldım. Çok çeşit olduğu için öncelikle Çetin Emeç Caddesindeki Info Center mağazasından modelleri beğendim (burada satış yapılmıyor, sadece tüm modelleri inceleyebiliyor ve hakkında bilgi alabiliyorsunuz) ve Sitelerdeki Necip Hırdavattan aldım. Bu markayı tercih etmemdeki neden, kalite-teknik özellik/fiyat oranının çok uygun olması idi.

Montaja gelen arkadaşlar kesinlikle işlerine hakim ve çok kibar kişilerdi. Sorunsuz şekilde montaj tamamlandı ve ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgi verildi. Kullanım sonucunda ise hayranlığım daha da arttı. Davlumbazda 60 cm. ebatta 800 m3/saat gibi bir güce sahip. Diğer markalarda bu kapasite 90 cm.lerde var. Normal kullanımlarda 2'nci seviye kesinlikle yeterli. Kızartma gibi olaylarda ise 5'inci seviye tam sonuç veriyor. Fırın ise kesinlikle harika. Fan çok sessiz. Performans süper.

Arkadaşlar bahse konu ürünleri kullanmaya başlayalı bir yılı geçti. Bu süre sonundaki deneyimler çok olumlu. Harika ürünler ve kesinlikle sorunsuz çalışıyor. Hepsinden tam randıman alıyoruz.

İlgilenen arkadaşların dikkatine.

Saygılarımla

1389 Mesaj
10 Şubat 2013; 19:51:30 

quote:

Orijinalden alıntı: hhosafci

Bir sene önce SILVERLINE (Silverline) Ankastre set (VENEZIA 3175LX davulumbaz, CS 110F ocak ve SLV 238 fırın) aldım. Çok çeşit olduğu için öncelikle Çetin Emeç Caddesindeki Info Center mağazasından modelleri beğendim (burada satış yapılmıyor, sadece tüm modelleri inceleyebiliyor ve hakkında bilgi alabiliyorsunuz) ve Sitelerdeki Necip Hırdavattan aldım. Bu markayı tercih etmemdeki neden, kalite-teknik özellik/fiyat oranının çok uygun olması idi.

Montaja gelen arkadaşlar kesinlikle işlerine hakim ve çok kibar kişilerdi. Sorunsuz şekilde montaj tamamlandı ve ürünlerin kullanımı hakkında detaylı bilgi verildi. Kullanım sonucunda ise hayranlığım daha da arttı. Davlumbazda 60 cm. ebatta 800 m3/saat gibi bir güce sahip. Diğer markalarda bu kapasite 90 cm.lerde var. Normal kullanımlarda 2'nci seviye kesinlikle yeterli. Kızartma gibi olaylarda ise 5'inci seviye tam sonuç veriyor. Fırın ise kesinlikle harika. Fan çok sessiz. Performans süper.

Arkadaşlar bahse konu ürünleri kullanmaya başlayalı bir yılı geçti. Bu süre sonundaki deneyimler çok olumlu. Harika ürünler ve kesinlikle sorunsuz çalışıyor. Hepsinden tam randıman alıyoruz.

İlgilenen arkadaşların dikkatine.

Saygılarımla

http://www.ergunleryapi.com.tr/Urun/SILVERLINE-KAMPANYALI-SET-3-pmu4204.html

Setten hala memnun musunuz acaba ? Bu linkteki set için ne düşünüyorsunuz ?

Citroen C3 2005 1.4 hdi 68hp @90000

6582 Mesaj
11 Şubat 2013; 13:36:06 

ankastrede bosch/siemens/gaggenau ürünlerini tercih etmenizi öneririm.silverline/termikel falan bunlar alt kalite markalar.

100 Mesaj
5 Nisan 2013; 16:37:51 

quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

http://www.ergunleryapi.com.tr/Urun/SILVERLINE-KAMPANYALI-SET-3-pmu4204.html

Setten hala memnun musunuz acaba ? Bu linkteki set için ne düşünüyorsunuz ?

Kesinlikle halâ süper.

Diğer ürünler hakkında bilgim yok, üzgünüm.

1389 Mesaj
5 Nisan 2013; 21:39:35 

Teşekkürler.Ürünleri aldım.Davlunbaz venezia silverline ama alt ürünler siemens aldım.

6582 Mesaj
10 Nisan 2013; 8:22:09 

bu şirkette çalışan arkadaşım bosch fırın aldı gerisini sen düşün

63 Mesaj
24 Nisan 2013; 15:45:00 

Merhaba yen daire için ankastre set almayı düşünüyorum ama araştırma aşamasındayım.

Davlumbaz olarak internette Silverline Venezia modelini gördüm. Extra Sessiz olarak geçiyor. Ama bu sessizlik en düşük kademe için mi geçerli
En yüksek kademeye alınca sesi nasıl çok yüksek mi çıkıyor. örnek verebilirmisiniz. Kullanan arkadaşlar için nasıl cihaz.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1389 Mesaj
25 Nisan 2013; 23:23:44 

quote:

Orijinalden alıntı: sabirsiz

Merhaba yen daire için ankastre set almayı düşünüyorum ama araştırma aşamasındayım.

Davlumbaz olarak internette Silverline Venezia modelini gördüm. Extra Sessiz olarak geçiyor. Ama bu sessizlik en düşük kademe için mi geçerli
En yüksek kademeye alınca sesi nasıl çok yüksek mi çıkıyor. örnek verebilirmisiniz. Kullanan arkadaşlar için nasıl cihaz.

Ben aldım ama kullanmadım.Bayide denedim. 2. kademede ses duyulmuyor ama daha sonra duyuluyor.Bunun 2. kademesi zaten diğerlerinin max kademesine eşit.Dolayısıyla güzel bi cihaz.Mediamarkette 650 tl şu an ve tasarım olarak bence en önde.

12221 Mesaj
26 Nisan 2013; 8:53:26 

quote:

Orijinalden alıntı: sabirsiz

Venesia mükemmel nir davlumbaz, tavsiye ederim sessizliği yukarıdaki arkadaşımızın bahsettiği gibi.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Beyaz Eşya » SILVERLINE ANKASTRE SET KAMPANYA!!! TAVSİYE BEKLİYORUM!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.348